FIV la Sibiu (10)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns johanas spune:

Nu are rost sa mai fi stresata de rezultat,esti gravida si gata..dar,sa vedem sunt gemenasi? Cu pacientele dr Chicea ,cred ca aia-i singura explicatie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monaramona spune:

probabil nu mai scriu pentru ca aici este fiv la sibiudar cred ca sunt bine si gravidute ori se chefuiesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bonsai spune:

nu avem inca cu ce sa ne laudam......

suntem in investigatii!!!!

yarina,pt tine

felicitari pt perseverenta!


















Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camrynna spune:

Nici urma de CM inca , nici dureri de CM , dimineatza febra este , seara este , ziua apare si dispare .
Sete , sete groaznica , de la prima ora ma arde setea si nu se potleste , beau la apa la munca ..si am niste dureri asa , placute , parca de jos in sus , ca un fel de contractii usoare , ca la analiza HSG ...

Johanas ,, multumesc pt. grija

Yarina , sunt gemenutzi la tine .
Bonsai , ma bucur sa te cunosc...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda15 spune:

Buna, fetelor

Cam liniste pe aici, ati iesit la aer curat si iarba verde?

Yarrina, deja te-ai apucat de ? Deci esti gravidutza in toata regula

Camrynna, ma bucur ca nu mai sunt dureri si esti asa optimista. Voiam sa te intreb ce dureri placute ai avut la HSG ca pe mine m-a durut procedura asta rau de tot de credeam ca-mi sar ochii din cap in cele cateva minute cat a durat
Sa fie cu beta mare peste 3 zile



la toate fetele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dordemunte spune:

Fetelor voua v-a cerut cineva analize in z14?Si ce semnificatie o fi avind LH-ul sub limita in z14?
Yarrina ,felicitari desi cu intarziere

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danaisa20 spune:

Citat:
citat din mesajul lui camrynna

Nici urma de CM inca , nici dureri de CM , dimineatza febra este , seara este , ziua apare si dispare .
Sete , sete groaznica , de la prima ora ma arde setea si nu se potleste , beau la apa la munca ..si am niste dureri asa , placute , parca de jos in sus , ca un fel de contractii usoare , ca la analiza HSG ...

Johanas ,, multumesc pt. grija

Yarina , sunt gemenutzi la tine .
Bonsai , ma bucur sa te cunosc...


hai ca eu nu mai am nici un dubiu... astept doar sa faci cinste...cu apa ca e ff buna pt bebe! da-i din plin daca cere!

sper ca primesti valoarea la beta in aceeasi zi, nu ne tii pe jar, da? fetelor, vin bebicii peste noi anul asta! veti vedea!

bubu tu ce mai faci? ai mai vazut puiutii tai? cum te mai simti?

danaisa20 12+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu30 spune:

Citat:
citat din mesajul lui danaisa20


bubu tu ce mai faci? ai mai vazut puiutii tai? cum te mai simti?

danaisa20 12+



Sunt bine, multumesc, adica fara probleme, atata ca nu ma mai prea pot misca.
Mai ies din casa doar sa merg la eco, dar nu ies si pt faptul ca pe langa ca mi-e greu si se intareste burtica la mers mult, vreau sa stau in pat cat de mult (zi-noapte) ca sa incerc sa duc cat mai mult.
Bebeii aveau vineri 2100 g si 2050 g , dar din pacate la greutati ecograful da erori mari.
O colega de odisee a nascut acum o sapt 2 fetite gemene care aveau cu 500 g mai putin decat zicea ecograful (in loc de 2300g doar 1800 g).

Tu ce faci ?
Cum mai esti ?

Ruxi 33 + cu
AMR ... cine stie ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns johanas spune:

Camrynna,stai linistita si nu te mai stresa ca nu face bine la bb.Hai ca nu mai ai mult pana la test mai suporta si tu putin.Eu sunt sigura ca este bb.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yarrina spune:

Multumesc dordemunte!
Da...m-au luat greturile dar seara...la parfum...fum de tigara...Inca nu-i grav...doar asa usoare. Stau cu covrigii langa pat.
Hai Camryna cu beta mare!!!

fericita!!

Mergi la inceput