FIV la Sibiu (10)

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns yarrina spune:

Mocanita multumesc. Reteta nu am avut...am crezut in sansa mea si mai ales in medic. Cred ca asta m-a ajutat. Plus toate incurajarile voastre!
Tu ce faci? Pe cand o noua incercare?
Daria trimite rezultatele ca sigur iti va raspunde dr si te va sfatui. Incearca ca nu ai nimic de pierdut si fi-i optimista!
Cip-ule tu ce tot faci pe ascuns?

fericita!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hypnotic1978 spune:


cicirip,ms frumos de incurajari. toate cele 5 inseminari le-ai facut la sibiu? cu ce dr?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monaramona spune:

anda noi speram sa mergem in mai sau cel tz in iunie dar asta depinde de comisie daca o prindem daca nu cine stie cat vom mai astepta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cipcirip spune:

Yarry am luat o pauza, nu fac nimic. Cred ca peste 2 luni incerc din nou o IA, sper sa fie cu noroc.
Hypnotic toate la Sb cu dr M.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns johanas spune:

misspii,eu am facut numai o injectie de diphe,urmez protocolul lung fiv si am facut-0 in ziua 21 a cm,iar saptamana viitoare luni merg la control si daca este totul bine incep stimularea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns johanas spune:

Yarrina,tu de unde ti-ai cumparat puregonul?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yarrina spune:

Johanas eu mi l-am cumparat de la farmacia de langa clinica care cred ca aparine tot de ei. Acolo au pe stoc tot timpul orice.
Doamne ajuta Cip!

fericita!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns johanas spune:

..zici de farmacia aia mica,urci pe niste scari? acolo cred ca sunt si mai ieftine ca in alta parte.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yarrina spune:

Da, acolo. Nu stiu daca sunt mai ieftine...nu cred. Dar sunt aprovizionati. Asa in orasul meu trebuia sa fac comanda si veneau in cateva zile si am zis ca daca tot sunt acolo sa le iau.

fericita!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda15 spune:

Buna dimineata,

Ce faceti, fetelor?
Camrynna, hai cu rezultatul la beta, nu ne mai tine in suspans
Yarrina, pentru graviduta fericita.

o zi frumoasa tuturor!

Mergi la inceput