FIV la Sibiu (10)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns pogonici1977 spune:

camyraa..suna a gravidutaaaaaaaaa aceste simptome a taleee

anul 2010 va fi anul meu de reusita.... caci doamne doamne ne va ajuta si vom fi si noi parinti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danaisa20 spune:

camrynna, eu ti-am zis ca o sa fie bebe, nu ti-am zis? si de vreo 5 zile iti tot spun ca beta nu va face daceta sa confirme. nu e CM, atunci e bebelin. eu scot deja marjoretele
asta seara nu scapi de facut cinste! la ce ora ai rezultatul la beta?
ca nu vreau sa ratez cand se desfac sampaniile......pt copii!

de acum, chiar ca te rog sa ai mare grija de tine!

danaisa20 12+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yarrina spune:

Hai Camry

fericita!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camrynna spune:

Mercy mult pt. majorete , fetelor , ce dragutze sunt !!!
Inca ceva super nou : punctulete albe mici mici de tot pe sfarc ....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yarrina spune:

Cand primesti rezultatul?

fericita!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danaisa20 spune:

Citat:
citat din mesajul lui camrynna

Mercy mult pt. majorete , fetelor , ce dragutze sunt !!!
Inca ceva super nou : punctulete albe mici mici de tot pe sfarc ....


yuppiii! si eu am avut...

danaisa20 12+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cipcirip spune:

Yarrina cu intarziere te felicit shi eu. Sper sa ai in burtik gemeni pt ca tare mult itzi doreshti pereche.
Camry eshti gravidutza, greatza e de la prog mult care creshte in sarcina iar punctele alea albe sunt tot din cauza sarcinii, se pregatesc sanii pt bb. Shi eu am avut la cele 2 sarcini . A.. si febra poate fi un simptom.
Hypnotic eu am 5 inseminari din care 3 cu stimulare gonal F. La 2 din ele am avut sarcina dar s-a oprit din ev, la ultima nu stiu sigur dc a fost sarcina, am avut un BHCG de 11 in zi 13 ca apoi sa scada la 1. Val aceea de 11 posibil sa fi fost de la hormonii stimularii. Dc sperma e buna iar tu nu ai pb tubare, imunologice sau de implantare ai shanse mari sa ramai
Iuca -ici la pitici


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daria76 spune:

Felicitari Yarrina! In sfarsit dupa atatea nereusite la Sibiu, cineva trebuia sa sparga gheata, ca sa ne mai ridice si noua moralul.
Eu am facut analizele de trombofilie si anticorpii antifosfolipidici... si se pare ca totul e in limite normale. Asa ca inca nu am depistat cauza neimplantarii. I-am trimis mail dnei Uscatescu, dar nu mi-a raspuns inca. Parca le-as trimite si celor de la Sibiu mail cu rezultatele sa aud si parerea lor.
Dupa reusita ta, parca as merge si eu in mai la FET.
Inca o data felicitari si tie si sotului entru efortul pe care l-ati depus, dar care a meritat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yarrina spune:

Cip, Daria va multumesc din suflet!! Va astept sa ma ajungeti din urma.

fericita!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mocanitza spune:

Yarrina: pentru tine am intrat pe forum, am vrut sa stiu ce ai facut...felicitari, ma bucur tare mult pentru tine! Stiam eu ca o sa reusesti, sa-mi dai si mie reteta ta...

Mi-ai dat sperante!!!

acum citesc in urma pe forum ca sa vad ce am pierdut,
bafta fetelor!

Mergi la inceput