Dansez pt tine - 9 (2)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Cristina_C spune:

Da, in timpul dansului nu prea se cunostea, ca i-l acoperea camasa si cred ca au observat si cei care filmau si au evitat sa puna camerele exact acolo dar, la sfarsit, cand a ridicat pentru cateva momente mainile, inevitabil, s-a vazut. Pare-mi-se ca si Banica l-a pomenit mai tarziu (n-a zis exact de ce), dar cred ca avea legatura si cu Willmark care nu se mai oprea din ras - de asta si din alte motive (am avut impresia ca radea de Morosanu). A fost comic cu "prohabul", oricum. Data trecuta a patit-o si mai rau Andreea Mantea, acum Dichi.
Acum ramane de vazut care caz e mai puternic, cel pentru care danseaza Diana sau cel pentru care danseaza Bote si cati il simpatizeaza pe unul si cati pe celalalt... Tind sa cred ca Diana se bucura de mai multa popularitate, dar nu putem decat sa asteptam pana vineri.
Oare stilul MJ ales tocmai acum o fi avut legatura si cu prezenta lui Earnest Valentino la Happy Hour in aceeasi zi? Chiar ma gandeam ca-l vor chema si pe el la Dansez, ar fi facut senzatie. Dar si momentul cu Mona Lisa a fost amuzant.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:


Da, am observat cum a dansat Dichiseanu !
Andra, scuze, se pare ca am incurcat rau, procentele !
Pe site-ul protv scrie ca se va dansa tango si hip-hop. Sa vedem cum se vor descurca !
Cristina_C si eu, la fel tind sa cred, Diana se bucura de mai multa popularitate.
Pe diseara !




Nina, mami de www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina" target="_blank"> Nina-Cristina (10.01.2002)
www.desprecopii.com/info.asp?id=1443" target="_blank">Cum ne-a schimbat diabetul viata

Copilasi din 2002
Minunatele Scorpiute

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Fie-ti ingerii aproape, Emma, licurici scump !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Isis_23 spune:

Wow,tangoooo!!!Abia astept!!!
Cred k cel mai haios va fi Morosanu!
Ne "vedem"diseara....





Mami mandra de Edith de pe 23.01.2009

http://www.flickr.com/photos/44563043@N03/?saved=1

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Sa fie Diana mai populara decat Botezatu? ma indoiesc...si cum s-a pompat publicitate la greu in Botezatu nu-l vad iesind in seara asta.
Ne vedem peste cateva ore!

--------------------

Andra si bebe Theodora

Angels wanted to do the moonwalk so God sent one to bring Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Isis_23 spune:

Asa e,motanik,s-a pompat publicitate,dar si note mari!
Nici eu nu cred k va iesi Bote,kiar dak Diana face parte di familia "PRO".




Mami mandra de Edith de pe 23.01.2009

http://www.flickr.com/photos/44563043@N03/?saved=1

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihutza11 spune:

eu nu am vazut dansul lui Dichiseanu de data trecuta..

tare sunt curioasa cine o sa iasa in seara asta..




Mica dansatoare
www.onetruemedia.com/shared?p=88ed9962aab40888261d95&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Primul anisor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sdcristian spune:

moaaama ce nu-l sufar eu pe boanta

plus ca mi se pare si cel mai slab coregraf

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

Citat:
citat din mesajul lui mihutza11

eu nu am vazut dansul lui Dichiseanu de data trecuta..

tare sunt curioasa cine o sa iasa in seara asta..


Mihaela, mami de Andra - 29 martie 2008

Mica dansatoare
www.onetruemedia.com/shared?p=88ed9962aab40888261d95&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Primul anisor



A dansat cu fiica lui, un tangou. Mai mult ea a dansat.


Nina, mami de www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina" target="_blank"> Nina-Cristina (10.01.2002)
www.desprecopii.com/info.asp?id=1443" target="_blank">Cum ne-a schimbat diabetul viata

Copilasi din 2002
Minunatele Scorpiute

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Fie-ti ingerii aproape, Emma, licurici scump !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

Citat:
citat din mesajul lui sdcristian

moaaama ce nu-l sufar eu pe boanta

plus ca mi se pare si cel mai slab coregraf


Nici mie nu prea imi place. Nu stiu de ce.
Ne va reprezenta, impreuna cu Laura Cosoi la concursul din Mexic.


Nina, mami de www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina" target="_blank"> Nina-Cristina (10.01.2002)
www.desprecopii.com/info.asp?id=1443" target="_blank">Cum ne-a schimbat diabetul viata

Copilasi din 2002
Minunatele Scorpiute

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Fie-ti ingerii aproape, Emma, licurici scump !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sdcristian spune:

mie nu prea imi plac barbatii asa, patetici si poetici, cred ca de asta nu-l sufar pe boanta

oricum, de fiecare data ai lui pleaca printre primii, toti au avut ghinion cu el ca si coregraf

Mergi la inceput