Dansez pt tine - 9 (2)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns april spune:

fain tango Morosanu! Bravo!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pianna spune:

Da, si mie mi-a placut dar l-a cam "desfiintat" Petre!

12+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

Frumos tango-ul lui Morosanu si Magda ! Mie mi-a placut !


Nina, mami de www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina" target="_blank"> Nina-Cristina (10.01.2002)
www.desprecopii.com/info.asp?id=1443" target="_blank">Cum ne-a schimbat diabetul viata

Copilasi din 2002
Minunatele Scorpiute

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Fie-ti ingerii aproape, Emma, licurici scump !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihutza11 spune:

si mie mi-a placut tangoul lui Morosanu..

Boanta si mie mi se pare cam slabut ca coreograf..




Mica dansatoare
www.onetruemedia.com/shared?p=88ed9962aab40888261d95&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Primul anisor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Laura si Bogdan merg in Mexic, oare cand?

--------------------

Andra si bebe Theodora

Angels wanted to do the moonwalk so God sent one to bring Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sdcristian spune:

mie la morosanu imi place ca nu are fitze ca alte vedete care au mai fost, e mai asa dintr-o bucata, da nu e cu nasul pe sus.

si-i simpatic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

Citat:
citat din mesajul lui motanik

Laura si Bogdan merg in Mexic, oare cand?

--------------------

Andra si bebe Theodora

Angels wanted to do the moonwalk so God sent one to bring Michael Jackson





N-am auzit sa spuna cand merg in Mexic. Va merge si Wilmark, in juriu.


Nina, mami de www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina" target="_blank"> Nina-Cristina (10.01.2002)
www.desprecopii.com/info.asp?id=1443" target="_blank">Cum ne-a schimbat diabetul viata

Copilasi din 2002
Minunatele Scorpiute

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Fie-ti ingerii aproape, Emma, licurici scump !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

Hm...ma asteptam la altfel de hip-hop, la Andreea si Antonio. Totusi, au primit note mari.


Nina, mami de www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina" target="_blank"> Nina-Cristina (10.01.2002)
www.desprecopii.com/info.asp?id=1443" target="_blank">Cum ne-a schimbat diabetul viata

Copilasi din 2002
Minunatele Scorpiute

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Fie-ti ingerii aproape, Emma, licurici scump !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Ma tineam sa zic de data trecuta, lui Botezatu i s-a aratat pricina :)) de asta a intrat la duel.

Hai Grigoreeee!

--------------------

Andra si bebe Theodora

Angels wanted to do the moonwalk so God sent one to bring Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

Mihaela, am gasit dansul lui Ion Dichiseanu cu Ioana Dichiseanu, daca vrei sa-l vezi !
Au dansat Ioana Moldovan cu Razvan Fodor. Mi-ar place sa-l vad pe Razvan Fodor, concurand si el.


Nina, mami de www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina" target="_blank"> Nina-Cristina (10.01.2002)
www.desprecopii.com/info.asp?id=1443" target="_blank">Cum ne-a schimbat diabetul viata

Copilasi din 2002
Minunatele Scorpiute

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Fie-ti ingerii aproape, Emma, licurici scump !

Mergi la inceput