Bulgarasi si globulete de nov-dec 2007 (212)
Raspunsuri - Pagina 21
ancadragoman spune:
Bianca eu fara nimic![]()
anca
de
Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca
BAZAR UNIC!!!
popbianca spune:
hi !
ancadragoman...![]()
ellis...rahi -peri...=ca nu simti nimic, nimic, nu ai voie sa misti capul, ramai 24h cu firul in spate, da?
vasari...ce fain..inimioara....asa simti tu, ca e baiat?![]()
softurela ...nici nu stiu ce sa-ti zic ...dar in situatii de genu' toate cam toate vb sunt fara rost...nu prea ai ce face..tre sa astepti sa treaca!si la un mom dat va iesi soarelee!

eladea... iti doresc sa se termine starea de tensiune !
mami de Ana-Sofia(15.11.2007)http://picasaweb.google.ro/popbiancaflavia/AnaSofia si
35+
popbianca spune:
pussi...sanatate la micute!
mami de Ana-Sofia(15.11.2007)http://picasaweb.google.ro/popbiancaflavia/AnaSofia si
35+
Roxxy80 spune:
Buna.
Eu la Maria am facut rahiperidurala si a fost extraordinar de bine. Mi-au lasat firul acela in spate si-mi injectau din 3 in 3 ore un calmant in urma caruia nu mai simteam absolut nicio durere, in timp ce mamicile cu rahi luau doar calmante obisnuite si urlau de durere.
eladea2005 spune:
Neata dragelor!
bianca, mersi de sustinere...pb e partial rezolvata, aveam emotii pt un rezultat la o biopsie(e vorba de socru meu)...sapt viitoare trebuie sa se opereze...sper sa fie totul ok si sa se recupereze repede...
de azi ramanem fara masina...o vindem...mi-a fost tare draga, dar trebuie sa luam una mai mare acum, cu 2 copii si bagajele aferente......cel putin cu portbagaj mai mare....![]()
sapt viitoare mergem iar la bunici, la putin rasfat...![]()
ce fac fetele? care pe unde mai umblati?
spor la toate!
*********************************************************
Andreea si Eric, micul meu univers... (9 decembrie 2007) si
29+ cu Filip
ERIC, POZE RECENTE
ERIC IN 2009
ERIC , PRIMUL ANISOR
Eu sunt barbatelu' lu' mama!!! Uite ce mare am crescut !!!
Pui mic, mic...
BLOG DE PICI...
Esti mereu cu mine, in suflet, in gand...oriunde ai fi...pentru totdeauna...
ancadragoman spune:
Neata
Poftiti la mancare si bautura ca Geta face cinste azi,adica eu
!!!!!!!
anca
de
Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca
BAZAR UNIC!!!
Vasari spune:
Anca, la multi ani ! Laq multi ani tuturor ce-l serbeaza pe Sf Gheorghe ! Si noi avem unul in familie, dar e plecat cam departe. :)
Alina si Maria - 3 nov 2007
Primul orice
ancadragoman spune:
Mersi mult Alina.
Tu ai niste produse la bazar si vreau sa te intreb daca poti sa scazi pretul la ele si poate le dam
anca
de
Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca
BAZAR UNIC!!!
pussi spune:
LA MULTI ANI CELOR CE ISI SERBEAZA ZIUA NUMELUI!
ANCUTAD LA MULTI ANI!
vasari felicitari pt. inimioara!
bia eu am facut anestezie totala, a fost optiunea mea...nu m-a durut nimic... si luni am nascut, miercuri am urcat si coborat un etaj la 
eladeea ma bucur ca v-ati mai linistit!
noi suntem mai bine, Ana cu ceva mucisori... Eni si cu tuse!
Vasari spune:
Anca, o sa ma uit. Parca mai am un singur produs... Ce tb sa fac sa-l scad ?
Pussi, multumesc !
Andreea, multa sanatate si voua !!
Alina si Maria - 3 nov 2007
Primul orice
