Pufuleti de ianuarie - februarie 2010 (28)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Nik0le spune:

LOREX, ai mail. Auzi, da' ce mail e ala maica, m-a intepat inima cand am vazut desprecopii acolo...

Nico de Isabela (2007) si Irina (01.02.2010)

Now, bring me that horizon!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexutzzza spune:

Citat:
citat din mesajul lui catalutza81

Citat:
citat din mesajul lui ayanna_xem

Citat:
citat din mesajul lui alexutzzza

Citat:
citat din mesajul lui ana_g

alexutzzza, faina titulatura, eu ma gandesc cu jind la cum o sa mi-o schimb si eu pe a mea, dar in ritmul asta, probabil la pastele cailorpoate ma mai joc cu semnatura pana atunci...

mama lui STEFAN


eeeeeeeei curaj! hai ca esti din ce in ce mai activa :)
iti vand un pont, treb ori sa ai lucruri inteligente de zis asa cum e Cristies sau sa fii barfitoare de cariera asa ca mine si cris d sau sa calci de 3 ori pe zi si sa anunti asta asa ca cris M
si acum sper ca toata lumea stie de gluma si nu se supi nimeni de "rautatile " mele

de Yannis



...doamne, de unde le mai scoti?!?


mami de strumfita scumpa Daria-Ioana



my pictures




Nu-i asa ca ti-a fost dor de ea???? Ca mie cu siguranta!!!

Catalutza mami de Irina



multumeeesc multumeesc si io va iubesc pe voi

hai ca treb sa scriuc a asteapta mamidepuiuti

Vazut si admirat bebe falcoooos de bubu frumusica asa cum o stim

de Yannis

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns evyme spune:

Noi am disparut azi, ca am fost in vizita la o matusa venita din Austria pt cateva zile. Primit hainute pt bebe pt 6-9 luni si pt 1 an . Pe cele de un an le voi folosi anul viitor cu siguranta, dar cele de 6-9 luni nu stiu daca apuc sa le folosesc (poate prin sept-oct, daca o tine vremea cu mine)



din 10.02.2010 fericita de Sebastian Mihai
poze gravi
www.youtube.com/watch?v=mQ9r6or5YfY" target="_blank">bebe danseaza

cum a venit pe lume pustiu`
poze bebe Sebastian


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexutzzza spune:

eu nu pot descarca film de CRISTIES

poate e de vina laptopul de aici, e un Acer mai vechi pe care sotzu l-a "exilat" in Grecia ...sper sa reusesc de acasa ca taaare vreau sa vad
Oricum sunt convinsa ca fata noastra a facut o treaba pe cinste. A propos, unde este?


de Yannis

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nik0le spune:

Citat:
citat din mesajul lui alexutzzza

multumeeesc multumeesc si io va iubesc pe voi

hai ca treb sa scriuc a asteapta mamidepuiuti

Vazut si admirat bebe falcoooos de bubu frumusica asa cum o stim

de Yannis



Si eu astept! Si da, si mie mi-a fost dor de tine!

Nico de Isabela (2007) si Irina (01.02.2010)

Now, bring me that horizon!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns evyme spune:

Intreba cineva de reducerile de la Kiabi; de maine incep (asa de ametita sunt incat nu mai stiu zilele saptamanii). Am vazut niste hainute si pt mine, poate reusesc sa gasesc ceva care sa-mi vina bine pt botez (problema mare cu sanii la mine eu sunt mica de inaltime - 160cm - dar desi pantalonii de dinainte de bb imi vin foarte bine, cu bluzele e mai greu, ca am acum cu 3 numere mai mult la sutien)

din 10.02.2010 fericita de Sebastian Mihai
poze gravi
www.youtube.com/watch?v=mQ9r6or5YfY" target="_blank">bebe danseaza

cum a venit pe lume pustiu`
poze bebe Sebastian


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nik0le spune:

Citat:
citat din mesajul lui alexutzzza

eu nu pot descarca film de CRISTIES

poate e de vina laptopul de aici, e un Acer mai vechi pe care sotzu l-a "exilat" in Grecia ...sper sa reusesc de acasa ca taaare vreau sa vad
Oricum sunt convinsa ca fata noastra a facut o treaba pe cinste. A propos, unde este?


de Yannis



Din cate stiu, e in pregatiri, gargaritzul e pe cale sa fie crestinat!

Nico de Isabela (2007) si Irina (01.02.2010)

Now, bring me that horizon!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexutzzza spune:

Citat:
citat din mesajul lui evyme

Noi am disparut azi, ca am fost in vizita la o matusa venita din Austria pt cateva zile. Primit hainute pt bebe pt 6-9 luni si pt 1 an . Pe cele de un an le voi folosi anul viitor cu siguranta, dar cele de 6-9 luni nu stiu daca apuc sa le folosesc (poate prin sept-oct, daca o tine vremea cu mine)



din 10.02.2010 fericita de Sebastian Mihai
poze gravi
www.youtube.com/watch?v=mQ9r6or5YfY" target="_blank">bebe danseaza

cum a venit pe lume pustiu`
poze bebe Sebastian





de ce? ptr ce sezon sunt? lui Yannis de exemplu nu ii mai vin hainele de 0-3 luni abia il indes in ele si asta d epe la 2 luni si o sapt...nici macar alea de la Mothercare care de regula sunt mai mari decat varsta inscrisa pe ele, mi-au mai zis asta si pretenele

acum sper s u ajunga precum finutzul sotului meu pe care l-am zivitat acu 3 zile, are doi ani jumate si poarta dar si arata de 4 ani!!! bine ambii parinti sunt maaari, nu neaparat grasi ci mari nene , masivi inalti...masivi...dak te ia vrunu din ei in bratze mai cu dor si dragoste risti sa intri in spital cu 2 coaste rupte

de Yannis

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexutzzza spune:

Citat:
citat din mesajul lui Nik0le

Citat:
citat din mesajul lui alexutzzza

eu nu pot descarca film de CRISTIES

poate e de vina laptopul de aici, e un Acer mai vechi pe care sotzu l-a "exilat" in Grecia ...sper sa reusesc de acasa ca taaare vreau sa vad
Oricum sunt convinsa ca fata noastra a facut o treaba pe cinste. A propos, unde este?


de Yannis



Din cate stiu, e in pregatiri, gargaritzul e pe cale sa fie crestinat!

Nico de Isabela (2007) si Irina (01.02.2010)

Now, bring me that horizon!



merci ca ai reamintit
io una nu m-am bagat , poate ati vazut, la nici o discutie despre botez...la greci copii se boteaza spre un an asa, ei nici nu au partea cu turta/motzul..pai normal...dak abia-i boteaza
Reusisem un compromis sa il botezam pe 4 iulie cand am face noi un an de la nunta, dar acu nu mai se poate ca are o prietena nunta sambata p 3 si e grup comun de friendsi si nu-i frumos ar fi ca si cum am pune lumea sa aleaga: nunta ei sau botezu nostru si uite asa...el pronunta "septembrie"....nici nu stiu

de Yannis

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns evyme spune:

Citat:
citat din mesajul lui mamidepuiuti

Citat:
citat din mesajul lui bubu_bu

am pus si 3 poze noi la semnatura pentru cine vrea sa ne vada...o balenuta si un gogos....

poze

am vazut un gogosel superb ;nu am vazut nici o balenuta,in schimb am remarcat o mamica frumoasa foc

cornelia,mami de Radu (30.07.2000) si Alexander (05.01.2010)
www.flickr.com/photos/43575800@N02/" target="_blank">poze


asa creste Alex


Nici eu n-am vazut balenuta...

din 10.02.2010 fericita de Sebastian Mihai
poze gravi
www.youtube.com/watch?v=mQ9r6or5YfY" target="_blank">bebe danseaza

cum a venit pe lume pustiu`
poze bebe Sebastian


Mergi la inceput