BravoSabina, Artu ! Flori liliac mai-iun-2010 (65)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns maribell spune:


merci pt recomandari CRISTINA SI DANA chiar nu stiam, auzisem ca se da si apa la bb....
CRISSI...
NANA.......si felicitari si tie pt bebe sanatos si grasunel...
TATYANA.......felicitari pt inca o saptamana adaugata cu succes....mai avem un picut si scapam de stres.......bb care sta cumintel la caldurica
gagici ma duc pe afara la plimbarea de dimi...recomandarea medicului...dar care face bine la psihic....ma vb dupa
multi burticilor si bb-ilor care stau la caldurica....
...si mamicilor si bobocutelor de liliac....
succes fetelor care se duc la eco.....

MARIA SUPER FERICITA 33 CU ANDREEA ANTONIA
AMR:CAT O VREA BEBELIKA....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tigruta spune:

Corina in primul rand drumurile sunt cum sunt la noi, eu am fost Brasov-Bacau(200km), la iesire din Bv deja e cu denivelari si sa stii ca se simte, cel putin la mine s-a simtit, da si nu imi mai gaseam nici o pozitie confortabila, cand am ajuns la mama acasa nu mai eram buna de nimic..la intoarcere am condus eu ca am zis ca e mai bine dar tot degeaba, nu mai e de plecat la drumuri lungi..
nu stiu tu cat de mult ai de mers dar sincer eu nu-ti recomand..cum crezi..

Elena 29+ Luca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tigruta spune:

Nana felicitari pt cocotata grasunica..tratam infectia cu antibiotic din pacate..
Tatyana tineti-o tot asa
Moni_or te asteptam cu vesti

Va rog frumos imi spuneti si mie unde pot vedea pozele cu mazarichile Carlei??

Elena 29+ Luca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns NicoletaB spune:

Hop si eu de la glicemie!
Mananc un covrig, beau niste zeama de lamaie si ma duc sa recuperez!

28+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Crissy_C spune:

Nana, felicitari pentru micuta alpinista, vad ca nu vrea nici in ruptul capului sa coboare de acolo! Ce bine a luat in greutate, 800 g, bravo!

Tatyana, la ce spital esti tu internata? Ca vorbesti foarte frumos despre el, stiu ca sunt diferente intre spitalele din Bucuresti si unele spitale din tara, dar nu ma asteptam sa fii asa multumita de conditiile de aici, avand in vedere ca stai de mult. Cum e cu banii pt doctori si asistente? Te-ai simtit obligata sa dai sau nu a fost cazul?

Monica, macar seara poate o sa-ti faca sotul loc la calculator, sa nu ne parasesti de tot . Si tu esti cu presimtiri ca nasti mai devreme? Devine isterie in masa pe aici , toate avem aceleasi temeri, dar sa speram ca sunt doar ganduri de gravidutze prea rationale si ca vom ajunge toate cu bine pana la 40!

Cristina, fericita 30+ cu Patricia

AMR 9+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns n_a_n_a spune:

Maria, Elena, Crissy multumesc de felicitari!

Pozicile cu mazarichile Carlei sunt pe mail-ul comun.

Nana 34+ cuiubirici dulce, Adelina Ioana
amr: -6

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns n_a_n_a spune:

Pai daca voi presimtiti ca veti naste mai repede, eu am impresia ca o sa raman gravi forever !!! Nici nu imi mai aduc aminte cum e sa fii un om normal, si parca nici n-o sa mai fiu...

Nana 34+ cuiubirici dulce, Adelina Ioana
amr: -6

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns NicoletaB spune:

Eu de Paste am fost plecata 275 km si nu am avut probleme nici la dus nici la intors. Depinde si de calitatea drumului!

28+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tigruta spune:

NAna ms
Doamne ce scumpele si sunt..imi sunt tare dragi..felicitari inca o data Carla si multa sanatate va doresc la toate

Elena 29+ Luca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns n_a_n_a spune:

Oare s-ar supara Carla daca am incarca pozicile mazarichilor in albumul ei de pe Webshots? Sa fie mai la indemana pentru toate fetele... Voi ce ziceti?

Ruxi, n-ai ceva vesti de la Vero inca?

Nana 34+ cuiubirici dulce, Adelina Ioana
amr: -6

Mergi la inceput