Viitoare mamici de Septembrie-Octombrie 2010!!(33)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns zozela spune:

Citat:
citat din mesajul lui fulguta28

Zorzela, am auzit de uleiul de migdale, reface celula.


M-am cracanat de-atata ras!Iarta-ma,dar m-a amuzat teribil,pocirea!! Asa nu mi-a mai zis nimeni

Da mai,sa stii ca mie mi-a fost tare bine cu el..Nu ramane unsuros,cum ramane Mustella(aoleu,asta e ingrozitoare,da o senzatie de incarcare,te lipesti de haine)..



lui Mihai si cu !!
Copil zdravan, plin de viata, cu par balai si ochi albastri, ca si maica-sa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zozela spune:

Bine ai venit,dia.traista! Spune-ne toate datele tale(DN-data nasterii tale,UM-data ultimei menstruatii,DPN-data probabila a nasterii),ca sa te putem trece in listuta de pe prima pagina!



lui Mihai si cu !!
Copil zdravan, plin de viata, cu par balai si ochi albastri, ca si maica-sa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fulguta28 spune:

Mari Mariuk, sunt sigura ca o sa gasiti o solutie.
Cand o sa ajung la Tulcea, poate luam legatura. Deh, vin si eu cu viitorul meu sot sa-i vad orasul natal. Si poate bagam si o undita in balta.


uta28 este 13+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fulguta28 spune:

ahhh, scuza-ma, dau un miel!

uta28 este 13+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crina-s spune:

"ZOrZELA"!!!merci mult pentru creme.
15+

crina cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucianna_83 spune:

Am iesit un pic afara cu copilul asta nazdravan si mi-am facut o mie de nervi, ca in parculetul de langa bloc jucau fotbal niste copii de 15-16 ani (cu un vocabular extrem de colorat) si binenteles ca unde e gramada mai mare acolo vroia si al meu si daca am spus Nu, s-a pus in fund si s-a tavalit un pic pe jos, a mai gasit si 2 balti ...era ca un purcel....de cateva ori l-am luat si pe sus, acum ma doare si burta...ca in mod normal ar trebui sa-l ridic cat mai putin :(

zozela, dupa eco am 11 sapt si dupa CM 15....eu ma cam iau dupa eco, pt ca CM nu e regulat deloc, nici macar dupa ce am nascut nu s-a reglat. incerc din aug 2009 sa raman gravi si pana de craciun am facut o gramada de teste, apoi m-am lasat si am zis ce-o fi o fi, eu as fi vrut sa raman in continuare acasa dar daca Dumnezeu nu vroia sa mi-l dea acum asta e, deja il inscrisesem pe Raul la cresa si ma pregatisem sufleteste sa ma intorc la serv. Dar pana la urma pe 8 ia Martie m-am gandit sa-mi fac un cadou si am facut un test...si culmea a iesit mai pozitiv decat linia de control....super cadou nu?
Am dat fuga sa-mi fac BHCG si la sange reiesea acelasi nr de sapt ca cel dupa CM....asta e, zic si eu dupa cele 2 eco pana acum iar pe 13 apr ma duc si la 3D la alt dr, sa vedem cate sapt imi da :))

11+ si mamica de 22.08.2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zozela spune:

Stai mai linistita,lasa mielu' sa zburde liber pe campii,ca mie la tava nu-mi place! Da daca ma iei cu tine la baltoaca,ma fac(,) ca am fost suparata si ca asa te iert



lui Mihai si cu !!
Copil zdravan, plin de viata, cu par balai si ochi albastri, ca si maica-sa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Buburuza_10 spune:

toate fetele!

Mi-e tare dor de voi... Nu am apucat sa citesc ce ati scris in urma si nu stiu daca voi avea timp pana luni cand imi pleaca parintii din vizita. Sper ca sunteti bine, vesele si sanatoase!

Noi am avut un program f incarcat: plaja, piscina, tot felul de excursii. Azi am fost sa vizitam o pestera si a fost tare dragutz. Maine plecam de dimineata la un beach restort la vreo 250 km de Muscat. Vom dormi peste noapte acolo si sper sa vedem broscute testoase.

Va pup tare,

18+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kiti2205 spune:

Buburuzule...te invidiez Distractie placuta.
Ma retrag si eu spre casa.

Va pup si ne auzim maine


Kiti, 13+ si mami de Vlad (15.05.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danaisa20 spune:

Citat:
citat din mesajul lui zozela

Citat:
citat din mesajul lui crina-s
Da Zozela mai este si Danaisa tot din Craiova si intr-adevar nu prea ai unde sa te balacesti pe aici pe la noi.


Danaisa,ai dreptate,merci!!
Vreun bazin prin vreun hotel,o fi,dar iti vine sa te balacesti cu toti burtosii libidinosi prin preajma,ca eu asa ma imi imaginez ca ar fi?!



lui Mihai si cu !!
Copil zdravan, plin de viata, cu par balai si ochi albastri, ca si maica-sa!


Zoze, ce tare esti... Eu stiu ca pe vremuri era piscina sus la Jiul, dar nu cred sa mai existe. In rest va invit la mine , punem un lighean in curte pt fiecare si sa vezi balaceala....

si mai ales la vara ce greu va fi cu caldurile astea din ultimul timp! daca totusi aflati voi de vreo pisscina... tare m-ar tenta si pe mine!

danaisa20 11+

Mergi la inceput