Viitoare mamici de Septembrie-Octombrie 2010!!(33)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ghiocela13 spune:

Multu frumu! Kiti
Suntem deja 3 pe lista si cu bebelusii nostrii...6 in total! Mai asteptam fete sa facem gasca mai mare!
13+

ghiocela13

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crina-s spune:

Chiar ma enervati cu bazinul vostru, cu balaceala si distractie.
Da Zozela mai este si Danaisa tot din Craiova si intr-adevar nu prea ai unde sa te balacesti pe aici pe la noi.
ARICIU te pup . Sa mai treci pe la noi.



15+

crina cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crina-s spune:

Fetelor sa stiti ca nu va las pana cand nu mai imi spuneti cateva marci de crema ptr corp+burtica recomandate ptr noi, intrucat prietena mea ma tot sacaie. Mi-ati dat de dimineta cateva exemple dar mai vreau.



15+

crina cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zozela spune:

Citat:
citat din mesajul lui crina-s
Da Zozela mai este si Danaisa tot din Craiova si intr-adevar nu prea ai unde sa te balacesti pe aici pe la noi.


Danaisa,ai dreptate,merci!!
Vreun bazin prin vreun hotel,o fi,dar iti vine sa te balacesti cu toti burtosii libidinosi prin preajma,ca eu asa ma imi imaginez ca ar fi?!



lui Mihai si cu !!
Copil zdravan, plin de viata, cu par balai si ochi albastri, ca si maica-sa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zozela spune:

Crina,eu la sarcina trecuta am folosit Mustella,Avene,Chicco,dar-de departe-cea mai buna unsoare a fost uleiul de migdale trimis de unchi'miu din Italia Vreau sa dau o tura pe la plafar,ca sigur se gaseste si la noi..Crede-ma ca e grozav!!

Edit,ca mi-am amintit de RilastilEu am avut fiole,tot din Italia si le-am folosit concomitent cu uleiul de migdale.Rilastil am avut doar o cutie,de-aia zic eu ca uleiul de migdale ar fi facut totusi treaba buna..



lui Mihai si cu !!
Copil zdravan, plin de viata, cu par balai si ochi albastri, ca si maica-sa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dia.traista spune:

buna! Hristos a inviat !Sunt si eu o viitoare mamica DPN 20-27 oct(dupa calculul meu 20 dar doctorita mi-a zis ca bebe e mai mic..)
mai am o fetita de 1 an si 5 luni si imi doresc ca bebe sa fie tot fetita..mi-s dragi fetele de mor!!!
va doresc sarcini usoare si bebei sanatosi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fulguta28 spune:

Ma bag si eu la . Cu cat mai multe cu atat crestem nivelul apei.

Eu stau in Floreasca. Deseara o sa ma interesez si eu de cateva bazine.
Ma duc sa iau rezultatul la DT.
Mari-mariuk, si eu ma casatoresc peste doua luni si am cam strans din fund luna trecuta, dar tot am facut testele ale costisitoare. Si crede-ma pe cuvant, am 600 de ron salariul. Important este copilul pe care il vei aduce pe lume decat nunta.

uta28 este 13+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mari-Mariuk spune:

Buna treaba cu balaceala...bine-bine, nu primiti slabaturi...Las' ca merg eu la balta mea toata vara si o sa am de toate acolo: apa, verdeata, undita, liniste, aer curat...o sa ma rugati sa va iau si pe voi
Mariuk 14s

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fulguta28 spune:

Zorzela, am auzit de uleiul de migdale, reface celula.

uta28 este 13+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mari-Mariuk spune:

Fulguta, sper sa fac si eu analizele,dar nu stiu cand o sa reusesc...la mine nu salariul e problema atat de mare ci ratele ce trebuie sa le termin cat mai repede...
Mariuk 14s

Mergi la inceput