FIV in Ungaria 100

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns adipapazi spune:

yarrina, bravo! hai odata cu beta ala ca acuma incepem si noi sa nu mai avem rabdare.

sami, ti-m dat raportu pe MP.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mami_vreau spune:

neatza fetelor!

yarrina.... fatooooo... esti gravida!!!! felicitari!!!!

speranta activa in ce sens??? pe forum sau in cautari de medici? ca am vazut ca nici tu cu samira nu stati degeaba si sunteti puse pe treaba cu acupunctura!!! eu zic ca ati facut super treaba... ma bucur ca te-ai programat si sunt sigura ca te va ajuta... m-as baga si eu daca nu as fi prinsa in atatea proiecte de viitor (scos de trompe, fiv cu ovocite donate, etc...) te pup dulce, dulce...

tamy eu nu stiu ce sa iti spun de blande... pot sa iti spun ca eu am avut reactii alergice de la cetrotide (mi se inrosea locul injecarii si ma manca rau)... dar la cetrotide scrie si pe prospect ca pot aparea astfel de reactii... citeste si tu prospectul...

mairis ma bucur mult ca bebeii sunt ok!!! pup dulce pe toti trei: mamica si bebeii!

adi si mie mi-e un dor nebun de tine... si vreau sa iti pun mana cat mai curand pe burtica ca sa imi faci cunostinta cu bebicii
te pupacesc si te sun eu in weekend... nu scapi!
aaa... si vreau si eu raportul pe pm... de ce numai sami il primeste??

adela bine ai venit! si sedere cat mai scurta pe-aci... hai, fuguta repejor la odisee...

Laura


mutatia MTHFR C677T heterozigota

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mami_vreau spune:

sonyaaaaa!!!!
unde ai disparut??? ce ai mai facut??? care-i planul?

Laura


mutatia MTHFR C677T heterozigota

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adela1984 spune:

Ok. Am sa mai trimit un mail dr.Kovacs saptamana viitoare. Pe aceeasi adresa, cu info@ivfpregnancycenter.com, da?
Voi inainte sa mergeti la el, ce analize ati facut in Romania? Cele trecute la inceputul paginii?
Va multumesc mult.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns descultu spune:

felicitari yarina
si eu am repetat bhcg ieri si a crescut acum e 208 am inteles ca treb sa fie pe undeva pe la 2000 ca sa pot marege la ecografie voi in ce zi ati fost ?mairis tu in ce zi erai cind ai facut eco?
si ovitrele am facut inainte de puntie
nu dupa et

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yarrina spune:

Pogonici eu am facut FIV la Sibiu, cu dr Ispasoiu. Este primul FIV si cel norocos. Ca si stimulare am facut cu Puregon: 5 zile cate 200 ui...urmatoarele 2 zile cu 225 si urmatoarele 8 cu 250 ui. Mi s-a crescut doza pentru ca la inceput am avut putini foliculi, 6, apoi am ajuns la 11 dar nu cresteau.
Fetelor sper sa dau chef la ora 4 cand primesc rezultatul la Beta!!! Va multumesc din suflet!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns descultu spune:

multumesc ca m-ati pus si pe mine la gravidutele de pe prima pagina
acum dr a zis sa-l repet luni si ea zice ca vinerea viit pote facem o eco sa-i sau sa-l vad ca nu stiu ciiti am .da cred ca unu dupa bhcg ca vad ca voi asa calculati cu cit mai mare cu atit ai mai multi
si acum am si eu o intrebare voi ce stiti avem voie sa facem sex ?daca da de cind ?poate e o intrebare timpita de nu stiu cui sa i-o pun ,poate stiti voi mai multe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tannoo25 spune:

Citat:
citat din mesajul lui yarrina
am facut FIV la Sibiu, cu dr Ispasoiu. Este primul FIV si cel norocos. Ca si stimulare am facut cu Puregon: 5 zile cate 200 ui...urmatoarele 2 zile cu 225 si urmatoarele 8 cu 250 ui. Mi s-a crescut doza pentru ca la inceput am avut putini foliculi, 6, apoi am ajuns la 11 dar nu cresteau.
sper sa dau chef la ora 4 cand primesc rezultatul la Beta!!! Va multumesc din suflet!

si costurile care au fost ?
care e pretul unui fiv la sibiu ?(ce clinica?)
felicitari si sa fie bine pana la capat !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yarrina spune:

Tanoo la Clinica Polisano. Eu am facut FIV cu transfer in Z5, blastocist, si m-a ajuns 7662 ron.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tannoo25 spune:

Citat:
citat din mesajul lui yarrina

Tanoo la Clinica Polisano. Eu am facut FIV cu transfer in Z5, blastocist, si m-a ajuns 7662 ron.

7662 lei cu tratament cu tot sau, fara ?

Mergi la inceput