FIV in Ungaria 100

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns tannoo25 spune:

Citat:
citat din mesajul lui corina_anam

Buna seara fetelor
O intrebare am si eu pentru cele care ati facut anal. genetice si de trombo: pot sa beau sau sa mananc ceva inainte de analize? Eu sunt dependenta de cafea si avand in vedere ca tre sa conduc de dimi pana-n Budapesta si ma trezesc la 6
merci

noua ni s-a spus ca pentru recoltarea probei necesara analizelor de trombofilie sa nu se manance si sa nu se consume lichid inainte;
acum, fiecare medic cu metoda lui
bafta !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corina_anam spune:

Tannoo25 am sa incerc sa nu consum nimic.
merci de raspuns

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adipapazi spune:

corina, nu am facut de trombo, dar am facut cariotipul genetic. poti sa il faci oricand, de ex eu l-am facut la 2 ore dupa punctie, dupa ce mancasem si bausem.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adipapazi spune:

mairis, ce emotii!

samira si mami_vreau, basca speranta, miss u!

sonya, esti ok?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns samira33 spune:

ce faci mami adi???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adria42 spune:

Luck, eu zic sa iei Azitrox de 500mg- 1 tb/zi, 6 zile si tu si sotul.
Atena

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adela1984 spune:

Salut tuturor. Sunt noua pe acest formu, asa ca imi cer scuze daca nu am scris unde trebuie.
Eu si sotul meu incercam de 2 ani sa aducem pe lume un bebe si miracolul nu se intampla. Asa ca am decis sa mergem in Budapesta (suntem din Oradea) pentru un consult la dr.Kovacs. Am trimis un mail cerand o programare la info@ivfpregnancycenter.com si nu am primit nici un raspuns. Ati putea cele care ati fost deja la dansul, care este adresa de mail cu care ati comunicat cu el?

Va multumesc anticipat si sper sa ma primiti si pe mine in clubul mamicilor aspirante, pentru ca sunt sigura ca ma puteti intelege ce simt cand luna de luna astept minunea si nu se intampla.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yarrina spune:

Fetelor cred ca sunt insarcinata!!! Am facut aseara un test de pp si azi dimineata inca 2 ca sa fiu sigura si au iesit pozitive!!!!!! Astept valoarea la beta sa vad el ce zice.
Nu va pot descrie ce simt...nu am vazut in viata mea un test pozitiv!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns samira33 spune:

adela,dr. K este in vacanta.
iti sugerez sa-i mai trimiti mailu' saptamana viitoare ca atuncci se intoarce.
ca regula generala-cand este plecat in vacanta,conferinte,simpozioane raspunde numai urgentelor.

yarina,Doamne-ajuta

buna dimi tuturor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pogonici1977 spune:

bravo felicitari yarinaaaaaa
doamne ajuta sigur esti insarcinata
zinene si noua reteta ta
unde ai facut FIV??????????
si ce tratam de stimulare ai avut?????????+

anul 2010 va fi anul meu de reusita.... caci doamne doamne ne va ajuta si vom fi si noi parinti

Mergi la inceput