Semnalati probleme tehnice aici

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns admin spune:

Ieri a cazut un server! S-a ars efectiv. Intre timp am activat alt server si ne-am pus pe picioare. Vom achizitiona un server nou in urmatoarele zile si totul va reintra in normal.

O zi buna Echipa Desprecopii.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mediajust spune:

Nu stiu daca este o problema tehnica sau greseala mea de utilizare, dar formulez totusi aici: in unele mesaje, imi apar in mijlocul propozitiei cuvinte cu litera mare. N-ar fi capat de lume, dar ma enerveaza , pentru ca sunt extrem de riguroasa in respectarea corectitudinii scrierii (apreciez acest aspect ca obligatoriu, alaturi de gramatica "fara cusur").
Daca eu gresesc, va rog sa ma luminati - ca sa repar.
Multumesc mult!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Mediajust

Nu stiu daca este o problema tehnica sau greseala mea de utilizare, dar formulez totusi aici: in unele mesaje, imi apar in mijlocul propozitiei cuvinte cu litera mare. N-ar fi capat de lume, dar ma enerveaza , pentru ca sunt extrem de riguroasa in respectarea corectitudinii scrierii (apreciez acest aspect ca obligatoriu, alaturi de gramatica "fara cusur").
Daca eu gresesc, va rog sa ma luminati - ca sa repar.
Multumesc mult!

"Procesele iti rapesc timpul, banii, tihna si prietenii." (Proverb englezesc).


E vorba de o reclama (cea la BCR cred) care pune pe anumite cuvinte link la banerul ala al lor. Daca te duci cu mouse-ul deasupra cuvantului care apare cu litera mare (la mine apar si subliniate cu rosu), ar trebui sa iti apara respectiva reclama. Doar daca ai ceva blocare de pop-upuri nu cred ca apare. Dar cauza asta e.



Si tu poti intinde o mana - Actiunea 3 sate
Am marfa la bazar umanitar DC


Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mediajust spune:

Multumesc mult, Laura!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kid spune:

Nu stiu daca s-a mai spus, am o problema cu 'mesajele mele'. Imi apar topicuri la care am scris acum o luna, chiar daca selectez ultimele 2 zile sau topicuri pe care doar le-am citit.
Trebuie sa mai selectez ceva, pe undeva?




Teodora, de Vladut (15.05.2007)



Traieste fiecare clipa ca si cum ar fi ultima!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns admin spune:

Kid, am impresia ca in acest moment iti arata toate mesajle la care ai scris si tu si la care a mai scris cineva in ultima perioada definita.

Exemplu: daca tu ai scris la un mesaj acum 2 luni dar mesajul este popular si inca se discutala el, si cineva a scris in ultima zi, atunci acel mesaj iti apre la "mesjele mele" daca selectezi "mesajele din ultima zi".



O zi buna Echipa Desprecopii.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kid spune:

Am inteles, multumesc pentru raspuns.




Teodora, de Vladut (15.05.2007)



Traieste fiecare clipa ca si cum ar fi ultima!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andacos spune:

Nu stiu daca este corecxt cum spun,incerc insa!

Merge foarte greu sa faci scoll down !pe pagina de start a forumului,unde sunt toate reclamele(ca eu banuiesc ca ele sunt cauza)dureaza foarte mult sa pot "misca pagina"!Dupa ce se deschide subforumul dorit,apare Bazarul si la fel se misca foarte greu,ramine efectiv blocata pagina acolo!Acum scriu de pe laptop fara mouse si e ingrozitor de greu de miscat,ins nici cu mouse nu s emisca imediat!

Multzumesc!

Dana

www.dropshots.com/andacos#" target="_blank">handarbeit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laina spune:

Buna ziua! am si eu o problema cu mesajele private, mai exact cu mesajeje trimise de mine altei persoane. Pur si simplu nu imi apar in outbox, de ce oare? Sau, la un moment dat apare ultimul mesaj, apoi nu-l mai gasesc acolo!
Dispar de acolo la citirea lor de catre destinatar? nu cred, ca pana acum nu am patit asta... Ma deranjeaza in principal pentru ca nu stiu daca mesajul a fost trimis sau nu, daca a fost primit sau nu...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denizel spune:

In legatura cu mesajele private:

daca in mesajul privat exista un citat (adica un text pus intre [quote] si [ /quote]), el nu apare ca citatele de pe forum, ci sub forma aceasta:

<div align="right" id="quote2"><table class="quote"><tr><td class="quotetd"><span class="quotetext">Citat:</span></td></tr><tr><td class="quotetd2"><span class="quotetext">


citatul respectiv

</span></td></tr></table></div align="right" id="quote2">



De asemenea, daca am vrut sa scriu un cuvant cu caractere italice, mi-a aparut cuvantul respectiv sub forma <i>cuvant</i>.



~Lumea ar fi mai frumoasa fara macelari~




Mergi la inceput