Semnalati probleme tehnice aici

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andacos spune:

Microsoft OLE DB Provider for SQL Server error '80004005'

[DBNETLIB][ConnectionOpen (Connect()).]SQL Server does not exist or access denied.

/forum/inc_header.asp, line 283

www.dropshots.com/andacos#" target="_blank">handarbeit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns admin spune:

Da, eroarea de mai sus a aparut deoarece am facut o schimbare majora la baza de date. Schimbarea are ca scop accesarea mai rapida a mesajelor din archiva si evitarea erorii "Server Timeout".

Suntem in testari cu noua configuratie. Daca intampinati probleme majore va rugam sa le semnalati.

Multumesc

O zi buna Echipa Desprecopii.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Microsoft VBScript compilation error '800a0401'

Expected end of statement

/forum/topic.asp, line 951

response.write "<tr><td bgcolor=""" & "#E8E8E8" & """ valign=""top"" width=""" & strTopicWidthLeft & """><a href="http://bazar.desprecopii.com"><font size=""2""><b><u>Produse din Bazarul Desprecopii</u></b></font></a></td><td align=""center"" colspan=3 valign=""middle"" bgcolor=""#ffffff""><table width=""100%""><tr><td align=""center"">"
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------^








Blogul Speranta moare ultima
Blogul lui Bogdan Andrei , goblenuri,Varsta lui Donu' Bodo,Varsta Isabella-Elena

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andacos spune:

Nu merge functziunea cu intiintzarea de mesaje private primite!Nici pe e-mail,nici pe forum!

Dana

www.dropshots.com/andacos#" target="_blank">handarbeit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aschiutza spune:

Cite subiecte sunt acumla "sunt in panica"? Cind vad listate toate forumurile imi apare ca ar fii 5 subiecte, cind apas e numai unul....



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andacos spune:

Eu nu vad niciun subiect la "Sunt in panica"desi ultimul membru care a scris e Marylena!(in afara de cele sticky)

Dana

www.dropshots.com/andacos#" target="_blank">handarbeit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgipuia spune:

Buna ziua... care e treaba cu acest "Articolul Nu a Fost Gasit. [item id: 1995] ". Imi apare la multe produse si de-ale mele si din cele castigate de mine. Eu una nu am arhivat sigur nimic... o fi arhivat altcineva sau exista o alta explicatie?

Deasemene am patit asa cu produse castigate de mai mult de o luna si care erau neplatite, dar acum sunt achitate, confirmate, bifate si la unele tot apare acest anunt... este cumva activa o blocare a contului dupa o peioada de la licitatie castigata si neplatita? daca din acest motiv nu vad produsele, ca un gest de blocare a contului, de ce nu mi-a fost deblocat odata cu platile?

Multumesc!

Ingerasii mei: Mony (03.12.2003) si Teo (17.05.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Macrina spune:

Am o problema de fiecare data cand deschid o pagina pe DC.
Imi apare un warning:
"A script from this movie is causing Adobe Flash Player to run slowly. If continue your computer might become unresponsive .. " blabla...
si merge tot computerul ca melcu'.. plizz... ce sa fac?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andacos spune:

Nici nu stiu daca reusesc sa trimit mesajul,dar incerc sa semnalez ca se misca ingrozitor de greu forumul!

De jumatate de ora am intrat si abia am deschis un subiect la generale!

Dana

www.dropshots.com/andacos#" target="_blank">handarbeit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strumphitza spune:

Toata dimineata a mers foarte foarte greu forumul... abia se deschide o pagina si se lateste de mi se blocheaza tot laptopul... nu mai spun ca nu e azi prima zi cand se intampla asta, de vreo 3 zile tot asa se intampla!!!
Alte situri merg super ok si rapid,deci nu este de la netul meu, numai DC se lateste si lungeste si abia trimit un mesaj sau deschid o pagina!!!


BB on board!!! 16+

Mergi la inceput