Semnalati probleme tehnice aici

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns denizel spune:

Am citit un subiect mai vechi si am vazut ca avertismentul meu cel rosu (si NEDREPT!!! ) s-a transformat in avertisment verde.
Ca sa fiu mai exacta, la subiectele vechi apar cu avertisment verde, cu motivul pentru care am luat rosu.

Nu ma deranjeaza ca apar cu avertisment in subiectele vechi (m-am obisnuit cu ideea ca Marius imi sufla in ceafa :)), as vrea doar sa stiu care e explicatia.

Multumesc! :)



~Lumea ar fi mai frumoasa fara macelari~




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andacos spune:

Cred ca adminul e si el in concediu,dar macar dupa revelion poate ne spune si remediaza ceva la forum!La mine merge ingrozitor de greu incarcarea paginii,si nu de azi de ieri(azi insa este extrem)si banuiesc reclama de la aptamil a fi vinovata!

Am mai scris eu si acum ceva timp in urma,efectiv cind se incarca poagina ramine blocata pe frontul forumului,nu pot face scroll down,cind isi revine ma duce deja spre partea de jos a paginii!

Imi pare rau ca nu stiu a explica mai bine,insa repet in ultimul timp si incarcarea paginilor se face foarte greu!

Multzumesc anticipat!

Dana

www.dropshots.com/andacos#" target="_blank">handarbeit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andacos spune:

Si pentru ca eu sunt singura care tot scrieraspunsuri ...ioc,uite si prima eroare care apare:

Microsoft OLE DB Provider for SQL Server error '80040e31'

Timeout expired

/forum/topic.asp, line 497

www.dropshots.com/andacos#" target="_blank">handarbeit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Si eu vreau sa scriu ca patesc ca Anda, deschid DC si-mi apare doar reclama Aptamil, cu tot ce isneamna ea (deci functioneaza) dar pagina ioc.

Daria & felina fioroasaGIULIA(2004 08 16) cu Sela
_"Meglio sole, che mall`accompagnate !"


*** Concursul KloraneBaby *** www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=chic bebe - klorane baby&page=5" target="_blank">mam.jpg ***

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns floaredemac spune:

Daca scriu un PM unui user folosind butonul dintr-o postarea a acestuia, PM-ul meu nu ajunge deloc. Daca il scriu din paginea mea de mesaje private, destinatarul il primeste. E vreo smecherie pe care nu o pricep eu? Am patit-o de nenumarate ori pana mi-am dat seama, dar e f deranjant. In outbox nu arata nimic, ca si cand nu as fi scris mesajul respectiv. Multumesc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_satena spune:

Am si eu o "mica"mare problema,nu merge sa postez un anunt la bazar imi da eroare si nu inteleg de ce.Sper sa ma lamureasca si pe mine cineva va rog

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Citat:
citat din mesajul lui alina_satena

Am si eu o "mica"mare problema,nu merge sa postez un anunt la bazar imi da eroare si nu inteleg de ce.Sper sa ma lamureasca si pe mine cineva va rog

http://alinahandmade.blogspot.com/


Detaliaza ce eroare, la care pas iti da. Eu banui ca e vorba de fotografie prea mare, dar te rog sa ne dai detalii



www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=chic%20bebe%20-%20klorane%20baby&page=5" target="_blank"> Rareshic - lau.jpg

Am marfa la bazar umanitar DC


Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_satena spune:

la sfarsit cand vreau sa public anuntul imi da eroare,nu stiu din ce cauza dar pozele sunt ca si celelalte le fac cu acelasi aparat.Sper sa imi mearga sa public anuntul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Poti sa fii mai exacta? Ce eroare iti da? Ce spune? Daca pui alta poza merge? (poti pune alta fotografie, apoi sa editezi si sa o schimbi). Cat de mare este fisierul cu poza?



www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=chic%20bebe%20-%20klorane%20baby&page=5" target="_blank"> Rareshic - lau.jpg

Am marfa la bazar umanitar DC


Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_satena spune:

Aceasta este eroarea care mi-o da la sfarsit cand vreau sa public anuntul"Image upload problem: Unhandled error: Out of memory"nu stiu de ce nu intelegHELPPPPP

Mergi la inceput