Pufuleti (24) HRISTOS A INVIAT!

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lorex spune:

Citat:
citat din mesajul lui bubu_bu

fetelor imi trimite si mie cinva va rog colajul?oanagutue@yahoo.com

poze


ti-am trimis! trebuie sa-l downloadezi de acolo...

_
www.flickr.com/photos/44547000@N05/" target="_blank">Iuria inimii mele... (01.03.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miremia spune:

Buna fetelor!

Cristies multumim din suflet ca ne-ai amintit de cele 40 de saptamani minunate! Un brat de si multi

Cris.d si Mara mea face asa cu tzitzi, dar mai mult seara cand e obosita si nu reuseste sa adoarma. Daca o pun la san da cu pumnisorii in mine, pleaca la plimbare cu sfarcul, se screme. Eu ca sa o linistesc ii bag suzi in gura, ii prind manuta cu care loveste, o strang la piept si o legan. De obicei adoarme in 5 minute asa. in legatura cu suzi vroiam sa te intreb daca ai incercat mai multe variante de suzi. De exemplu, Mara nu accepta suzeta in forma de lacrima.

Lorex multumim de vestile despre Miruna!

Mirela fericita de Mara Ioana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu_bu spune:

doamne ce frumos estece frumosi sunt doamne ajuta sa fie sanatosi!
cristies ti-a mai zis cineva ca esti minunata si faci lucruri asa frumoasesigur stii ca asa esti
multumesc ca mi-ati trimis si mie!

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns decenuela spune:

tot n-am apucat sa citesc...

DAR AM PRIMIT COLAJUL.

multumim cristies ...multe de tot.
este superb si drept sa va spun m-a emotionat de mi s-a scuturat camesha de plans...

ori m-am dilit...ori hormonii nu sunt in regula...ori de cand sunt MAMA sunt mai sensibiloasa....dar nu ma recunosc..



Mihaela, de LUCA ... minunea de la miezul noptii...

Povestea unui...petrecaret

poze



AMR....,7, LA NAIBA, e de bine.....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miremia spune:

Decenuelafelicitari mamica soferita! 10 ore. Si eu eram singurul sofer din familie pana in luna a 9-a de sarcina. El fiind motociclist nu punea mana niciodata pe masina mea, dar i-am spus ca trebuie sa ma duca la spital asa ca prin luna a noua s-a apucat de exersat.:D
Acum conduce destul de bine, insa doar cand trebuie sa plece singur mai vede masina. Asa mi-a lipsit condusul in prima luna dupa nastere.
Asa, si pt fetele care erau interesate de oglinda de pus pe tetiera din spate, pt a vedea copilul, dati-mi un PM sa va dau un link de unde o puteti lua.

Cristies mi-am amintit ca vroiam sa-ti mai spun ceva. Mara mea doarme de 3 nopti incoace cate 6-7 ore legat. Ma gandeam ca poate este o alta etapa din viata gargaritzului si ca nu l-ai obosit tu prea tare.

Sii....LML tuturor pufuletilor sarbatoriti astazi! Sa fiti sanatosi, sa cresteti frumos si sa va bucurati parintii!

Mirela fericita de Mara Ioana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris.dogarel spune:

vad ca multi pufi iau suzeta pt nani; am incercat nuk, avent si una no name, cu alta forma. reactia e aceeasi la toate;okii mari, strambat ca la lamaie, inecat. cel mai mult a fost s-o linga 1'....dar linge si pumnishorii de 3 zile...

Cris, mami de Ema, my Lucky 13 (13.01.2010), si Ana(2003)
AMR: 3 kile!
poze

povestea noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miremia spune:

Aveti vreo idee despre ce as putea sa-i dau Marei pt mucisori?

Dimineata se trezeste cu gatul colcaind a muci si nici nu poate manca. Eu ii scot cu batista bebelusului, dar ii displace atat de tare ca urla mititica. Pare a fi usor traumatizata, cum aude sunetul de aspirator cum intra in panica.

Mirela fericita de Mara Ioana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gratiana77 spune:

CRISTIES superb colaj. Multumim mult!

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Beatrice1982 spune:

good news:nu se branzeste!!!!!!!!!!!

Bea de Ivan, iubirea noastra!

Doamne ajuta-ne sa fim sanatosi!

Poze


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miremia spune:

Citat:
citat din mesajul lui cris.dogarel

vad ca multi pufi iau suzeta pt nani; am incercat nuk, avent si una no name, cu alta forma. reactia e aceeasi la toate;okii mari, strambat ca la lamaie, inecat. cel mai mult a fost s-o linga 1'....dar linge si pumnishorii de 3 zile...

Cris, mami de Ema, my Lucky 13 (13.01.2010), si Ana(2003)
AMR: 3 kile!
poze

povestea noastra



Cineva m-a sfatuit ca in cazul in care o refuza sa fierb suzeta de mai multe ori. Sincera sa fiu inca n-am testat, am zis sa mai incerc macar o varianta noua de suzeta. I-ai dat si de latex si de silicon?
Se pare ca pumnisorii sunt cei mai deliciosi. A mea cateodata scuipa suzeta si molfaie la pumnisor de imi vine sa o mananc. Cel mai funny e cand incearca sa-l bage tot in gura.

Mirela fericita de Mara Ioana

Mergi la inceput