FIV la Sibiu (9)

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cora79 spune:

Yarinna
FELICITARI GRAVIDUTZO

"DOAMNE FA SI PENTRU NOI O MINUNE CU PAMPERS"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yarrina spune:

Va multumesc din inima iubitele mele!! Suntem in al noualea cer si eu si sotu. Am plans de bucurie! Deocamdata ne-am anuntat doar mamele. Inca n-am curaj sa spun...astept sa vad ecografia...sa vad cati sunt. Am sunat-o deja pe mama sa-i spun sa se pregateasca sa-si dea demisia ca daca-s 2 tre sa vina sa stea cu mine.
Pe dr inca nu l-am sunat...il sun luni dupa ce am si al doilea beta. Abia astept sa vad ce zice.
Il recomand din suflet tuturor aspirantelor!! Este un OM deosebit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danaisa20 spune:

Citat:
citat din mesajul lui yarrina

Va multumesc din inima iubitele mele!! Suntem in al noualea cer si eu si sotu. Am plans de bucurie! Deocamdata ne-am anuntat doar mamele. Inca n-am curaj sa spun...astept sa vad ecografia...sa vad cati sunt. Am sunat-o deja pe mama sa-i spun sa se pregateasca sa-si dea demisia ca daca-s 2 tre sa vina sa stea cu mine.
Pe dr inca nu l-am sunat...il sun luni dupa ce am si al doilea beta. Abia astept sa vad ce zice.
Il recomand din suflet tuturor aspirantelor!! Este un OM deosebit!


Vai draguta mea ce bataita meriti! Pt ca te-ai indoit cand eu iti spuneam ca greata aia nu e de ici de colo! Na ca am avut dreptate!
Si cat ma bucur! Eu chiar inteleg ce e azi in inima ta si a sotului...

facem chef mare cu suculet in seara asta!
ma bucur enorm pt tine! si ma bucura faptul ca rezultatul tau a redat speranta fetelor care aveau ceva dubii!

Daca vrei sa mergi la primul eco tot la Sibiu te vor chema la 6 saptamani! Atunci se vede exact cati sunt si cum bate inimioara! pe mine asa m-au chemat!
De acum ai mare grija de puiutul/puiutii tai! Sa iti dea Dumnezeu o sarcina usoara, fara nici un fel de suparare!

danaisa20 11+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yarrina spune:

DanaisaMa cam doare burtica...cred ca-si fac loc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bytzi spune:

yarrina,felicitari din tot sufletul!,ti-am zis io aseara ca esti gravi,te-ai temut sa crezisincer mi-ai facut ziua frumoasa de dimineata si stii de ce ,fiindca misa mi-a scris mesaj chiar de dimineata

te pup mamica si iti doresc o sarcina usoara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bytzi spune:

a aparut iaura
dragutza mea,te astept pe baricade
yarrina,iaura a mai facut o IA cu dr I,o data cu mine prin oct 2008,am fost primile care am fost la dr I de pe forumul asta,la vremea aceea nu prea gaseai multe info despre el

iaura,multa bafta la fiv

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yarrina spune:

Te pup Bytzi...ai avut dreptate. Nu plec de aici pana nu va iau pe toate.
Ar trebui sa-i cereti dr-ului procent din castig pentru reclama!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bytzi spune:

Si in ultimul rind,vesti despre mine
am vrut sa va fac o surpriza sau mai bine zis sa lucrez pe furis

Ieri z1 de CM,azi am facut eco = ok,progesteron 7,6 din seara asta trebuia sa incep dipherelin si de miine stimularea ....dar din cauza progesteronului am ratat si fiv-ul acesta pe care il astept de atita timp,simt o durere in suflet si nu vreau sa ma mai gindesc la nimik,sa fac ceva prea curind,totul imi merge pe dos.....
asa ca mai trec pe aici sa va tin pumnii voua si sa va incurajez ,dupa cum vedeti,se poate,nu va descurajati.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bytzi spune:

Citat:
citat din mesajul lui yarrina
Ar trebui sa-i cereti dr-ului procent din castig pentru reclama!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yarrina spune:

Pai si de ce din cauza prg-ului nu poti continua? Scuze ca intreb ca toanta dar nu-s prea informata cu treburile astea.

Mergi la inceput