FIV la Sibiu (9)

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns simonete spune:

Iaura imi era dor de tine !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yarrina spune:

Iaura bine ai venit! Ne bucuram ca ai ales Sibiul. De acolo iesi neaparat 'gravidut'.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hypnotic1978 spune:

sunt de acord cu yarrina....v-am mai zis, cunosc si eu atatea reusite....la fiv, eu la indrumarea dr-ului fac inseminare dar asa ce as face direct fiv

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alecori spune:

Yarrina,felicit#259;ri mamico!Si eu o sa am un Beta asa frumos la începutul lui iunie! eu urmez?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monaramona spune:

yarrina imi dau lacrimile de fericire..nu mai am cuvinte ..se pare ca rugaciunile noastre au dat roade.FELICITARI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oria77 spune:

Yarrina, stii ce mi-ai facut? Mi-ai umplut ochii de lacrimi, mamico! In timpul serviciului... Sa va dea Bunutu multa-multa sanatate si sa ai parte de o sarcina cat mai usoara! Ma bucur nespus pentru tine!

PS: nu m-am putut abtine sa nu editez... scriam concomitent cu monaramona, exact acelasi lucru! Dap. comunitatea mai are un/doi bebe!

"Flatter me, and I may not believe you. Criticize me, and I may not like you. Ignore me, and I may not forgive you. Encourage me, and I will not forget you." William Arthur Ward

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns misspii spune:

Din dec 2008 nu am mai fost atat de emotinata.Feicitari Yarrina.Te pup si-ti doresc tot binele din lume.Abia asteptam sa ajung acasa sa vad cum e testul.
Esti tare!!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina_12 spune:

Felicitari si sa-ti dea Dumnezeu tot binele din lume. M-ai convins sa incerc si eu la Sibiu. Sun pentru o programare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina06st spune:

Fataaaaaa, ce beta frumos!!!!
Cred ca si pe dr l-ai facut fericit, nu numai pe noi! Doamne, si asa mi-ai facut o pofta sa vad si eu un test din ala cu 2 liniute (n-am vazut niciodata ca si tine pana ieri)...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda15 spune:

Yarrina, l-ai sunat pe dr. I sa-i spui vestea minunata?si ca un pluton de gagici se indreapta in viteza spre el in lunile urmatoare sa repete miracolul si cu ele?

Mergi la inceput