FIV la Sibiu (9)

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns hypnotic1978 spune:

yarrina felicitari. Doamne cat ma bucur. In ultimul timp am auzit numai de reusite la sibiu. Abia astept sa imi vina si mie randu'. Ai grija de tine si asteptam rezultatul"oficial".

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yarrina spune:

Multumesc fetelor!!! Sa nu incetati sa credeti in sansa voastra!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hypnotic1978 spune:

yarrina cand iei rezultatul?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camrynna spune:

Buna fetelor , felicitari Yarina ..ma bucur enorm pt.tine
La mine azi , ziua 26 , au aparut scurgeri roz ...si burta ma doare f. tare , senzatia aia de uter iritat in ziua 1 de CM.
Inca un FIV ratat ......am plans cu sotul de dimineatza , el se invinovateste , acuma tot pt.Sibiu optam , in vara 2011 .Mai facem poate unul in august , ca eu sunt in vacantza si ma pot odihni .

Asta e ..semnele au fost clare : mi-a scazut febra si durerea de sani ..Nu e sa fie la noi ...si eu imi iubesc sotul mult prea mult ca sa fac inseminare cu donator ,,, nu pot sa am copilul altui barbat , poate daca as ramane Doamne feri vaduva , as recurge la asta ....sa am un copilash pt. mine ...
Credeti ca in 4 luni isi revine organismul ??? ca nu pot astepta pana la anul ..anul trecut dupa FIV ratat am avut probleme hormonale mari ..dereglari , CM la 60 de zile , sangerari de 3 ori in aceeasi luna ...NU STIU , CRED CA E UN BLESTEM ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yarrina spune:

La 4 tocmai!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hypnotic1978 spune:

si nu incerci mai devreme?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda15 spune:

Citat:
citat din mesajul lui hypnotic1978

si nu incerci mai devreme?


pleaseeeeeeeeeeeeeeeee

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yarrina spune:

Am sunat. Dupa ora 15 acum.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda15 spune:

offf, ca nu pot sa ma apuc de nimic pe aici prin birou, numa dau refresh

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu30 spune:

Felicitari Yarrina

F. bine ca ti-ai facut test de urina, acum stai mai linistita pana vine beta.
Si eu am facut la fel, daca mergeam direct la beta cred ca pusca inima in mine pana imi comunica rezultatul.
Mie mi-a fost mai greu la al doilea beta, din cauza emotiilor ca stiam ca sunt dar acum trebuia sa fie cel putin dublu.

Ce ma bucur pt tine. Nu putea sa fie altfel.
Acum abia astept sa vii de la eco sa ne spui cate punctulete ai tu acolo in burtica

Ruxi 33 + cu
AMR ... cine stie ?

Mergi la inceput