FIV la Sibiu (9)

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns yarrina spune:

Camryana si eu imi iubesc sotul foarte mult si cred ca el si mai mult pe mine din moment ce a fost de acord sa facem tot ce trebuie ca sa avem un bebe. Crede-ma ca nu am pupat eu testul cu 2 liniute cat l-a pupat el. Se va naste in casa voastra si o sa-l iubiti de nici n-o sa va imaginati. O prietena draga noua de aici Iuca m-a facut sa vad asa lucrurile. Iubesti un animalut pe care il ai in casa apoi un copil. Si pentru noi a fost greu de acceptat dar cand nu ai nici o varianta...
Bubu am niste emotii pentru Beta!!! Si cred ca voi avea 9 luni de zile. Niciodata n-o sa fiu relaxata.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yarrina spune:

Camryana dar cand ar trebui sa faci Beta? Ti-am zis ce mi-a zis mie dr..nici daca am hemoragie sa nu opresc Utrogestanul si sa repet beta.
Un nou Fiv se poate face dupa 2-3 luni...depinde de organism. Dar sper sa nu fie cazul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina06st spune:

Yarina, fata draga, esti gravi!!!!
Tare ma bucur pt tine si pt noi toate, ca ne dai si tu o raza de speranta! Ai vazut ca a avut dreptate domn dr? A fost un fiv perfect!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu30 spune:

Citat:
citat din mesajul lui yarrina

Bubu am niste emotii pentru Beta!!! Si cred ca voi avea 9 luni de zile. Niciodata n-o sa fiu relaxata.


da, intr-adevar o sa vezi ca de-abia acum incep emotiile, apare instinctul matern care tot timpul te face sa te intrebi daca e bine bb, sanatos,la fiecare test, la fiecare ecografie, de fiecare data cand doarme cam mult in burtica si ti se pare ca nu il simti, la fiecare durere de burta
dar nu spun toate astea ca sa te sperii pt. ca o sa vezi ca asa cum o sa fie cu emotii , dar o sa fie f. frumos si o sa te simti f. implinita si fericita

Ruxi 33 + cu
AMR ... cine stie ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yarrina spune:

Alina multumesc!Abia astept sa-l sun pe dr. Is curioasa cum reactioneaza.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camrynna spune:

Buna , Yarina , am beta programata pe 14 . NU mi-a venit inca nici un CM .Am avut dimineatza o scurgere roz deschis si atat . F putin cantitativ .As face si eu un test azi dar am facut o injectie cu pregnyl pe 5 Aprilie si mi-e teama de un fals + .
Ce mai am ciudat , este o durere localizata dreapta . A fost foarte puternica acuma cateva ore , acuma m-a lasat ..
Dar eu nici febra nu prea mai am , nici sanii nu mai dor asa rau ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yarrina spune:

69.28

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda15 spune:

Citat:
citat din mesajul lui yarrina

69.28


acum sa vad daca si partea cu 2se adevereste din visu meu si o sa ma strige barbatamiu mama Omida.

Felicitari, felicitari si sa ai o sarcina usoara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yarrina spune:

Cred ca-i mica valoarea pentru 2. Dar nu mai conteaza!!!
Multumesc !!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns persi spune:

Felicitari yarrina!!!!!!!!
Sa dea Dumnezeu sa fie bine si sanatos bebele tau sau cine stie bebelusii tai.

Mergi la inceput