FIV la Sibiu (9)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danaisa20 spune:

Citat:
citat din mesajul lui yarrina

Danaisa dar de urina ti-ai facut? Eu mi-am luat unul dar Barza si stiu ca asta da rateuri cateodata..

Yarrina, ultima data nu am mai avut tragerea de inima sa fac test de urina! Vazusem prea multe negative si nu am mai vrut...am asteptat pana la ziua de beta, si abia dupa ce mi-a iesit beta mare am facut test de urina, caci mi-am zis ca tb sa vad si eu in viata mea un test pozitiv cu 2 liniute (si cred ca a fost barza, dar tocmai la 15 zile de la ET)

danaisa20 11+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yarrina spune:

Stiu sentimentul...eu inainte sa aflu de problema sotului am facut de-a teste de mi-a venit rau. Mi-s urate de nu mai pot.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yarrina spune:

Fetelor cred ca sunt insarcinata!!! Am facut aseara un test de pp si azi dimineata inca 2 ca sa fiu sigura si au iesit pozitive!!!!!! Astept valoarea la beta sa vad el ce zice.
Nu va pot descrie ce simt...nu am vazut in viata mea un test pozitiv!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nichi spune:

Felicitari Yarrina ,ai grija de tine in continuare.
Eu nu am scris la acest subiect ,dar v-am urmarit pt. ca urmeaza sa fac si eu un FIV ,inca nu stiu unde (Biogenesis sau Sibiu).
Oricum felicitari din toata inima ,si sa vedem toate teste cu 2 liniute.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liana_stoia spune:

Yarrina, draga mea, felicitari din toata inima!!
Sa dea Dumnezeu sa ai o sarcina usoara, fara nici cea mai mica problema.
Te-am urmarit cu multa nerabdare si emotie si ma bucur pt tine din tot sufletul. Cu siguranta se va confirma si analiza.
As vrea sa poti sa simti cat de mult inseamna pt noi toate vestea pe care ne-ai dat-o. Iti sunt alaturi cu gandul si cu ruga la Doamne - Doamne.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda15 spune:

Yarrina,te-am visat azi noapte ca aveai gemeni si erau baietei amandoi. Sotul meu zice sa nu mai stau pe forum toata ziua ca o iau razna, dar daca o sa fie asa sa vezi ce-i dau cu tifla ca nu crede in visele mele.
Deci multesi pentru proaspata si sa pui sampania la rece.Gata, am scos majoretele:

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yarrina spune:

Inca nu ma pot bucura pe deplin...astept si Beta sa fiu sigura. Daca e mare diseara dau chef mare!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns misa_21 spune:

Citat:
citat din mesajul lui yarrina

Fetelor cred ca sunt insarcinata!!! Am facut aseara un test de pp si azi dimineata inca 2 ca sa fiu sigura si au iesit pozitive!!!!!! Astept valoarea la beta sa vad el ce zice.
Nu va pot descrie ce simt...nu am vazut in viata mea un test pozitiv!!




Felicitari Yarrina!Am stat cu ochii pe tine,vezi da?Bravo! Ai sa ai un beta de 400 ca sa fie gemeni,na!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda15 spune:

Eu zic ca e mare beta din moment ce testele de urina au iesit pozitive inca din ziua 7.
Doamne, ce veste faina pe ziua de azi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alecori spune:

Bravo yarrina!sigur si beta este mare! cānd suni sa vezi dac#259; e gata?

Mergi la inceput