FIV la Sibiu (9)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bytzi spune:

alina,eu stiam ca daca o pers nu e nici angajata si nu are nici somaj se ia doar alocatia de 260ron sau 240ron nu mai tin minte exact ,dar cam pe aici pe undeva.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hypnotic1978 spune:

da, si eu stiu la fel....ca de aceea ma tot agit si eu cu somaj, cu altele, numai sa nu intrerup....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina06st spune:

Aham... hai ca aflu sambata si va povestesc. Ca fata asta sigur n-avea de niciunele. Cred ca nici carte de munca nu are, ca de cand a terminat liceul eu nu stiu sa fi lucrat undeva si nici n-am auzit ca si-ar fi platit singura ceva.
Oricum cel mai bine e sa rezolvi sa-ti dea de la serviciu adeverinta pt somaj. Bafta multa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hypnotic1978 spune:

gata, am vorbit....teoretic e ok, imi da somaj doar ca nu prea vrea sa imi dea drumu', mi-a zis sa ma mai gandesc, dar eu sunt f hotarata, de pe 1 iunie termin cu serviciul acesta, vreau sa stau linistita, doar asa ma pot gandi ca voi reusi si eu sa am un bebe, in liniste, fara stress. Ma simt asa bine ca am vorbit.....va pup. sper sa fi luat decizia corecta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yarrina spune:

Nici ca ma pot gandi la altceva...ba parca ma doare spatele de acum.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alecori spune:

Yarrina, o sa ai un Beta mare de gemelasi...
am inceput si noi ofensiva, luna asta inhibare cu ac, apoi gonal...punctia se pare ca va fi undeva la mijlocul lui mai...sunt optimista pana la cap#259;t!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yarrina spune:

Bravo Alecori!
Fii-mea sigur il bate pe frate-su acum...am niste junghiuri in burta!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonete spune:

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonete spune:

Oria am citit numai lucruri bune despre grecii de la Biogenesis , fac totul cu profesionalism si nu neaparat pt. bani , ca si cei de la Polisano.
In 2008 , eu nu stiam de Biogenesis , cred ca nu erau inca in Bucuresti , asa ca m-am orientat spre Sibiu.
Eu iti doresc sa ai rezultate de prima data si sa nu mai fie nevoie de stimulari si de alti bani pt. alt FIV.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yarrina spune:

Simo tu ce mai faci? La ce stadiu esti?

Mergi la inceput