LMA ! Ghiocei de martie-aprilie 2009 *190*

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns adrisimo28 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Anaan

Ioooi, imi pare rau. Aici s-a facut soare

Ana, mama lui Andrei (14.03.2009)



trimite-l incoa

dragastoasa de

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrisimo28 spune:

anaan ce spor a avut andrei la vanatoare!!!!!!!!

dragastoasa de

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anaan spune:

Ilinca, du-o pe Sophiphi la medic sa-i vada buricul, ca ma gandesc ca n-o fi bine ca-i sangereaza acolo

Ana, mama lui Andrei (14.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anaan spune:

Citat:
citat din mesajul lui adrisimo28

anaan ce spor a avut andrei la vanatoare!!!!!!!!

dragastoasa de


Noroc ca-s eu pe faza sa le salvez de micul furnicobal

Ana, mama lui Andrei (14.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrisimo28 spune:

nepoata mea cand era mica vreo 2 ani a mancat furnici si acum are 14 ani si 1.75m

dragastoasa de

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anaan spune:

Aaa, deci e de bun augur!De altfel a zis Horatiu, adica sotu' meu, ca raspuns la vaietaturile mele ca, vai Doamne, copilul ar manca furnici, daca l-as lasa:"Las', draga, ca-s pline de proteine!"

Ana, mama lui Andrei (14.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anaan spune:

adrisimo, la cate mesaje devine un nou venit membru incepator?

Ana, mama lui Andrei (14.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicky09 spune:

Paste fericit fetelor, voua si familiei voastre! Aici e un vant, mama mama, sper ca maine sa fie frumos, cum a fost de Florii.Mergeti in seara asta la Inviere?
Cu copiii? Eu l-as scoate pe Nicholas un pic sa vada plaoia de luminite de lumanari, la 12 dar nu stiu daca va rezistapana la ora aceea si sper sa nu bata vantul si deseara ca sa nu se stinga lumanarile.

Ati vopsit oua, ati facut cozonaci? Se mai poarta inca? Eu am facut un tort, de fapt e inca in preparative, trebuie sa il finisez, am pregatit carne pt o friptura si pace.Cozonac de-a gata....nu dar oua...nu, anul acesta nu am avut timp de oua, poate ma capat cu ceva de pe la prieteni...in schimb, avem cat cuprinde oua de ciocolata cu surprize....

Va pup!

Aaaaaa, Ilinca, ha ca sa fiu eu cea rea...insa cu aceeasi problema cunosc un baietel de 10 ani aproape care a fost operat abia anul trecut pt ca inca de la nastere nu i se inchisese bine buricul dsi a dezvoltat o oarecare infectie in timp, nimic grav insa, operatie de rutina o numesc medicii.E binesa mai vezi un medic sa iti spune ce si cum....pup si pe Sophiphi si va doresc sa aveti un iepuras bogat!

Vazut furnicobalul de lui Aanan...mmmm, delicios!

Mina si ... fluturas...Nicholas (10.04.09)
Eu...in lumea asta ciudata
"In steaua ta sa crezi chiar daca cerul este innorat!"
8 luni si ceva
Nicho la 9 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Floric spune:

Sa aveti sarbatori cu bine alaturi de cei dragi.
Petrecere frumoasa

Poze Raru
Poze noi

Rares Rarisel cel mai frumusel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Citat:
citat din mesajul lui Monnvas

Helau.

Sarmalele au iesit... relativ bine, dat fiind ca le-am facut dupa ureche si aproape Monti: cu carne de pui, ciuperci, ceapa, orez integral si foi de stevie. Is un pic fade ca nu le-am condimentat destul, dar remediem condimentand smantana. Acum produc o prajitura un pic mai complicata si pun gatitul in cui ca mai am oleaca de curatenie



Moamaa da' ce priceputa esti !! Felicitari !
Si mai zici ca nu te pricepi la gatit ??!!
Pai eu n-am facut sarmale in viata mea si enumaram pe degete cate feluri stiu sa fac, incepand cu omleta ca prim fel

Si ca idee de business: catering in parc pt pici



Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)
Am implinit 1 anisor !

Mergi la inceput