Regasiri (43)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns iulia-stefy spune:

Adevarat a inviat!


fericit alaturi de cei dragi.

Va ofer o felie de cozonac si un ousor rosu....

Am vorbit ieri cu Mihaela(dastefa) si se gandeste ca daca radiografia de marti iese rau si e cazul de operatie sa mai ceara inca o parere, iar operatia nu cred ca o va face aici. Are nevoie de ajutorul nostru... de informatii legate de chirurgi buni, medici buni, in Bucuresti sau Targu Mures....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aelita spune:

of,saraca prin ce trece !!cred ca e disperata.
Multa sanatate !!!

20+
Sofia (2ian2007) ,Andres(22mai2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulia-stefy spune:

Am intrat o fuga.... dupa ca am vorbit cu dastefa. Ca sa fie completa problema... acum sotul e cu Daria la spitalul de boli infectioase, ca are scarlatina....


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulia-stefy spune:

Asta e subiectul creat pentru mai multe informatii pentru dastefa. Daca aveti detalii va rog sa o ajutati. Multumesc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aelita spune:

Citat:
citat din mesajul lui iulia-stefy

Am intrat o fuga.... dupa ca am vorbit cu dastefa. Ca sa fie completa problema... acum sotul e cu Daria la spitalul de boli infectioase, ca are scarlatina....


Lacramioara si Stefania Iulia (05.12.2006)
Bazar pentru SEBI

doaaamne,cate probleme !!multa sanatate!

20+
Sofia (2ian2007) ,Andres(22mai2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mayaione spune:

Doamne ajuta-i sa treaca cu bine peste toate, Dastefa suntem alaturi de tine!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxana c. spune:

Am scris la subiectul acela, scriu si aici: Calin a fost operat de dr. Basca, care lucreaza cu dr. Tanase- anestezist, unul din cei mai buni. Ai nr de telefon, daca poti, Lacramioara, da-mi nr Dastefei pe privat sau pe mess.

La multi ani! ptr Raul Miro, sa-ti traiasca baiatul si fetita, sa fie sanatosi si sa te bucuri de ei!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulia-stefy spune:

La multi ani, Raul!
La multi ani, Doradora!

Azi e ziua cea mare pentru Miruna. Ne sa nu fie nevoie de operatie. Dastefa e mai optimista, ca de aseara a inceput sa tuseasca, ceea ce zice medicul de garda ca ar fi bine, ca inseamna ca incepe sa elimine infectia... cel putin asta am inteles eu.... Astept rezultatul de la radiografie..... Sa dea DD sa fie bine.

Roxana, ti-am trimis PM cu nr. Mihaelei.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ank999 spune:

Doamne ma rog pentru Miruna, sa fie sanatoasa si sa raspunda la tratament
Sper ca totul sa fie bine si sa nu fie nevoie de nici o operatie. Lacramioara asteptam vesti.

Anca cu Erica Elena Nicoleta (06.12.2006)www.flickr.com/photos/9330118@N03//" target="_blank">poze,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ank999 spune:

La multi ani Raul! Sa cresti mare sanatos si cumintel! Miro sa-ti traiasca baiatul sa aveti parte de mult noroc, sanatate si bucurii.Un enorm pentru voi toti.

Anca cu Erica Elena Nicoleta (06.12.2006)www.flickr.com/photos/9330118@N03//" target="_blank">poze,

Mergi la inceput