Dovlecei de septembrie-octombrie2009 *125*

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns happy_uka spune:

Citat:
citat din mesajul lui liliac1

Citat:
citat din mesajul lui happy_uka

Oare de la ce varsta merge s-o pun in jucarica asta? Tare-mi mai place...

http://www.chic bebe.ro/products/211-leagane_si_balansoare/5367-fisherprice_jucarie_hipp_hopp_zebra.mbs

Moni, , sa treaca repede febra lu bebe zgatix atomix-cu-ochi-frumosi!

Uka, cea mai fericita mamosenie de C a r i n a - 14 septembrie 2009




Cam dupa 1 an sa vezi ce-o sa-i mai placa Da' poti sa o iei de pe-acum daca sta bine in fundic.

Liliana, Andra-Maria (29.09.2003) & Radu-Mihai (21.10.2009)

Fii asa cum simti si se va vedea in tot ce faci!

D'ale Andrei

Vremuri





sta foarte bine, zic io
fug ca plange
noapte buna !!!

Uka, cea mai fericita mamosenie de C a r i n a - 14 septembrie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ellenuta spune:


ktm bine ai venit!

monica ma bucur ca te-a mai linistit vizita pediatrului si mai ales laudele la adresa luu zgatix! mami .. pune bata pe piticii aia si alunga-i caci dragoselul e un copil perfect!! am vazut ca are febra piticul .. off .. musai sa-l verifici si daca e sa creasca sa-i dai nurofen sau panadol .. sanatate multa!

mely of ce perioada nasoala aveti si voi .. sanatate multa!

luci total de acord cu mesajul tau!!

iulika cum au iesit preparatele?

mada

ioanna ma bucur ca pitix e ok!

raluk ce bine ca nu e DA .. acum trebuie sa descoperi ce anume ii provoaca iratatiile alea .. hainutele, detergentul, blsamul .. of mami mi se strange inima cand citesc cum te chinui cu el in brate si cum te dor toate oscioarele ..

liliaco cat de bine te inteleg .. ultimele doua zile, ne-a pus creierii pe moate anna .. Doamne cat urla daca e lasata singura si daca nu e cocotata in bratele cuiva .. stiga cat o tine gura "mamaa ma-ma-ma-ma" .. pana si eva se duce langa ea si-i spune "nu pinge anna, rog muos, nu pinge" .. si-i cara toate jucariile pe langa ea .. sper sa-si revina .. cum sa-mi vad eu de cozonaci maine??

ma duc sa vad pozele si videos de pe mailul comun.

Elena, mami de Eva Maria (14.01.2008) si Anna Sophia (04.10.2009)
Eva
Anna
papa bun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ellenuta spune:



monica daca e transpirat, nu-l lasa asa. schimba-l .. anna vad ca nu mai face febra, in schimb, e o maraita si o urlacioasa de prima clasa ..

liliaco ca si tu-mi esti tare draga!



Elena, mami de Eva Maria (14.01.2008) si Anna Sophia (04.10.2009)
Eva
Anna
papa bun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ellenuta spune:


carina vai .. este super pitica ta! ce frumos se ridica in picioare si ce fericita e! e o frumoasa si o scumpa!

selen sar-mana de prajituri!

Elena, mami de Eva Maria (14.01.2008) si Anna Sophia (04.10.2009)
Eva
Anna
papa bun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vias spune:

Monica sanatate multa lui Dragos...si eu nu l-as trezi decat daca are temperatura....nu stiu altceva sa-ti spun.
Va pup!

Hepilica mami dar eu sunt cat China...trebuia sa iau masuri neaparat..
Nici mie nu-mi place sa renunt la atatea, dar daca e musai...numai sa ajung si atunci o sa fiu fericita..si o sa spun ca a meritat!

Am terminat de vopsit ouale..le-am facut cica colorate, dar arata ca naiba ]...nu am reusit niciodata sa fac si eu niste oua aratoase ..asa ca de oftica, ma duc la somn..

Noapte buna!

Cami, de Flavius Cristian in
-------------------------------------------------------------

ingerasul Darius-Andrei

Poveste si POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioanna81 spune:

liliana am reusit! am descarcat fotografiile cu marele suport.

le gasesti aici

aici



Ioana mama lui Carol Ioan


Pataniile noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioanna81 spune:

somn usor. va pupez



Ioana mama lui Carol Ioan


Pataniile noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamaria1979 spune:

Buna dimineata!
Poftiti la
Mely sanatate multa puiului sa scape de laringita, iuliapapusa sa fie luta cat mai bine iar pentru raluk16[pup.
Felicitari fetelor pentru intalnire in parc.
Monica uff sper ca dragos este bine si nu a mai facut febra. Ma gandeam ca ieri a batut vantul cam tare in parc si poate si asta sa fie un motiv. In fine aveti grija de voi
Elle bine ca sotul e teafar. Si eu am cosmarul asta ca ma lasa franele mai ales de cand a aparut alex.
Liliac poate e mofturos la inceput ca e obisnuit cu lapticul tau. Ce sa zic acum pupici la ambii copilasi si bafta la diversificare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamaria1979 spune:

Eu sunt treaza sa finalizez bagajele plecam in provincie la buzau. Din pacate aseara am primit o veste de ne-a dat peste cap total, a murit bunica sotului meu (saraca avea 96 de ani). Plecam dimineata asta cat mai devreme ca sa pregatim cele necesare ca sambata are loc inmormantarea. Scuze ca scriu despre lucruri atat de triste dar aveam nevoie sa ma descarc si eu la cineva....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamaria1979 spune:

Vroiam sa urez tuturor sarbatori pascale cat mai linistite si fericite alaturi de familie si copilasii vostrii. Techila vezi cum plantezi trandafirii aia ca vin si eu sa-i vad. Aveti grija de voi si pupam pe toata lumea, inclusiv catelusa draga de ea.

Mergi la inceput