Plagiocefalie

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Chuny spune:

Hai mai, esti ca un copil ! Ar trebui mutat la parintii Intreaba sau la Clinica virtuala de unde vei putea afla info despre doctori buni care te vor putea ajuta cu adevarat.



Sib http://aripicarecrescinnoi.blogspot.com/ ***** www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">MULTUMIM PT CEEA CE ATI FACUT PT SONIA



Nasterea ariciului Vladimir ***** ***** Anna, o nastere cu viteza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sdcristian spune:

nu vreau la parinti ca e prea public pt mine, aici intra lume mai putina si de alta factura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Chuny spune:

la Clinica virtuala atunci ... acolo intra mai putina lume. hai ca nu-i un capat de lume :-)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sdcristian spune:

sibylle toti doctorii mi-au zis sa stau calma ca nu-i nimic

si apoi am citit acest articol - nu stiu daca l-ai deschis - care face legatura intre plagio si unele retarduri motrice si cognitive

intelegi ce ma ingrijoreaza? nu esteticul, ala cum e asa e, ce se corecteaza bine ce nu nu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Chuny spune:

io ziceam ca nu-i un capat de tara ca ai deschis subiectul la Copii cu nevoi speciale, dar cere singurica si din bun simt moderatorilor sa-l mute ca nu-i sta bine intre probleme asa de grave. Copilul tau nu-i cu nevoi speciale.

Si nici n-are niciun retard din cate ai descris ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sdcristian spune:

pai cer sa-l mute, numai la parinti nu, la clinica e bine

sau sa il inchida daca cred ei, se pare ca nuu e ceva des intalnit si probabil nu voi gasi aici raspuns

da in afara sa scriu aici ca cer mutat la clinica sau inchis mai trebuie sa fac ceva?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sdcristian spune:

cine e moderator la sectiune aici? ca pot sa dau si pm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Chuny spune:

De fapt plagiocefalia e f des intalnita, insa de cele mai multe ori se remediaza destul de bine ... unii copii mai raman cu capul mai stramb, dar nu ceva iesit din comun. Cand plagiocefalia este f pronuntata atunci medicii pot stabili daca trebuie sa se intervina sau nu.


Incearca cu optiunea RAPORTEAZA LA MODERATOR. O gasesti la fiecare mesaj in partea dreapta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sdcristian spune:

am raportat

sper sa fie mutat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns llacry spune:

Buna sdcristian,
as vrea sa vorbim despre acest subiect, nu stiu daca mai intri pe acest forum, eu abia acum l-am descoperit; am incercat sa-ti trimit Pm dar n-am reusit.

Mergi la inceput