FIV 270

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns castelanaC spune:

Citat:
citat din mesajul lui ALINAOPREA

Pupici pt. toate fetele si unul special pt. Castelana si pt. Cezarica al ei

Alina in asteptarea unei minuni de


Te pup din tot sufletul si-ti doresc numai bine!!!!!!!
Cat mai repede sa ti se implineasca visul!!!!!!!!!
pup fata mult incercata si 2010 sa fie unul special, cu reusita!
Doamne Ajuta si sa ai Sarbatori Pascale Fericite!!!!!

castelana fericita 39+
luni deschidem ouletul nostru de

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns castelanaC spune:

Citat:
citat din mesajul lui bytzi

Castelana,nastere usoara dragutza si un baietel sanatos,dumnezeu sa-ti ajute.
Tare emotionant mesajul tau

Paste Fericit!


te pup si sa tot binele din lume!
sa ti se implineasca visul cat de curand, sa fii sanatoasa!
Sarbatori Pascale fericite!

castelana fericita 39+
luni deschidem ouletul nostru de

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BuburuzaL spune:

Citat:
citat din mesajul lui yarrina

Buburuza felicitari!! Sa fie cu reusita!! Dar de unde au stiut de azi ca duminica veti face ET? Nu trebuie sa vada cum evolueaza mai intai?
Eu da, sunt tripla acum, adik eu si cei 2 blasto frumosi frumosi, toata lumea mi i-a laudat. Am mai congelat 2 blasto si o morula in stare f buna si ei. De acum e voia lui Doamne Doamne.


Draga Yarrina ma bucur mult pentru tine!!!Sa dea DD sa fie lipiciosi si sa se cuibareasca bine la mami in burticica!
Eu astept sa ma tina la curent cu "marea intalnirea" a outelor cu gigeii (ICSI) si sa vedem cum evolueaza. Cat despre ET, nu e inca 100% sigur ca va fi duminica, dar avand in vedere ca eu la ambele fivuri dinainte am facut ET la 3 zile, sunt foarte mari sanse sa se intample la fel si de data asta. Ai grija de tine si de puiuti!

------------------------------------

Un beta mare in primavara asta???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns speranta2008 spune:

castelana - nastere usoara! Maica Domnului sa aibe grija de tine si de puiutul tau
Multumesc pt mesaj, mi-a mers direct la inima.



In 2010 voi fii o mandra graviduta si o mamica fericita !...asa sa ma ajute Maica Domnului!

"Ceea ce este imposibil pentru om, este posibil pentru Dumnezeu" (Matei19:26)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns verga spune:

Castelana nastere usoara foarte emotionant mesajul intotdeauna urmaream postarile tale optimiste

Buburuza felicitari pentru oute acum sa se iubeasca mult

Yarrina sa stea la caldurica vreo 9 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BuburuzaL spune:

Citat:
citat din mesajul lui Dragaica

Citat:
citat din mesajul lui BuburuzaL

Fetelor, Cata, Bytzi, Bruni, Verga, Fc-anca, Yarrina va multumesc din suflet pentru sustinere!!!!

Am scapat si de punctie...Pentru mine e un mare hop de trecut si asta, deoarece mereu am probleme cu venele, care sunt prea mici, si de-abia dupa 2-3 incercari reusesc sa-mi puna perfuzia...Si sunt tare sesibila cand simt acul cum imi serpuieste pe sub piele.
Dar, toae bune si frumoase...din 13 foliculi, am umplut exact un cofrag de oute, adica 10 la numar! Acum ma simt bine, dar sunt inca sub efectul calmanetelor...Sa vedem dupa ce trece cum va fi!

Se pare ca ET va avea loc duminica, in ziua de Paste, dar maine voi afla mai multe! Poate se intampla o minune!

Yarrina ai adus puisorii acasuta?

Pupici si numai bine tuturor!!!

------------------------------------

Un beta mare in primavara asta???





Felicitari draga mea , sa dea DD sa ai puiuti lipiciosi

http://community.webshots.com/user/Dragaica
Graviduta fericita 19+ de si


Dragaica, graviduta fericita, cum imi place mie sa-ti spun, sa dea DD! Va mai ramane un mare hop de trecut...cele 2 saptamani de asteptare, si mai ales rezultatul...Oricum, sansele trebuie sa fie mai mari...sper si imi doresc! Maine merg iar la acupunctura si imi mai relaxez mintea...Pup dulce draguta!


------------------------------------

Un beta mare in primavara asta???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BuburuzaL spune:

Castelana, ai un dar minunat de a scrie!E emotionant, si sunt sigura ca multe fete ne regasim in vorbele tale... Si, acum, daca tot predai stafeta, sper sa ramana tot aici, "in familie"! Inca o data Doamne ajuta!! Dar nu ne-ai zis nimic de nume...mai pastrezi putin misterul...Lasa ca tot ne spui tu!

------------------------------------

Un beta mare in primavara asta???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BuburuzaL spune:

Ioanatugs, Bytzi, Verga va multumesc! Sa dea DD sa fie bine pt fiecare in parte!

Verga tu cum stai? Ce noutati mai ai?

Broscuta bine ai venit si sa reusesti cat mai repede!!!


Dragelor, am si eu o intrebare de 10 puncte: pregnylyul de dupa ET se da tot in functie de hormonale? Am citit ca stimuleaza ovarele sa produca progesteron, dar nu stiu exact ce doza e benefica.

------------------------------------

Un beta mare in primavara asta???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns speranta2008 spune:

buna

yvonne - iti multumesc pentru document

Relansez inca o data intrabare, fara sa va suparati :
imi puteti recomanda un dr acunpunctura priceput in alea infertilitati, din Bucuresti?

multumesc

In 2010 voi fii o mandra graviduta si o mamica fericita !...asa sa ma ajute Maica Domnului!

"Ceea ce este imposibil pentru om, este posibil pentru Dumnezeu" (Matei19:26)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yarrina spune:

Buburuza poate de data asta puiutii tai ti-au pregatit o surpriza si faci ET de Z5. Oricum ar fi multa bafta! sa ne tii la curent cu 'iubareala'.
Verga multumesc!

Mergi la inceput