FIV 270

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns verga spune:

Buburuza sunt ziua 6 de stimulare si maine dimineata vad cum merge pana acum
-intrebare:La Bios in cat timp dau un rezultat in regim de urgenta?trebuie sa fac de dimineata estradiolul si pe urma sa ajung la Giuly cu rezultatul si asta pana la 10

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sheritra spune:

Citat:
citat din mesajul lui broscuta7

Da, Sherita, dar la ultimul ET am avut prg. de 53 (facut la Bios)cu o zi inainte , iar dr. Cocei mi-a spus ca nu este cazul sa fac si injectabil, dar nu stiu de ce am avut un feeling ca a scazut rau incepand cu ziua 8, 9 de la ET, plus ca mi-au disparut toate simptomele dintr-o data....
Nastere usoara Castelana. Te asteptam cu vesti despre si despre tine cand o sa-ti revii!



Tot 50 am avut si eu analiza. Am facut 100 inj la doua zile, in ziua cu pricina luam mai putin cu 100 de intravaginal. Imparti fiola in doua, restul pui in frigider, tine pana la o saptamana. Plus ceva estradiol (inj sau pastile, ce se mai gaseste). In z3 am facut si eu pregnyl.
Dar sa stii ca daca nu este sarcina in organism, este normal sa scada progest, nu-l mai asimileaza.
Bafta!

Shery 23 & cu inimioara Alesia (30.10.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amzulica spune:

Verga - la Bios regim de urgenta inseamna 5 ore. Dar te duci acolo la Giulesti faci eco si astepti rezultatul la fete - vorbesti la Bios sa-ti trimita pe email. Eu asa faceam.

Cami lui Luca Alexandru 25 Februarie 2009
http://community.webshots.com/user/amzulica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fc_anca spune:

buburuza, sigur va face doamne doamne o minune ptr tine in ziua de Paste!


Anca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fc_anca spune:

castelana, m-a emotionat enorm mesajul tau. iti doresc tot binele din lume si un baietel sanatos si frumos precum sufletul tau!

Anca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BuburuzaL spune:

Sheri poti sa-mi spui te rog ce doza de pregnyl ai facut?

------------------------------------

Un beta mare in primavara asta???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andrabirni spune:

Castelana,, nastere usoara si un bebe sanatos!!!!
Drage fivoase, Sarbatori Fericite si sper ca toate gandurile noastre sa se uneasca intr-o rugaciune frumoasa catre Doamne Doamne si sa ne mangaie si pe noi cat mai curand cu o raza de implinire sufleteasca.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BuburuzaL spune:

Verga ce rezultate ai pentru azi?

Fc anca sa dea DD sa fie bine, oricum numai El poate decide! Numai bine si tie!!!

------------------------------------

Un beta mare in primavara asta???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns verga spune:

Buburuza raport dupa 6 zile de stimulare 7 foliculi intre 10-12 si cativa mai mici pe care nu ia masurat ,estradiol 275.
Amzulicamerci pentru raspuns pana am ajuns acasa venise si rezultatul pe email si la 5 minute m-a si sunat Florina sa-mi spuna ce fac in continuare si miercuri merg din nou la dozari estradiol+progesteron
Pentru mine este prima oara cand fac dozarile Cezara Bucur nu le cerea

Aveti idee daca e bun estradiolul pentru ziua 6?



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns verga spune:

la giulesti inca au pregnyl dar nu dau mai mult de 2 fiole

Mergi la inceput