FIV 270

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns BuburuzaL spune:

Fetelor, Cata, Bytzi, Bruni, Verga, Fc-anca, Yarrina va multumesc din suflet pentru sustinere!!!!

Am scapat si de punctie...Pentru mine e un mare hop de trecut si asta, deoarece mereu am probleme cu venele, care sunt prea mici, si de-abia dupa 2-3 incercari reusesc sa-mi puna perfuzia...Si sunt tare sesibila cand simt acul cum imi serpuieste pe sub piele.
Dar, toae bune si frumoase...din 13 foliculi, am umplut exact un cofrag de oute, adica 10 la numar! Acum ma simt bine, dar sunt inca sub efectul calmanetelor...Sa vedem dupa ce trece cum va fi!

Se pare ca ET va avea loc duminica, in ziua de Paste, dar maine voi afla mai multe! Poate se intampla o minune!

Yarrina ai adus puisorii acasuta?

Pupici si numai bine tuturor!!!

------------------------------------

Un beta mare in primavara asta???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BuburuzaL spune:

Castelana drga, sa fie intr-un ceas bun!Asa cadou de iepuras, mai zic si eu...Si pentru mine anul acesta va fi cel mai bogat iepuras, pentru ca duminca vom face ET!! Sa te bucuri de bebele tau si sa treci cu bine peste nastere!!!Doamne ajuta! Sa ne mai tii la curent!

------------------------------------

Un beta mare in primavara asta???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yarrina spune:

Buburuza felicitari!! Sa fie cu reusita!! Dar de unde au stiut de azi ca duminica veti face ET? Nu trebuie sa vada cum evolueaza mai intai?
Eu da, sunt tripla acum, adik eu si cei 2 blasto frumosi frumosi, toata lumea mi i-a laudat. Am mai congelat 2 blasto si o morula in stare f buna si ei. De acum e voia lui Doamne Doamne.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns broscuta7 spune:

Multumesc Anais.
Sa dea Dumnezeu sa reusim toate sa ne tinem visul in brate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dragaica spune:

Citat:
citat din mesajul lui BuburuzaL

Fetelor, Cata, Bytzi, Bruni, Verga, Fc-anca, Yarrina va multumesc din suflet pentru sustinere!!!!

Am scapat si de punctie...Pentru mine e un mare hop de trecut si asta, deoarece mereu am probleme cu venele, care sunt prea mici, si de-abia dupa 2-3 incercari reusesc sa-mi puna perfuzia...Si sunt tare sesibila cand simt acul cum imi serpuieste pe sub piele.
Dar, toae bune si frumoase...din 13 foliculi, am umplut exact un cofrag de oute, adica 10 la numar! Acum ma simt bine, dar sunt inca sub efectul calmanetelor...Sa vedem dupa ce trece cum va fi!

Se pare ca ET va avea loc duminica, in ziua de Paste, dar maine voi afla mai multe! Poate se intampla o minune!

Yarrina ai adus puisorii acasuta?

Pupici si numai bine tuturor!!!

------------------------------------

Un beta mare in primavara asta???





Felicitari draga mea , sa dea DD sa ai puiuti lipiciosi

http://community.webshots.com/user/Dragaica
Graviduta fericita 19+ de si


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns castelanaC spune:

vo

Citat:
citat din mesajul lui BuburuzaL

Castelana drga, sa fie intr-un ceas bun!Asa cadou de iepuras, mai zic si eu...Si pentru mine anul acesta va fi cel mai bogat iepuras, pentru ca duminca vom face ET!! Sa te bucuri de bebele tau si sa treci cu bine peste nastere!!!Doamne ajuta! Sa ne mai tii la curent!

------------------------------------

Un beta mare in primavara asta???




Buburuza draga,
bafta multaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!
sa fie cu noroc, este zi mare!!!!!!!!!!!!!!
Si eu ziua de dupa trag piciorul dupa mine sa vii cat mai repede in locul lasat liber de mine la gravidute!
Sa ai incredere in sansa ta si sa te Ajute Dumnezeu!
Doamne Ajuta!


castelana fericita 39+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioanatugs spune:

CastelanaC nastere usoara si intalnire minunata cu baietelul tau!
BuburuzaL felicitari pentru oute si multa bafta duminica la transfer!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristal1995 spune:

Fetelor, Sfintele Sarbatori de Paste sa va aduca lumina in suflet, sanatate si bucurii, bebici sanatosi si burtici de gravidute!Va pupic pe toate

Aly-"2010 va fi un an norocos... pentru noi 2"


MTHFR-Mutatia A1298C genotip heterozigot, Proteina S la limita superioara, nici o sarcina, 6 FIV+inca 2 ET

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ALINAOPREA spune:


"Va rog sa ma ajutati si pe mine- de unde v-ati luat dispozitivul?
Am nevoie vineri dimineata de el- pt ca incep injectiile si nu am cu ce sa ma injectez."

elly me,eu am dispozitivul (pen-ul pt puregon) si daca mai ai nevoie ti-l pot da cu mare placere.
Scrie-mi un PM daca e cazul si nu l-ai procurat inca.
Pupici pt. toate fetele si unul special pt. Castelana si pt. Cezarica al ei

Alina in asteptarea unei minuni de

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bytzi spune:

Castelana,nastere usoara dragutza si un baietel sanatos,dumnezeu sa-ti ajute.
Tare emotionant mesajul tau
Buburuza,felicitari pt outze,sa dea dumnezeu sa se fertilizeze frumos.
Yarrinasi aici,te felicit din suflet,ai grija de simburei


Paste Fericit!

Mergi la inceput