FIV Europa(30)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns BuburuzaL spune:

Bruni intr-adevar, mai sunt exact 10 zile! Sper sa treaca cat mai repede si sa nu ma apuce vreun stres..

Tamaryllis Multa bafta draga mea si spor la injectat!

------------------------------------

Ce iepuras darnic!!! Doamne, numai TU poti face minuni!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brunadria spune:

buburuza fara strs!! sa nu te apuce ca nu i voie...
ma vezi pe mine ? eu n am stresuri
o sa fie bine , ai sa vezi , d zeu ne va ajuta la toate!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BuburuzaL spune:

Citat:
citat din mesajul lui brunadria

buburuza fara strs!! sa nu te apuce ca nu i voie...
ma vezi pe mine ? eu n am stresuri
o sa fie bine , ai sa vezi , d zeu ne va ajuta la toate!!



Draga mea Bruni, da' tu in ce stadiu al fivu-ului esti? Inca e prea repede sa vorbim de stres, si sper sa ma lase in pace pana la capat!

------------------------------------

Ce iepuras darnic!!! Doamne, numai TU poti face minuni!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cor-cora spune:

Bubu-Multumesc,bine,uneori imi pare ca ciudat de bine.Inafara constipatiei(in fata careia m-am resemnat)si a seboreei de care incet,incet scap,fac bine.Vineri fac eco.
Incerca sa nu te stresezi.Daca-ti permite timpul ,vizioneaza cat mai multe filme(eu am vz zeci...in perioada asteptarii),fa plimbari...Eu ca sa ma simt mai bine inainte de test ,imi spuneam(si chiar asta as fi facut)ca ma voi reapuca de fumat,ma voi pune pe slabit si ma voi ocupa de mine daca nu se prinde bebe.Dar "mi-a dat planul peste cap"si bine a facut.Bafta multa!
Fete va pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brunadria spune:

Citat:
citat din mesajul lui BuburuzaL

Citat:
citat din mesajul lui brunadria

buburuza fara strs!! sa nu te apuce ca nu i voie...
ma vezi pe mine ? eu n am stresuri
o sa fie bine , ai sa vezi , d zeu ne va ajuta la toate!!



Draga mea Bruni, da' tu in ce stadiu al fivu-ului esti? Inca e prea repede sa vorbim de stres, si sper sa ma lase in pace pana la capat!

------------------------------------

Ce iepuras darnic!!! Doamne, numai TU poti face minuni!!!



vin si aici cu noutati ,nu va lasati pana nu stiti
ieri am facut punctia:14 ovoctite, maine stiu cati embrionasi am si daca vom merge pe blasto
doamne ajuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristal1995 spune:

brunadria:
Pup

Aly-"2010 va fi un an norocos... pentru noi 2"


MTHFR-Mutatia A1298C genotip heterozigot, Proteina S la limita superioara, nici o sarcina, 6 FIV+inca 2 ET

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BuburuzaL spune:

Citat:
citat din mesajul lui cor-cora

Bubu-Multumesc,bine,uneori imi pare ca ciudat de bine.Inafara constipatiei(in fata careia m-am resemnat)si a seboreei de care incet,incet scap,fac bine.Vineri fac eco.
Incerca sa nu te stresezi.Daca-ti permite timpul ,vizioneaza cat mai multe filme(eu am vz zeci...in perioada asteptarii),fa plimbari...Eu ca sa ma simt mai bine inainte de test ,imi spuneam(si chiar asta as fi facut)ca ma voi reapuca de fumat,ma voi pune pe slabit si ma voi ocupa de mine daca nu se prinde bebe.Dar "mi-a dat planul peste cap"si bine a facut.Bafta multa!
Fete va pup


Cor-cora inseamna ca esti o graviduta norocoasa! daca te simti bine, profita din plin si nu-ti face griji! Seboreea se rezolva, pentru constipatie ai putea incerca prune uscate sau iaurt cu kiwi, asta daca n-ai incercat inca. La mine functioneaza foarte bine! Si eu sunt ok deocamdata, incerc sa fiu cat mai relaxata si detasata si mai ales sa nu-mi fac ganduri de nici un fel...ceea ce e un picut cam imposibil, dar ma straduiesc! Bine ca ti-a iesit planul cu bebele, pentru celalalt este timp suficient dupa nastere! Pupic

------------------------------------

Ce iepuras darnic!!! Doamne, numai TU poti face minuni!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BuburuzaL spune:

Bruni foarte buna productia ta pana acum. Doamne ajuta la embrioni super buni!!!

------------------------------------

Ce iepuras darnic!!! Doamne, numai TU poti face minuni!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brunadria spune:

cristal ,buburuza
o sa fie bine..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elenada spune:

Brunadria felicitari pt oute. Tinem pumnii sa iasa embrionasi sanatosi din ele care sa stea in burtica ta timp de 9 luni.

Bafta multa fetelor



elena fericita de Ana Maria & Matei Stefan - 18 iulie 2009

Piticii mei iubiti


Povestea noastra in Tabu

***CAMPANIA NOASTRA *** www.petitieonline.ro/petitie-p28651051.html" target="_blank">PETITIA NOASTRA - semneaza si tu!!

Mergi la inceput