Dovlecei de septembrie-octombrie2009 *123*

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns suede spune:

La multe lunite Patricia si Raducu!!!

Laura fericita de puiut scump norocos Mihnea Costin 12.10.2009
Poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamaria1979 spune:

Suede sanatate multa lui Mihnea. Am patit-o si eu cand am halit ca tembela peste afumat, doamne ce a fost cu burtica baiatului

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns santorini spune:

Hello fetele!

La Cta e o vreme de kk! Ploua de azi dimineata, asa ca am stat in casa toata ziua. Insa cu ocazia asta am inceput sa ma uit serios pe site-urile de imobiliare sa caut apartament (ca vrem sa ne luam cu 3 camere). Iar dupa Pasti ma apuc de vizionari, pt ca o sa fie mama la mine si am mai multa libertate de miscare!

Eu sunt un pic ingrijorata pt ca Andrei a facut niste bubite pe spate (ff mici, ca un varf de ac). O parte sunt grupate imediat deasupra pampersului iar o parte la gat. Eu incepusem sa-i dau portocala si m-am oprit pt ca m-am gandit ca e de la ea. Nu-i mai fac nici masaj cu crema, ca sa elimin si o astfel de cauza. Dar le are cam de 1 saptamana jumate si tot nu au trecut. Devin vizibile mai ales la baie sau cand transpira pe spate! Voi ati patit asa ceva?
O sa mergem si la pediatru cu el! Si de Pasti o sa ma intalnesc si cu, cumnata mea, care e dermatolog la Medlife, sper sa fie totul ok.

In rest e un scump. Am fost ieri la o verisoara a lui Adi, la ziua ei, si bineinteles ca toate rudele l-au luat in brate si s-au jucat cu el, iar el a fost super ok. Ma asteptam sa inceapa sa maraie, dar nu! Sa-l pup eu pe el de baiat cuminte!


La multi ani Ebruska si Patricia, sa cresteti mari, sanatoase si frumoase si sa va bucurati parintii!


Mada imi pare tare rau de sora ta. Poate daca ia legatura cu un avocat o sa o sfatuiasca ce sa faca!

Elle multa sanatate pt frumoasele tale. Uff ca amandoua au patit-o in acelasi timp!

Selen sunt super pozele cu micuta sarbatorita!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns santorini spune:

Suede multa sanatate pt Mihnea! Esti sigura ca de la peste e? Pt ca eu am mancat o gramada pana acum si proaspat si afumat si nu a patit nimic Andrei!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns santorini spune:

Alex sa-ti traiasca papusica! E o dulce si are niste falcute numai bune de pupat! Si cum intindea ea manutele sa prinda o bucatica de tort!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iulika29 spune:

Buna fetele!!

am intrat fuguta så o pup pe dulcineea mea frumoaså Ebru si så ii urez La multe lunite!!Så fii sånåtoaså fetita delicatå!

La multe lunite si pt Raducu cel frumos si Patricia!!

Mådå imi pare tare rau så aud vesti proaste!1Sper så se rezolve cumva toata treaba asta cu masina pt ca mi se pare horror så platesti atatia bani si apoi så ti-o ia asa cu o maare usurintå!

www.webshots.com/user/IulikaB" target="_blank">POZE

Iuliana, Cea mai Fericitå de Bruce Nicholas (14.08.2009)

Bruce, minunea noastrå

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bely spune:

sueda,santorini multumim mult de urari
sueda, insanatosire grabnica lui Mihnea. Te intreb si eu daca esti sigura ca e de la peste? eu mananc de toate,afumat,crud fructe de mare si totul e ok, nu-i face rau Patriciei nimica, asta de la 4 lunite, pana atunci am fost mai precauta,desi am mancat niste castraveti murati cand avea ea 3 luni si vai cat a mai plans saraca, dar de atunci n-a mai avut nimica.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica_dicut spune:



LA MULTE LUNITE EBRU

Fetita frumoasa sa o bucuri mereu pe mamica si pe taticul tau, sa fi sanatoasa

AM descoperit si eu azi ca ati lasat comentarii la pozele noastre de pe PIcasa . Multumim frumos.

AM bagat poze noi de la intalnelile din parc, sunt multe

ralukule drag, cadita este de la OK Baby. Asa cum sta Atomix in filmulet se foloseste pana poate sta in fundulet apoi se pune in partea cealalta. EU il pun in fund sa se balaceasca apoi il mut asa culcat sa-l pot spala. EU sunt f multumita de ea. AM avut si eu alta inainte si aluneca saracul copil de numa. Asta e ok ca in plus are si suport de pus pe cada. Acum insa tre sa recunosc faptul ca am vazut una gonflabila pe bebelusul tau punct ro care ne cam incanta
Am inceput mesajul la ora 4 si nu mai stiu ce am vrut sa spun

Pupicei, revin mai pe seara daca pot

Monica de Minune Dragos Alexandru(26.08.2009)
Povestea noastra
Toate se intampla in viata cu un scop. Nu trebuie sa intrebam "de ce",
trebuie doar sa ridicam capul si sa mergem inainte
Ingerasul Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lali_mete spune:

Salut fetele,la noi tot ploua.Ma gandeam ca o sa fie frumos,sa nu stau in casa,ca la cat si cum vorbeste soacra-mea deja imi vine sa plec acasa.Paul e un dulcic,rade,mananca si doarme.Aaa,si face pipi pe patul bunicilor.Suede sa se faca puiul bine. pe toata lumea.

Lali Lacra de
Paul-Iulian

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns moni_iulia spune:

buna
La multe lunite dovleceilor Ebru(sportiva),Emma,Maria!
pt mamicile incercate azi Elle si Suede.Eu am mancat peste si toate combinatiile de mancare posibile si n-are nimic Tudorita.
Monica,n-ai mai dat niciun semn vineri.Eu am fost in IOR si am stat pana pe la 4 dar,a ca, batut vantu' si sambata mi-a stranutat Tudor mult si parea si infundat.Multumesc lui Dumnezeu am scapat si de data asta de raceala desi m-a mancat undeva si am plecat si la tara.Ne-am intors aseara si a fost bine desi au continuat si acolo stranuturile.

Multumesc fetelor care mi-au raspuns sambata! Se pare ca erau niste "musafiri(rusi)" nepoftiti care s-au gasit acum dupa mai mult de un an sa-si faca aparitia(ca doar am inceput diversificarea).Si am mai avut mici semne d-astea (de aici piticii mei)la aproximativ o luna distanta incepand cu luna a 3-a, la o saptamana de la inceperea cerazette-ului pe care l-am luat vreo 3 luni si daca tot nu prea aveam foloase dupa urma lui l-am intrerupt si am trecut pe cauciuce ca alea pot sa zaca linistite in sertar pana la momentul oportun.Oricum, o sa ajung si pe la dr la controlul de 6 luni care se lasa cu papanicolau si alte culturi.



Mamica iubitoare de Tudorita Mihaita in asteptarea primaverii
Romania- The land of choice




Mergi la inceput