Dovlecei de septembrie-octombrie2009 *122*

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns monique02 spune:

Dragelor,

intru doar sa va las niste poze recente
http://picasaweb.google.ro/MonicaPercea/Primavara2010?authkey=Gv1sRgCMi-roCdnLOvbw#5453306105664670434

Nu va suprati ca nu mai citest si nu va mai scriu dar serviciul asta mi-a cam mancat timpul liber.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulia0807 spune:

Chiar asa, stii ce semnifica numele "Radu"?


Liliana, Andra-Maria (29.09.2003) & Radu-Mihai (21.10.2009)

Liliana,buna ! nu stiu la ce te referi! ce inseamna Radu? va pup ,ce mai faceti?

Raducu si mamica lui Iulia-29.09.2009
Bebe voios de mami Iulia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulia0807 spune:

Buna seara gagicute!
Noi suntem rupti in 14! am fost la capitala azi si am haladuit .Doamne e asa greu cu copil mic dupa tine...intra in masina ,dezbraca,iesi afara ,imbraca.cred ca l-am zapacit de cate ori l-am imbracat si dezbracat.dar asta e! am facut cumparaturi la Baneasa shoping siti.mi-am luat o pereche de pantaloni printre altele cu 300 de ron ,cam mult dupa mintea mea ca dac eram singura nu luam dar eram cu sot care a insistat (mai ales ca perechea mea favorita am teminat-o zilele trecute in parc pe o canapea recent vopsita

Raducu si mamica lui Iulia-29.09.2009
Bebe voios de mami Iulia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulia0807 spune:

Am mai fost si pe la un depozit de piatra si marmura pentru ca noi lucram intensiv la casa sa ne mutam.copilul e bine,multumim Domnului si sper sa fie sa scapam si de vaccin luni si inca ceva vreme sa nu ia vreo raceala.

Raducu si mamica lui Iulia-29.09.2009
Bebe voios de mami Iulia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulia0807 spune:

N-am apucat sa citesc tot dar asa in diagonala am vazut la Luta Iuliei Este mai bine ,am vazut poze cu 3 baieti cucuieti in IOR,si nu mai stiu ,ca mi s-a taiat firu'cand ati inceput cu saloane si alte nebunii ca eu nu am timp ! nu are cine sta cu pruncul meu.va pupam si va dorim un sf de saptamana placut -ce a mai ramas.

Raducu si mamica lui Iulia-29.09.2009
Bebe voios de mami Iulia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alex25 spune:

Multi pupici si de la noi!

Noi suntem in mutari si nu am timp de scris, de maine suntem la casa noastra, m-am cam panicat, dar sper sa treaca.

Vad ca si aici e slaba activitatea din cauza soarelui de afara, dar cica de maine ploua...uof, sper sa nu tina mult.

Pupici si noapte buna.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Alexandra super fericita de ALESSIA ZEINA (26 septembrie 2009)
Da Doamne sa fim sanatoase!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina84 spune:

LOREMUNTEANU multa sanatate pentru Eric sper sa nu fie alergie si sa fie totul bine
MARY ma bucur ca ai dat un semn si sper ca sunteti bine
ALEX spor la mutari si sa fie bine acasa la voi
DIANA ma bucur ca Nicholas e bine si ca ati scapat de iritatia aia urata
ANDRA ce mult a dormit shopie,pai al meu nu cred sa fi dormit asa mult de cand era mic mic
IULIA0807 si eu stiu cat e de greu cu bebe in plimbari si mai ales daca nu are stare
Noi azi am stat aproape toata ziua afara,incepand cu 11 jumate,am papat fructe pe bancuta in fata blocului,apoi am dormit vreo 2 ore in casa la bunici,am mai stat o ora si ceva afraa si am mers in real unde am papat mancarica la borcanas in cafenea,el a fost tare cuminte dar nu a vrut neam in carucior,nici in real nici afara,afara l-am tinut in bicicleta aia care i-a luat-o tata dar ne opream des pe banca sa-l tin in brate sa nu stea prea mult.Deci eu nu pot sa inteleg copilul asta,pe cat de mult ii place in bicicleta pe atat de putin in carucior.Stiu ca o sa spuneti ca e prea mic pentru ea,stiu si eu dar din pacate eu in brate nu-l pot cara,ai mei au facut curatenie asa ca doar eu am iesit cu el,sper sa tina D-zeu cu noi si sa nu avem probleme
Acum doarme,si se mai trezeste pe la 10 si il mai ia somnu pe la 12-1

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lali_mete spune:

da' unde e toata lumea?Pe unde petreceti?

Lali Lacra de
Paul-Iulian

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anco spune:

am aparut si eu, dar fug sa le dau sa pape la bb.
in ultimele zile am fost si noi tot pe afara, asa ca n-am prea avut timp de forum. revin.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DanuKa spune:

Buna seara
puteti sa-mi dati si mie niste detalii despre mailul comun va rog ?
ma gandeam sa pun niste poze acolo


nu stiu cine zicea despre tras perdeaua dimineata , eh am testat si noi, unde mai nou se trezea in jur de 7 maxim ora 8 azi dimineata a/m dormit pana la 9
dar mi-a scartzait noaptea cam 1 ora ptr ca bubulina mea numa la san vrea sa adoarma , eu ii dadeam suzeta ea o scotea cu mana si o arunca , dupa o ora am cedat nervos , pe la 3 am pus-o langa mine in pat pana dimineata

Mergi la inceput