LMA ! Ghiocei de martie-aprilie 2009 *185*

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns denisamada spune:

Eu am trimis pm...

Denisa-Madalina fericita de Adela-Marisa ( 5 aprilie 2009 )

www.helpioana.com" target="_blank"> Povestea unei manute pierdute

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Si daca am elucidat misterul banutilor, merg la culcare linistita !!

Va !!



Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)
Am implinit 1 anisor !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bianca2503 spune:

pt toate fetele.

Nu e asa tragic ce s-a intamplat in cazull nostru. Dar ca toata lumea maiavem si noi bube d-astea care se aduna si fac poc.

Al meu consort i-a asezat pe oameni la masa si apoi a venit acasa. Daca nu venea clar ne balacaream. Unul dintre invitati a adus si o felicitare in care erau scrise cuvinte de baiati, camarazi (desi ei au 1 an respectiv 10 luni). Nu am putut sa o citesc pana la capat ca ma bushea plansu (eu sunt mai sensibiloasa). Dar dupa ce a venit Robert a fost toata lumea ok.

MONNVAS, nu ai ce admira la mine, dar multam...sentimentul este reciproc believe me- tu, spre deosebire de mine gatesti.Mie imi da mama si cand raman fara arunc niste cartofi si pulpe in cuptor.

Nu am pe nimeni sa ma piseze la cap- nu le-ar reusi oricum. Mama e in banca ei, iar pe soacra nu o cunosc.

Acum, a adormit Vladimir. Sa vedem cum adormim si noi- cur in cur sau in brate.

Va multumesc inca o data pentru gandurile bune. Si mai vreau sa specific ca la noi nu s-a pus niciodata problema de jignire.
Eu am scris mai mult sa ma descarc ca nu aveam pe cine suna atunci sa il balacaresc. Anyway, inca o data pentru voi toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bianca2503 spune:

Descarc acum niste poze sa va arat. Dupa care ma bag si eu la somn.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gigelica20 spune:

Fetele, dau buzna cu o propunere: haideti sa ne rugam de cei ce modereaza site-ul DC sa o lase pe Provista sa revina in familia noastra.

Sunt de acord cu regulile lor, sunt de acord ca ea a gresit, sunt de acord ca ... dar e ca si cum o membra a familie noastre ar fi "murit"...virtual vorbind.

Domnii moderatori pot verifica faptul ca eu am avut chiar o disputa cu Provista, ce nu are legatura cu situatia actuala, dar e totusi de-a noastra si cu maturitatea ne-am rezolvat problema.

Eu una cer iertare moderatorilor DC in numele Provistei.

Aris, Anca, Ilinca, Monnvas, astea mai pricepute la , ajutati-ma sa imi sustin cauza, va rog.

Cand una dintre "prietenele" virtuale ne-au parasit definitiv...si nu are rost sa amintesc acum chiar despre cazuri serioase si recente, nu as indrazni, nici macar pentru a nu fi considerata lipsa de respect sau mai stiu eu ce, dar am suferit...caci multe dintre noi percepem acest FORUM ca pe o MARE FAMILIE.

Le multumesc moderatorilor pentru intelegere si ii rog sa ne propuna o solutie de compromis. Mesajul lor a fost clar inteles.




Gigelica,mami de Victor-Andrei - Pitonul
30 martie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bianca2503 spune:

o parte din poze

o sa mai pun un filmulet si poze cand primesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kea spune:

Ana, multumesc Fontanela nu mi se pare inchisa, dar poate nu mai trebe ajutata, nu stiu.

Fetele, pt vase murdare exista masini de spalat vase, nu se mai folosesc sotii pt asa ceva.

Treb sa fac planul pt cheful de sambata, va las!





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kea spune:

Gigelica, ai dreptate! Si eu ma gandeam zilele astea ca o solutie treb sa existe! Inteleg sa i se blocheze accesul pe o perioada de n zile, dar nu asa nelimitat pt atata lucru, ca n-a incalcat legea, numai niste reguli pe care 99% din cei care se inscriu pe site nu le citesc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyana27 spune:

gigelica de ieri am tot avut in cap sa caut unde sa trimit un mesaj moderatorilor. adica OK, a gresit-o... a luat avertisment, i s-a suspendat contul o perioada... dar cat??????????
deci, pentru moderatori: o vrem inapoi pe provista!!!!!!!!!!! ; ne-am invatat lectia toate, am inteles ca nu e voie cu reclame, concursuri.... dar cred ca toata lumea stie ca se da accept la regului... din inertie, si nu le citeste nimeni (chiar daca ar trebui, asta e adevarul, hai sa fim cinstiti si seriosi); macar spuneti-ne cat mai e in offside!!!! chiar nu mi se pare asa o nenorocire ce a facut, ... a fost o greseala pe care am facut-o foarte multe de aici... am inteles..... deci ce putem s afacem sa ne ispasim greseala asta asa de neiertat????
chiar nu va ganditi ca scopul acestui forum este sa ne facem prietene, ca ne scoatem din multe crize.... si provista chiar a fost super ok de fiecare data.... ; dar chiar sa-i suspendati dreptul de a scrie, de a-si schimba nick-ul..... deja e o jignire adusa tuturor membrelor, si un semn de intrebare; si zic asta pentru ca la alte topicuri se lasa cu jigniri oribile, si o mizerie totala... si totusi nu se mai suspenda nici un cont!!!!!!
asteptam si noi un raspuns si va rugam sa treceti peste "greseala" cu adevarat neintentionata!!!!

diana mami super fericit de mutunel incredibil David Gabriel 1 aprilie 2009
mutzunici la 11 luni
cum am venit pe lume

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bianca2503 spune:

Mergi la inceput