FIV la Sibiu (7)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns yarrina spune:

Bai se cunoaste ca aici e Centru de Fertilitate. In fiecare zi vad 1-2 perechi de gemeni! Si ma opresc si ii admir de se uita saraca mamica...'ce-i si cu zuza asta?'. Maine seara imi vine soata!!! Se lasa cu 'no sex' ca sambata dimineata tre sa fim in regula pentru punctie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonete spune:


Am vazut ca ziceati ceva de un panou cu poze de copii , in cabinetul de la Sibiu.
Unde mai frate ? Cred ca eu sunt chioara !!
Am facut 2 IA acolo , am fost la monitorizari , cred ca de 50 de ori si n-am vazut nimic .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bytzi spune:

Citat:
citat din mesajul lui simonete




simon',de mine nu-ti fu dor


Eeeee ,cum nu !
Mor de dorul tau !!
Vreau sa te vad cum povestesti ca Yarinna , ca ai avut 10-12 foliculi si astepti punctia.


asta chiar n-o sa se intimple
si mie imi fu dor de tine,na ca am aparut si eu o data cu caldura,azi ne urcaram cu sotul in masina si colindaram toata ziua...ma simt super bine si cu forte proaspete si nu in ultimul rind ,super optimista

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bytzi spune:

Citat:
citat din mesajul lui simonete


Am vazut ca ziceati ceva de un panou cu poze de copii , in cabinetul de la Sibiu.
Unde mai frate ? Cred ca eu sunt chioara !!
Am facut 2 IA acolo , am fost la monitorizari , cred ca de 50 de ori si n-am vazut nimic .



nici eu nu am vazut ,l-am intrebat pe sot si el a vazut simon,voiam sa mai zic ceva ,dar ma abtin ,eu stiu unde ne uitam noi de nu am vazut

_

endometrioza, FSH 20
6 IA, nereusite
FIV intrerupt din lipsa de foliculi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonete spune:

Si eu stiu , dar mi-a fost rusine sa zic !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yarrina spune:

Bytzi si eu ca si tine am crezut in prima faza ca n-am inteles bine. Am intrebat de 3 ori. Exact n-as putea sa-ti spun pentru ce. Mi-a zis doar ca au testat si creste sansele...cred ca o prelucreaza si apoi o adauga in mediul unde se iubesc gigeii cu outele...habar nu am. Mi-a zis ca ar contine niste treburi bune...
Cum nu vazusi Simo? Pe peretele din stanga....cum faci coltul spre ecograf. Eu l-am vazut de cand am intrat prima data. La ceva timp schimba pozele semn ca se inmultesc bebeii obtinuti acolo.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonete spune:

Deci Yarrina a vazut.......pozele , vreau sa zic.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yarrina spune:

Bonsai analizele le faci unde doresti tu. La ei sau la tine in oras...chiar nu te conditioneaza deloc. Eu le-am facut in oras la mine toate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bytzi spune:

off topic

Citat:
citat din mesajul lui simonete

Si eu stiu , dar mi-a fost rusine sa zic !


ok,sintem pe aceeasi lungime de undaiar ne distrabalam


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonete spune:

Chiar sunt uimita , cat pot fi de zapacita ( nu ca n-as stii )
Pe cuvantul meu ca n-am vazut nimic ( adica poze )

Mergi la inceput