FIV la Sibiu (7)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anelize spune:

Bitzy,
iti scriu si FSH-ul pt lista.Nu stiu ce inseamna FSH ,dar pare important. Al meu e 4,93 si l-am facut in ziua a 3-a de CM.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mocanitza spune:

gabi ducu: am fost tare impresionata de mesajul tau, m-a inspirat si pe mine! Data viitoare o sa reusim!

yarrina: bafta sambata, la cat esti de hotarata sunt sigura ca o sa fie gemeni!

bytzi: o sa pregatesc si eu descrierea pt aspirante.
Azi la ora 15.00 am o programare la doc. Dragos Albu, o sa va povestesc maine cum a fost.

va imbratisez cu drag,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yarrina spune:

Eu azi trezit la 10...la 11 m-am dus sa dau sange pt Progesteron si apoi am luat-o usor spre centru. E asa superb...is pline terasele...
M-a 'kilarit' un pic mosulica ala de la recoltare...dar...asta-i treaba. Si la final mi-a mai si zis ca rezultatul luni dupa 4 in conditiile in care mie imi trebuie sambata dimineata. Binenteles ca sunat dr...plans..rezolvat.
Mocanita eram tare optimista acum incep sa devin mai realista cand vad esecul tau...al lui Gabi...Nu inteleg de ce nu se prinde daca toate conditiile sunt indeplinite.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonete spune:

Citat:
citat din mesajul lui yarrina

Anelize sambata punctia si sper dupa 5 zile ET. Nici sa nu indrazneasca sa ma sune inainte de 5 zile!
Bytzi mai stii ceva de Simo? Lipseste de ceva timp...


Dragutza mea , sunt pe aici , cu ochii pe tine , ca pe butelie !!
Voiam sa intru maine , sa-ti spun ca iti tin pumnii f. stransi si ma gandesc la tine , ca sa fii curajoasa sambata.
Eu nu am ce sa va spun , n-am noutati , astept cm. sa mai fac niste analize si daca am noroc , la celalalt cm. poate incep FIV.
Daca n-am noroc si am analizele proaste , nu mai incep nimic

Gabi o imbratisare de la mine , imi pare tare rau ! Poate data viitoare va fi cu noroc......trebuie !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yarrina spune:

Simo ma bucur ca esti bine si revii cu forte proaspete. Mai intra pe la noi si mai zi-ne de tine...chiar daca nu are legatura cu subiectul bebe.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bytzi spune:

Citat:
citat din mesajul lui yarrina

Bytzilica vezi ca ai scris'Asiprante'.


merci,nu am observat

mocanitza,bafta la consultatie
simon',de mine nu-ti fu dor
anelize,FSH tau e de domnisoara ce sa mai....fsh indica rezerva ovariana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yarrina spune:

Mocanita vrei sa schimbi norocul de mergi la dr Albu? Nu ai fost complet multumita de Ispasoiu?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonete spune:




simon',de mine nu-ti fu dor


Eeeee ,cum nu !
Mor de dorul tau !!
Vreau sa te vad cum povestesti ca Yarinna , ca ai avut 10-12 foliculi si astepti punctia.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bonsai spune:

nu e chiar atat de liniste.

doar ca se apropie sarbatorile si nu ne ies socotelile.eu ,de exenplu,ar trebui sa-mi recoltez hormonalele de ziua 3 in 2 aprilie,dar nu pot sa plec de la serviciu si nici nu cred ca se vor lucra pana in 8 aprilie.

si o alta intrbare:analizele din col pt bacterii unde se fac la ei?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bytzi spune:

Citat:
citat din mesajul lui yarrina
L-a chemat si pe sot sa dea o proba...cica mareste sansele...au testat ei acolo treaba asta.


yarrina,imi descifrezi si mie fraza asta ,caci nu am inteles-o sincer


mai vreau istorioara lui:alina,mocanitza,
gabi ducu,johanes,hipnotic,monaramona,simonete,
rodicutza,gabri-ela,misspii,dordemunte,llary,daria08,
daria76,bonsai si daca mai este cineva care ne citeste...si permisiunea lui bubu sa o trec la gravidutze de Sibiumultumesc


_

endometrioza, FSH 20
6 IA, nereusite
FIV intrerupt din lipsa de foliculi

Mergi la inceput