FIV la Sibiu (7)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Mocanitza spune:

Bytzi: te rog sa ma treci si pe mine la spirante
Mocanitza, 40 ani, sot astenospermie, oligospermia, teratospermia, eu laparo 11.2009 hidrosalpings stang, s-a scos lichidul, 1 FIV 20.02.2010 Doc. Ispasoiu, Polisano, nereusit. In prezent hidrosalpingul s-a refacut, ma pregatesc pentru FET mai 2010. In luna mai raman insarcinata!

yarrina: sa dea Dumnezeu sa reusesti, iti tin pumii pentru maine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mocanitza spune:

bytzi: la eco am primit vesti triste...hidrosalpingul s-a refacut, doc. Albu a spus ca acum este bilatereal...initial era doar pe partea stanga. Mi-a spus ca stau f bine cu rezeva ovariana pt varsta mea, ca am ovulat ...si cam atat. I-am povestit toate acestea doc. Ispasoiu si practic nu i-a venit sa creada ca acum este bilateral...i-am trimis azi scanate analizele. A spus ca o sa facem o punctie inainte de CM-ul lunar din mai si apoi mergem mai departe cu FET.
Doc. Albu a spus ca cel mai bine pt mine este sa scot trompele...dar eu pur si simplu nu pot sa ma gandesc la acesta varianta.

Mi-am facut analizele imunologice la Institutul Victor Babes, au iesit toate f bine, nu am NK mariti.

Cam atat bytisor, te imbratisez cu drag.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bytzi spune:

mocanitza,punctie ti-o face pt a extrage lichidul?
offf,sa speram ca va fi bine,am mai auzit o fata careia dr Albu ia spus ca se poate punctiona lichidul odata cu punctie ovocitara...si felicitari pt celelalte analize


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bytzi spune:

CAPITOL NOU

Mergi la inceput