FIV la Sibiu (7)

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns simonete spune:

LA MULTI ANI ! pt. toate Florile

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yarrina spune:

Da Simo am platit aprox 55 mil pentru punctie si urmeaza la transfer sa mai dau diferenta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monaramona spune:

yarrina ma bucur ptr tine mult de tot
bitzi eu am 2 extrauterine (nu am trompe) si sunt in faza cu analizele ptr fiv ..in acelasi timp donez unei femei care nu ovuleaza ..deci facem amandoua fiv deodata ..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yarrina spune:

Multumesc Mona.
Sunt un pic balonata....parca ma tine ceva de burta. Oricum sunt mai bine fata de ieri...nici nu mai sangerez...e spre bine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sialin spune:

Buna fetelor. Abia azi am fazut ca vorbiti aici despre Sibiu. Am auzit despre ce se intampla la Sbiu de la D-na doctor , care mi-a povestit de clinica.Nu ne-am hotarat sa mergem la Sibiu , dar ma intereseaza un pret ( chiar si aprocsimativ ) si cam cat dureaza analize si tot.
Va multumesc anticipat .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monaramona spune:

asteptam vesti de la tine yarrina ..multe si cu amanunte ca venim si noi..incet , incet cu pasi marunti..la mine e un pic mai greu ptr ca suntem 2 si trebsa facem amandoua analizele si sa fim ok amandoua apoi face sincronizarea dar asta dupa comisie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yarrina spune:

Sialin bine ai venit! Pe prima pagina este link direct catre site-ul clinicii si acolo gasesti toate preturile practicate de ei. Sunt 3 medici foarte buni, ramane sa te decizi tu la care vrei sa mergi.
Mona maine ma suna sa-mi zica cum se divid si daca vin marti sau joi. Oricum ar fi asta este sansa si norocul meu...E foarte frumos gestul tau ca donezi...si eu as vrea si sper sa pot.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bytzi spune:

yarrina,bravo dragutza,iti tin pumnii pt blasto,bea lichide multe,papa bun proteine,brinzic,outze,laptic ,fructe,mult optimism ca de asta are nevoie puiutii pt un culcus bun.
sialin,bine ai venit si sedere cit mai scurta,preturile procedurilor pt Sibiu le avem pe prima pagina,analizele le poti face la tine in oras si care costa cu aproximatie 10mil(avem pe prima pagina si ce analize trebuie facute,daca mai ai facute si nu sint f vechi sint acceptate).
bafta multa
simonete,dragutza,clar ca la ET se vine cu vezica plina,stii povesteavezica plina ridica uterul la nivelul vaginului si astfel nu se va leza endometrul,la punctie nu e nevoie...

a..si nu sint pesimista...sint f optimista vedeti??doar am zis ca mie frica ,va dati seama o data ce am patit-o,am ramas cu o teama,nu e normal

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bytzi spune:

La multi ani!pt toate floricelele
monaramona,trecut pe listutza,ne spui si o virsta?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monaramona spune:

bytzi am 29 de ani si un baiat marisor si frumos(asta e un avantaj ptr mine la vif)

Mergi la inceput