Goldie Pants - 39

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

buna dimi
oana io nu te-am acuzat cu nik , doar vazui temerile tale cu privire la

Citat:
mey intotdeauna cand e asa liniste aci....urmeaza ca cineva sa fie rapit....asa e intotdeauna, daca studiati schema

cred ca de data asta o sa fie rapit un baiet, asa simt eu, asa imi sopteste neuronu meu


si cum apoi veni si confirmarea din partea lu purple
Citat:
Am sunat la "mama lor", mama informatiilor si se pare ca "tata contrainformatiilor" a confirmat. Maine va fi rapit un baiat (a se citi "stati de 6")



si am stat io si m-am chinuit si am pus lucrurile cap la cap si imi iesi mie ca careva are chef de rapeli , dar nu indreptai dejtul spre tine in niciun caz

fetili serviti o www.youtube.com/watch?v=yxDPDWJnEso" target="_blank"> sa va mai treaca din sperieturi
si daca va tine serviti si un www.youtube.com/watch?v=lbwKVFmnGGs" target="_blank">cocktail

o zi buna



www.youtube.com/watch?v=DcB8py9JWF4" target="_blank">
Forever,Michael

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:


mey am dat tura de strada si la noi iase totul ghini, vecinii it toti aici, la iona e totul in parametri si noi ne-am baut limonada deja la micul dejun

nu e nici urma de intrus inca, asta daca deoarece nu il putem numi pe blueshirtu intrus, el e de-al nostru

urmatorul buletin informativ spre pranz, ca acum tre sa ma ocup de neste flori pe care le-am premit de dimi



Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery4219.jpg" target="_blank">
M , I love you most.
www.youtube.com/watch?v=NEZ0iywbmhc" target="_blank">I'm too lost inwww.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery4217.jpg" target="_blank">you.
You www.youtube.com/watch?v=r5RkYS8EeL4" target="_blank">'re poison running through my veins
You're poison, I don't want to break these chains


www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">
www.youtube.com/watch?v=PVM9hd38WY4" target="_blank">
www.youtube.com/watch?v=bdjqcSCObuc" target="_blank">

www.youtube.com/watch?v=NdLuBlw2Fs4" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=fRck0ZOOBRQ" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=sUT6C2CKUPs" target="_blank">






www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:




Am receptionat o info contra cf careia in jurul pranzului cineva va fi rapit. Oana tu ce stii? Antenele tale au receptionat ceva?
(Ce buchet frumos ai primiiiiiiit!!!!!!!!!!)

Lisa, purpleshirt te saluta
Joann, cum e fara cofeina?
Mj, ti s-au rapit cuvintele?
Iona, tot la baschet?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mey parpal nu stiu nemic....nu am habar...ograda mea e la locul ei

ma gandeam sa merg pana la spa....ca unele treburi nu suporta amanare, unele cleente e insistente rau, dar pana la urma, cleentu e prioritar

mey..auz ceva...beep beeeep beep beeeeep beep e pagerul meu conectat la sursili sicrete

parpallll....se confirma

mey www.youtube.com/watch?v=6d5xhySzNnU&feature=related" target="_blank">asta e mesajul de pe pager


cee ce mai zice sursa insa, iaste ca BAD si prisonu si magicu s-au repliat home safe...lipseste insa personajul prencipal, al carui nume e si subectu informarii

na...eu nu-s de vina....pana ajunge ancheta la mine, pe altii tre sa ii ia posesoarea la intrebari...cert e ca CT e in siguranta, asta mi s-a comunicat. si ca o sa se intoarca nevatamat si neatis de muheres, doooar DACA, ATENTIE...se urmeaza instructiunile

deci e musai sa urmam toati instructiunili, mai ales miss DD, se specifica clar: mai ales miss DD



Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

Citat:
citat din mesajul lui purple_blue

Joann, cum e fara cofeina?


nu stiu cum e fara cofeina, pt ca nu pot renunta la ea , am redus dozili, nu mai servex cafeli strong cum prepara mj , dar de tot nu pot , nu pot

Citat:
noi ne-am baut limonada deja la micul dejun

oana numa gandu la ea ma face sa








www.youtube.com/watch?v=DcB8py9JWF4" target="_blank">
Forever,Michael

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

Citat:
citat din mesajul lui oana_n

cee ce mai zice sursa insa, iaste ca BAD si prisonu si magicu s-au repliat home safe...lipseste insa personajul prencipal, al carui nume e si subectu informarii

ete mey cum ma baga sursili tale intr-un scandal de proportii au uitat sa specifice ca si io cu doctoru suntem home safe si ca n-aveam nici cea mai mica idee de cea ce avea sa se intample deci pe noi n-are di ce sa ne ia p[osesoarea la intrebari ca noi nu stim nemik nemik si ma bucur sa aud ca CT e in sigurantasi ca o sa se intoarca nevatamat si neatis de muheres

www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Nu puteam sa cred!!!!!!!!! De chiar de chiar CT, cel cu camesa galbina? El? E desparut???? Enformatia asta iaste o ....dar nu puteam sa cred

Am trimis un dentectiv GSS pe "firul apei"...zice ca DA.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

asta e o farsa de 01 aprilie?? ca calindaru meu arata ca nu a venit inca ziua pacalelilor mey io nu-sh ca cauta BAD si prisonu si magicu in clipu lu www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery4216.jpg" target="_blank"> my lover da se vede cu okiu liber ca locu lor nu e acolo si ma mir ca lisa sau iona nu are nemik de obiectat
www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery4213.jpg" target="_blank">personaju principal la care te referi, e bine mersi www.youtube.com/watch?v=GmjZ8kLSRdQ" target="_blank">mai mandru si mai stralucitor iar io il iubesc mai mult ca niciodata de acolo de unde iaste www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery4217.jpg" target="_blank">el e maxim esclus sa il rapeaxa cineva vreodata da voi dixtrati-va mai departe ca noi va urmarim cu interes

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mey...oi fi eu blonda si poimaine 1 aprilie.....da e pa bune treburili de asta cred ca mi-a trimes mie mesaju, ca ziceau rapitorii ca ma iei de blonda si nu ma crezi

acum eu n-am nici o afacere cu rapirea lui CT, nu eu l-am rapit..eu doar te-am avizat. si treaba e ca si iona si purple certifica...si ele au premit acelasi mesaj...de la agenturili straineze si ele is serioase

n-a zis nimenea ca nu il iubesti. ceea ce am uitat sa precizez e ca CT urmareste live prin webcam cum gestionezi tu situatiunea rapirii lui . era scris mic mic in josul paginii, de aia am uitat

daca il vrei sa apara o ba, e biznisu tau...ca mie fara el sau cu el.....tot una imi e...la noi pa strada e soare din alta parte insa nu precep de ce vor rapitorii sa dixcute cu tine prin intermediul meu.... am gasiiiit ... cred ca ma vad mai tacuta si banuiesc ca nu o sa le scap sicretu.... cine v-a pus sa imi faceti promo la calitati? haa?

am inteles ca mai tarziu o sa primesti instructiunili, asa ca tu si cu baietii ramasi, ar fi bine sa va conformati, sa nu cumva sa mai dixpara inca unu



Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput