Goldie Pants - 39

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

devine din ce in ce mai interesant voi sunteti sigure de care CT se vorbeste?? io si cu www.youtube.com/watch?v=GmjZ8kLSRdQ" target="_blank">my lover si cu www.youtube.com/watch?v=exPTxVzPW7c" target="_blank">my lover si cu www.youtube.com/watch?v=nncMCgTb7Kk" target="_blank"> my lover suntem acilea si ne uitam la voi nu-sh cine si de unde sa apara nu-sh despre ce biznis vorbesti nu cunox sensul cuvintilor instructiuni si conforma cre ca nu ati ales bine victima da inca odata va uram dixtractie placuta
io cred doar ce www.youtube.com/watch?v=GmjZ8kLSRdQ" target="_blank">vad

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mey...pana nu vin instructiunili tu nu crezi nemic


stii care e treaba dificila? CT poate a lasat un imitator buun in locul lui...ca sa vada cat de bine il sti si il cunosti, daca iti dai seama, daca te imprexioneaza ca el e rapit...ce ai face daca ar avea un frate geaman cate probleme iaste

daca nu conosti intelesu cuvintelor respective, roaga pe cineva sa ti le dezvaluie...ca nu e de bine....nu iaste de joaca. banuiesc ca si rapitorii stiu cu cine s-au pus...asa ca nu spera sa ii bagi iute in buzunar ca am senzatia ca is de vita nobila si rezistenti

intelegem ca esti in faza de negare, speram sa treaca repede efectul socului.....si sa intri in faza de negociere
asta e ultimu mesaj receptionat de la rapitori acum 2 min



Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

un imitator buun mey vorbesti prostii, ti-a plecat neuronu cu sorcova ??? sau care e treaba??? acu chiar ai reusit sa ma shokezi mey sa iti intre bine la neuron, nu s-a naxcut imitatoru mediocru a lu www.youtube.com/watch?v=GmjZ8kLSRdQ" target="_blank">my lover si tu zici de unu bun?? dumane fereste tu te axculti ?? imitatoare esti tu mey , cu famelia ta si cu rapitooarili sau rapitorii aia care este
astea e ultimile mele cuvinte n-am cu cine ce sa negociez

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Iaste o vorba din tineri "ho mey, nu te panica..esprima-te liber dc simti nevoia". Na, deci vorba asta nu se aplica intotdeauna., adica partea a doua.

Mj, daca nu ai cu cine sa negociezi, adevarul este ca nu ai . Este non-negotiable.
Nu killeri mesagerul . gaseste-i pe rapitorii care este.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

verificat neuronu, e la locul lui, in parametri normali

despre famelia mea mey.....sa zicem ca ei nu are treaba cu CT-ul tau si cu imitarile. nici eu nu sunt o imitare de blonda, is cat se poate de originala... si reala. acu ca nu is pe placul tau...am dedus si m-am resemnat da nu-i stress


despre CT-ul tau, eu zic sa te gandesti de doua ori...ca pierzi timpu aruncand aci cu noroi in mine...si eu stau calma la un si ma minunez ca lupti pe frontu gresit...
intre noi fie vorba, cred ca si CT dexcopere acum pe cine are langa el eu cred totusi ca se amuza...bine



Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

e dezamagit rau CT mey....ca ai lasat treaba balta si nu ai vrut sa crezi ca e intr-o situatiune care avea nevoie de intelegerea ta

daca insa ai plecat sa il recuperezi, n-ai facut deloc bine. nu stiu cum o sa te dexcurci aici

ba mai mult, zice ca are deja rezultatul testului la care te-a supus, si ca maine, de buna voie si nesilit de nimenea se intoarce, ca are de semnat neste contracte. isi asociaza in premiera mondiala si internationala.....celebra camesha galbina....cu ...te las pe tine sa dexcoperi cu cine

for any questions fara retineri, iti pun sursele la dispozitie, daca sunt de parere ca e necesar

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

fetili eu am venit pe la apartament sa va zic si plec repede din zona de conflict







www.youtube.com/watch?v=DcB8py9JWF4" target="_blank">

Forever,Michael

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

mey miss diana si dirty pe deasupra cred ca ar fi cazul sa schimbi tactica de guerra ca asta pe care o aplici.... cu siguranta nu va da rezultatili scontate de tine
noi stim ca mai intai te arunci cu capul inainte si impungi dar asa cum iaste situatiunea nu cred ca ar trebui sa-ti permiti luxul acesta.....ca nu e vorba de tine, ci de CTul tau preaiubit...care presupun ca in momentul asta e tare mahnit cand a vazut cat de repede te-ai consolat in bratele lui "CT new arrived" fara sa-ti pui macar un singur semn de intrebare la tot ce ti s-a raportat pana acu
mey cu rapitorii acestia nu e de gluma si nici cu tehnologiili din ziua de azi..ti s-ar incrucisa okii in cap sa vezi cate se pot face ori tu di ci crezi ca ma aflu impreuna cu toti baietii mei in www.andreicrivat.ro/wp-content/uploads/2009/07/bora-bora-polinesia_001.jpg" target="_blank">bora-bora? duamneeee, ce bine am facut ca mi-am ascultat instinctul si am plecat din zona crepusculara ca altfel.... cine stie ce mai patea si BADu meu....apropo am vz ca era primul pe lista rapitorilor..na , e de inteles, doar e forever No1 bine ca nu l-au gasit pe el si s-au multumit cu CTu
de fapt noi am vrut doar sa va salutam... insa vazand in ce situatie trista se afla CTu mi-am permis sa-ti dau un sfat...stiu ca nu esti in relatii bune cu diplomatia insa ai face bine ca macar acum sa semnezi un contract cu ea si sa o utilizezi in negocieri ca rapitorilor nu le plac persoanili autoritare si incapatanate
mey da daca nu ti discurci just call my name and....I might be there sa te reprezint.....daca vrei bineinteles daca nu.....la fel bine ma mai bronzez si eu oleak acilea la soare si ma dixtrez cu baietii mei

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

mey fetele la situatiunea in care poate iaste inca in stare de shock sau i s-au administrat calmante sau si mai rau cum umbla vorba printre majorete (ati observat ca si-a facut echipa nu?) se afla la 9? doamne fereste nu v-ati gandit? io alta esplicatie la faptu ca nu s-a prezentat la negocieri n-am gasit nu poci crede ..chiar nu poci crede..nu cred

www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Serviti niste Hoxigen, poate va calmati:



...de fapt, mj trebuie sa isi revina in simtiri si simtaminte mai pasnice.
Daca se intoarce CT acasa inervat?

Joann, pasnica mai esti . Mai ca imi vine sa nu ma mai apropii sa rapesc pe nimeni din perimetrul tau.

Mergi la inceput