Goldie Pants - 39

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

Mey fetili , la naiba, vorbiti aiurea da acu na, voi n-aveti cum sa stiti care e www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery4217.jpg" target="_blank">CT adevarat si care nu, io nu neg ca cineva o fi fost rapit da in niciun caz nu e www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery4215.jpg" target="_blank">my lover , e clar ca nu il cunoasteti atat de bine ca mine daca aveti cumva impresia ca se poate perde intr-o multime de ilustri anonimi imbracati in camesi galbine sau mai rau ca un CT new entry sau new arrived l-ar putea inlocui , mey pe mine never nu ma supune www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery4213.jpg" target="_blank">my lover la niciun fel de teste fiindca nu are nevoie de confirmari banale, noi stim ezact cum stau lucrurili cu noi

putin in pasa ce fel de persoane le place lu rapitorii care este, daca nu ezista rapit e clar ca nici rapitori nu iaste, da , sunt lipsita de diplomatie, sunt dirty, sunt autoritara si incapatanata, sunt instabila psihic si cum mai vreti voi , DA , sunt toate astea si mult mai mult de atat si daca vreau, poci ca sa ma mai fac e relaxant ca din cand in cand sa afli ce parere buna au ceilalti despre tine
acu cre ca ne putem retrage si noi la

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mey nu iaste orb mai mare ca ala ce nu vrea sa vada

acum tu zici treaba ca il stii pe CT, da la cat is de incurcate caile vietii....nu baga mana in foc, ca iaste posibil sa te arzi

o sa ma stradui sa treimet un paparazzo sa importalizeze maine cand s-o intoarce CT....si dupa ce vedem poza cu ixpresia ta analizam cine, care si pe cine unde si de ce

ai grija seara asta totusi cu cine cinezi, sau cu cine crezi tu ca cinezi...ce vorbesti si mai ales ce faci, sa nu ti trezesti maine ca e altfel


Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Cred ca Hoxigenul nu iaste destul

Va anunt ca de azi am devenit distribuitor de din alea legale..herbs, pills, praffs...fara numar..bani sa fie. da' de inceput va dau pi gratis. Cadoooooooooooooo[size=6][red]

Cadoooooo pt. Miss DD ca poate vede mai roz (o vad cam agitata):





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

mj daca e asa cum zici tu ca CTu nu te supune la teste si n-aveti nevoie de confirmari banale atunci di ce ii declari toata ziua? chiar si acum? haaaaaa??? poate ca sa nu cumva sa uite ce mult il iubesti tu? sau poate ca esti panicata ca stii ca e adevarat ce zice lumili p'acilea si vrei sa se RE-intoarca la tine?
yo iti urez dixtractie placuta cu "CTu new arrived" si...pana maine cand probabil ca va reveni CT tau acasa...te sfatuiesc sa scapi de el

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

neatza fetili


LA MULTI ANI!!!! miss diana dirty si o zi aniversara marveloasa sa ai, full of joy and hapiness

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:



La Multi Ani miss DD

La foarte Multi si exagerat de Fericiti Ani!!!!


aseara tarziu te-am vazut la tv, deci azi tre sa dai autografe. ti-am trimes in mail linku de la televiziunea unde ai aparut (ca sa nu ii fac reclama aci)



Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

LA MULTI ANI !!!!!!




www.floriinconstanta.ro/flori-florarie-online/Aniversare-11-trandafiri-galbeni-poza-t-P-n-dreamstime_4871819.jpg" target="_blank">un buchet de trabdafiri pentru miss Dirty Diana din partea lu baietii mei

www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery4219.jpg" target="_blank">
M , I love you most.
www.youtube.com/watch?v=NEZ0iywbmhc" target="_blank">I'm too lost inwww.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery4217.jpg" target="_blank">you.
You www.youtube.com/watch?v=r5RkYS8EeL4" target="_blank">'re poison running through my veins
You're poison, I don't want to break these chains


www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">
www.youtube.com/watch?v=PVM9hd38WY4" target="_blank">
www.youtube.com/watch?v=bdjqcSCObuc" target="_blank">

www.youtube.com/watch?v=NdLuBlw2Fs4" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=fRck0ZOOBRQ" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=sUT6C2CKUPs" target="_blank">



in felul asta sa-ti tot incepi ziua
fetili m-ati impresionat pana la lacrimi

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Hello

Miss DD te dau in judecata . Asistentul meu personal, cel care imi citeste mesajele de pe forum pt. ca eu sunt prea ocupata, mi-a comunicat ca ai salutat in aceasta dimineata doar 3 persoane, nu 4 . M-am horatat! Pe mine nu m-ai salutat!!!!!!! Fapt pt. care..te dau in judecataaaaaaaa.
Trebuie sa ai si tu o activitate daca CT e rapit



Mergi la inceput