Goldie Pants - 39

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey am implinit io o varsta da chiar de tot nu m-am ramolit www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery4217.jpg" target="_blank">my lover nu e rapit, sa fie clar

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

miss DD....e ca tine nu-i rapit, nu-i numa noi asteptam sa se intoarca acasa de la rapitori nemic altceva

sa ne anunti cand ajunge, sa rasuflam usurate



Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Citat:
citat din mesajul lui mj_girl

mey am implinit io o varsta da chiar de tot nu m-am ramolit www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery4217.jpg" target="_blank">my lover nu e rapit, sa fie clar


E RAPIT si pace. Deja te ingrijorezi ca iti dai seama ca e adevarat. Nu uita: daca nu crezi nu inseamna ca nu e real
Si apoi...dc nu e RAPIT (atat doar ca e)...cum se se intoarca? Nu e prea logic ce spui


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

buna

mj

io nu inteleg sarbatorita prezenta, lumi care sarbatorex sarbatorita e....mey da nik serveala, nik delicatese

inteleg ca e treaba cu dixparitia lu CT dar totusi ...asa pe uscat stati???

mei lisa sper ca nu dai iar delicatesuri pe sub mana... si la mine sa nu ajunga

www.youtube.com/watch?v=DcB8py9JWF4" target="_blank">

Forever,Michael

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:


nu e rapit dar accept ca e RAPITOR

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mey....accepta ce vrei tu, ca noi stim cum e realitatea....ca doar nu s-o fi rapit el pe el, de langa tine

daca e asa...atunci a luat legatura cu mine...pentru ca ma placeeee

oricum o dai....tot reiese ca nu e la tine avantajul....nu inca

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey da acilea e numai dupa avantaje?? joann vrea tratatie duamneeeeeeeeee nemik nu mai e ca altadata
nici intrun caz www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery4217.jpg" target="_blank">my lover nu ar fi facut ceva fara sa-mi zica iar le face de unu singur si de capu lui nu apeleaza la servicii externalizate tocmai ca sa nu se veoleze sicretu
dar fie cum zici tu ca a apelat la tine, sau cum ziceti voi ca e rapit desi io va zic clar ca e doar RAPITOR

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

vad ca e mai grave situatiunea DD tot in faza de negare iaste
problema e ca nu i s-au arat dovezi oana intreaba sursili daca poa sa iti trimeata cateva

www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

Citat:
citat din mesajul lui mj_girl
nici intrun caz www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery4217.jpg" target="_blank">my lover nu ar fi facut ceva fara sa-mi zica iar le face de unu singur si de capu lui nu apeleaza la servicii externalizate tocmai ca sa nu se veoleze sicretu



mey fetili....diseara la ceremonia de inaintare in grad.....musai sa ni prezentam ca am premit instiintarea (iaca mai sus), recunoxcuta si de mj, ca CT ne-a inaintat in grad in cadru GSS. deci nu suntem externe pt el, ii suntem familiare si eficiente

ce onoareeeeee

in rest... miss DD

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey io incer sa ma port cat de diplomatic poci si voi tot inistati dar am si io o limita si nu imi place sa ma repet, dar...fie...
VORBITI PROSTII, www.youtube.com/watch?v=GmjZ8kLSRdQ" target="_blank">MY LOVER E RAPITOR SI NIMINEA NU L-A RAPIT!!!!!
bagatii okii si vedeti ce mandru si zglobiu e si fiindca tot vorbim de rapiri cre ca rapita io sunt de www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery4215.jpg" target="_blank">el

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput