Goldie Pants - 39

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mey intotdeauna cand e asa liniste aci....urmeaza ca cineva sa fie rapit....asa e intotdeauna, daca studiati schema

cred ca de data asta o sa fie rapit un baiet, asa simt eu, asa imi sopteste neuronu meu

asa ca zilili astea s ava faceti bine inventaru si sa fiti cu okii pa ei, ca nu se stie....

sa nu ma acuzati de nemic mey...ca eu am zis numai ce imi rezulta din schema cu regula de 3 simpla...mai mult nu stiu nemic

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:



Cine sa fie rapit????????
? ? ? ? ? ? ? ? ??

Nu te acuzam oana, da' neuronul tau, pe langa ca e savant, pare a fi si clarvazator
Am sunat la "mama lor", mama informatiilor si se pare ca "tata contrainformatiilor" a confirmat. Maine va fi rapit un baiat (a se citi "stati de 6")

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mie drept sa zic mi-e cam frica de rapirea asta ca avand cei mai HOT baeti www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=PVM9hd38WY4" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=bdjqcSCObuc" target="_blank"> e normal ca cineva sa le fi pus gand rau drept pentru care am intarit paza si am dat si drumu' la caini am scos arsenalu la indemana just in case acu stam linistiti cu okii-n paishpe si asteptam desfasurarea evenimentilor

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

hello
io vaz aci amenintari cu rapeala fara niciun fel de menajamente

mey nu care cumva sa faceti vreo confuziune ete acilisa sunt baietii mei de ei sa nu va apropiati
Ebony jr.
Shadow
Whisper

in rest nu ma intereseaza putei incerca la casile unde e mai multi baieti

www.youtube.com/watch?v=DcB8py9JWF4" target="_blank">

Forever,Michael

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mey da ce prevazatoare sunteti iute.....

eu v-am prevenit, deci macar putina consideratie sa aveti fata de mine si sa nu ma acuzati...ca alta data, nu va mai avizez

si daca imi pun capu si neuronu...poate si stiu cine si pe cine o sa rapeasca....da aia e top sicret...e informatie venita pa surse si nu se divulga mai departe....

eu zic sa aveti grija
si....la cat is eu de naiva si de blonda, ori cu paza, ori fara caini....tot ma ia de ingenua si imi cotrabaie pa propretate...asa ca mai bine servex



Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey io nu vaz sa te fi acuzat cineva pe tine de unde ai mai scos-o si p'asta? mey daca tu te smitesti cu muxca pe baxca aia e altceva un lucru trebe sa fie clar: de baetii mei niminea nu se atingeca nu raspund de faptili mele

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

Citat:
citat din mesajul lui JoAnn
io vaz aci amenintari cu rapeala fara niciun fel de menajamente



iote mey...cum strecura JoAnn ideea ca eu amenint cu rapirile....Dooammmneee...va face omu un bine...si voi imi aratati

si in al doilea rand, cand si daca il rapex pe CT, o sa tin minte sa nu pun mana pe el....in rest banuiesc ca poci sa pun orice, da nu mana...probabil o sa fie mai dixtractiv fara maini, da o sa ma dexcurc eu cu el, sigur o sa se bucure ca ai pus conditiunea asta

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

ai haz muuuuuuuuuult , si maaareeeeeee curaj da daca vrei sa il rapesti pe www.independent.ie/multimedia/archive/00345/Michael-23_Getty_345524s.jpg" target="_blank">CT be my guestda vezi sa nu intri in conflicte cu altcineva vrei o www.youtube.com/watch?v=FgBBa3cxenU" target="_blank"> tura? pentru tine no limit & free

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mey...eu am avionu privat a lu ebony la dixcretiune...ce sa fac cu taxi ala al tau....la ce drumuri is accum , ofera altcuiva bonusul

curaj am, insa acum il intrebuintez nitzel in alt scop...da e si CT pe lista de prioritati...n-ai de unde sa stii cat de repede se rezolva proritatea nr 1 sau 2 sau 3...si ajung la el

bag de seama ca eu is singura ce stau relaxata....probabil pentru ca is blonda si n-am perceput pericolul....

mey mj...da ce te faci totusi..daca il rapexte altcineva pe CT? sau pe DD boy? ori pe capri? haaa? cu autoru necunoscut cum te disxcurci?

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

duamne mey acilea vaz ca se anunta razbel.....rapiri, urmariri, amenintari....yo ma gandex serios sa-mi iau tati baietii si sa luam primul zbor unde videm cu okii nu de alta da nu vreu sa mi-i rapeasca cineva doar is rapitori de fromosi tooooti aaaaaaaaaaa, si mai luam pe cineva cu noi aproape la fel de rapitori ca baietii mei

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput