Goldie Pants - 39

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

www.youtube.com/watch?v=NdLuBlw2Fs4" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=fRck0ZOOBRQ" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=sUT6C2CKUPs" target="_blank">

am luat o pauza au inceput defilarile a fost white black shadow va tinem la curent cu baietii care ne sar in ajutor

mey JoAnn ce vrei? tu ai interzis la cafea asteapta ceaiu si limonada am inteles ca oana a semnat contract pe 9 luni cu baietii tai

www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

neatza
Joann, FELICITARI! sunt sigura ca de acum ii vei trimite mai des pe baietii tai dupa delicatesi tre sa suplimentez stocurili

Citat:
Nu gresesti cuvintili, anume le pui unde sunt; sa nu dai vina iar pe neuron, ca imediat il reprezinta Lisa (sper) intr-un proces de calomnie impotriva ta

duamneeeee purple iaca un neuron drept "cleent" n-am avut never si mai ales daca e vorba de neuronul savant al oanei..sper sa nu se ajunga la proces totusi stie oana cum sa-l domoleasca
mey purple, da cum se termina vizita lu purpleshirtu ca nu te-am vazut asa niciodata pana acum..
Citat:
am votat sper ca nu ati indraznit sa va faceti iluzii

mj cred ca purple a fost doar ingrijorata...siiguuur nu-si dorea sa-l vada pe oki de caprioara zburdand liber pe aici
iona spor la plantat aluni ..baietii mei n-or sa va sara in ajutor din pacate dar nu le plac muncile agricole
www.youtube.com/watch?v=G1MH720dKSo&feature=related" target="_blank">ceva bun

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

Citat:
citat din mesajul lui lisa-marie

neatzaiona spor la plantat aluni ..baietii mei n-or sa va sara in ajutor din pacate dar nu le plac muncile agricole

asa zici tu dar uiti ca BAD tocmai a facut-o

www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Citat:
citat din mesajul lui iona2005

Citat:
citat din mesajul lui lisa-marie

neatzaiona spor la plantat aluni ..baietii mei n-or sa va sara in ajutor din pacate dar nu le plac muncile agricole

asa zici tu dar uiti ca BAD tocmai a facut-o


da mey iona e fix asa cum zici tu ..de fapt, cred ca toti baietii fetelor e acolo si va ajuta dupa cum insinuezi si..........marmota invelea ciocolata in staniol, nu?
www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM&feature=related" target="_blank">BAD va transmite toate cele bune si spor in continuare, desi nu ne intereseaza plantatia de aluni ca n-avem treburi pe strada voastra

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:


hello

mey limo se serveste mai pe la pranz asa, ca dimi pe stomacul gol nu iaste buna diloc

in rest, iona v-a prezentat situatiunea cu alunii

purple daca ar stii Metalu si B&W ce diversiune ne faci aci, si cu cine ii asociezi ...

lisa neuronu meu zice ca daca vreodata se decide sa o actioneze in instanta pe purple, la tine vine, sa fii sigura . delicatesi, ar fi cazu sa produci mai multe si sa le tii sub cheie, ca se servexte cine cand vrea si nu mai iaste pe stoc decat putine

mj sper ca folosesti mey multa multa apa sa nu ti deshidratezi de la cum straluce soarili tau asa non stop

JoAnn reteta aia mai bine i-o dai la lisa, ca nu poci concura la biznis cu ea....eu ma indrept acum spre biznis cu aluni...cu iona



Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery4219.jpg" target="_blank">
M , I love you most.
www.youtube.com/watch?v=NEZ0iywbmhc" target="_blank">I'm too lost inwww.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery4217.jpg" target="_blank">you.
You www.youtube.com/watch?v=r5RkYS8EeL4" target="_blank">'re poison running through my veins
You're poison, I don't want to break these chains

fetili io si cu baetii meiwww.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=PVM9hd38WY4" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=bdjqcSCObuc" target="_blank"> sprijinim plantatoarili de aluni si le sustinem cu defilarili cele mai hot din cate se ezista




ba le mai dam si un rand de cafele bonus

www.youtube.com/watch?v=NdLuBlw2Fs4" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=fRck0ZOOBRQ" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=sUT6C2CKUPs" target="_blank"> si le facem si galerie
pentru

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

fetili sarumana de urari

mj il pusei pe oki de caprioara sa defileze fara sa anunti...noroc ca aveam la indemana
oana, i'm still waiting....ai zis ca la pranz limonada
iona pt ce a semnat oana contract cu baietii mei???
purple
lisa






www.youtube.com/watch?v=DcB8py9JWF4" target="_blank">
Forever,Michael

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mey....ce limonada...ca a dixparut..cineva a furat-o...a desparut di tot

iute scoateti limonda pana nu tremet GSS la perchezitie ca incep sa ma nervez

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

nuuuuuuu......nu se poate ...tocmai limonada



www.youtube.com/watch?v=DcB8py9JWF4" target="_blank">

Forever,Michael

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey io una nu servex limonezi d'astea
mey ia zi tu acilea sincer cand zici tu [purple][purple][right] la cine te referi?? ca doar nu e mrs parpal singura purtatoare a lu numili de coloare acilea io mai stiu pe cineva si sigur si tu stii

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput