Goldie Pants - 39

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

votat ...revin

www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Buna seara


Ce zi am avut, vaaaai. Stiti cine m-a vizitat?
acest tanar impreuna cu blueshirt. Stiti cine este? Sa vedeeeem . Dar ce mi-a spuuuuuus !!!!!!!!!!!

Aaaaaa, oana...sunt antena doar la ce se vorbeste. Nici nu stiu cum trebuie stat cu okii ca pe butelie. Daca nu stau bine cu ei???? La asta nu m-am gandit.

Da, uite ai dreptate. Am gresit . www.gadgetreview.com/wp-content/uploads/2008/11/ironman-costume.jpg" target="_blank">Metalul chiar e partenerul vostru de biznis

Citat:

( l-am auzit vb la telefon cu B&W si zicea ca tu l-ai epuizat...si ca de aia vrea la plantat aluni sa isi limpezeasca gandirea si sa isi refaca conditiunea fizica )


Ai auzit nu l-ai vazut pe B&W...Cu asta B&W probabil ca vorbea Metalul vostru.
Aveti grija, umbla vorba ca e vampir

Citat:

prea multe idei pe metru patrat ti-am dat...

Daca erau pe cm patrat mai ziceam, dar la metru patrat inca ma dexcurc cat de cat
Citat:

[ right ][ purple ][ purple ][ right ]
[ purple ][ right ][ right ][ purple ]

Citez din semnatura ta, ca apreciez ca imi dai dreptate din nou

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

Citat:
citat din mesajul lui oana_n
ehehe...s afac limo din reteta aia mey JoAnn..... pe moca nu merge, cotizati si premiti...ca si lisa incaseaza pe delicatesurile ei...si oricum JoAnn...la tine numai daca te obliga cineva cu contract dai ceva, altfel...nemic., nu scoti capu din ograda ta



mey oana promit ca nu te inteleg
adeca iti dau pe tava si cu multa marinimie reteta descoperita de mine ,in loc sa o tin pt mine sa savurex cand am io chef...si tot io ies prost

nu stiam io de unde mi se trag accesele astea de generozitate din ultimul timp...azi am aflat


sunt

www.youtube.com/watch?v=DcB8py9JWF4" target="_blank">
Forever,Michael

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

felicitari JoAnn si sa ai parte de o usoara si un bebe sanatos

purple...nush de unde citezi tu eu nu vad pe niciunde scris de mana mea cuvantu ala cu r....chiar nu il vad scris DE MINE



Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Joann Felicitaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaari!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

am revenit

www.youtube.com/watch?v=NdLuBlw2Fs4" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=fRck0ZOOBRQ" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=sUT6C2CKUPs" target="_blank">

deci
1.fondurile este de la un vecin plecat cu afaceri prin strainataturi var cu ebony nu stiu daca il mai tineti minte
2.purple noi pe Metal il cunoastem ca partener de biznis,intermediar,furnizor nu stim de unde ii cunosti tu pe cei 2...da suntem curioase sa aflam
3.azi am stabelit cu el,dupa ce a studiat terenul ca ajunje cate un alun la fiecare casa livrarea o face personal maine impreuna cu instructiunile de plantare oana crezi ca poti sa te trezesti la 6-7 ca e muuuult de munca

lisa afacerea cu imobiliare merje chiar f bine nu-ti fa griji pt.mine

mj

JoAnn felicitari

www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Vai ce somn agitat am avut!!! A trebuit sa ma trezesc sa va spun Sweet Dreams Oana&Iona



Mi-e si groaza pt voi in ce lume imaginara traiti. Asteptati-i voi pe Metal maine si pe B&W , da' io zic sa va luati neste vecini pentru aparare ..cu un "soldatel" rosu si un vampir nu va vad bine.

Noapte buna , si Sweet Dreams.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

neazta

Citat:
Sweet Dreams Oana&Iona

all dreams come true stii cine o spune nu?




fetele

www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

buna dimi

iona pai nu dadui tu o cafea
si cat de energic e baiatul tau de dimineata
tot io servesc www.youtube.com/watch?v=yxDPDWJnEso&feature=related" target="_blank">

ma gandex ca de acu tre sa mai reduc din dozele de cafeli
asa ca oana imi pare rau , da tre sa servesti mai des limonada

fetele o zi buna va doresc

www.youtube.com/watch?v=DcB8py9JWF4" target="_blank">

Forever,Michael

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Good morning

www.youtube.com/watch?v=zHUWhcdjWGQ&feature=related" target="_blank">

All dreams come true . Din cate am inteles, voi stiti ce va doriti; insa din moment ce ati intrat in legatura cu aceste doua personaje care se numesc www.gadgetreview.com/wp-content/uploads/2008/11/ironman-costume.jpg" target="_blank">Metalul si B&W e clar ca va doriti niste inlocuitori, niste reni, ca sa zic asa... Acum e vremea iepurasilor...mhmh merge si numele asta.Nu va mai retin, la ora asta precis sunteti in campul muncii, cu limonada sau cafeaua in mana, dand indicatii. Aveti grija sa terminati pana la lasarea serii.

O zi buna

Mergi la inceput