Goldie Pants - 39

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

cine?ce? si cat? da pt.limo?

mj pt. sustinere la baieti putem sa le multumim personal? si de cand a reinoit CTu contractu cu UTVu?

www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mey pana nu ma lamuriti unde iaste limonada mea d epe pag 1....care a dixparut nu divulg nemic, nu spun nemic...nu fac nemic


vreauuuu limonadaaaa...cine mi-o sters-ooo

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

io nu stiu despre ce limonada se vb si cum putea cineva sa o stearga?? duamne fereste nemik nu mai e sigur acilea

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

mey oana,poftim limonada




io ce sa fac daca ai uitat reteta la mine?

www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

Citat:
citat din mesajul lui oana_n

mey pana nu ma lamuriti unde iaste limonada mea d epe pag 1....care a dixparut nu divulg nemic, nu spun nemic...nu fac nemic


vreauuuu limonadaaaa...cine mi-o sters-ooo




oana mey tu ai uitat unde ai pus limonada
da cand fu limonada ta pe pag 1 ??? ca io nu o vazui ...si nu cred ca as putea uita asa ceva

concluzie...ai uitat de ea si iona a sustras-o si are dovezi din cate se vede

www.youtube.com/watch?v=DcB8py9JWF4" target="_blank">
Forever,Michael

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

am regasit www.youtube.com/watch?v=h-sRGkCd_1E" target="_blank">limonada

singura esplicatiune pt ca nu o gaseam e


iona nu era la tine, era la 18, da mi-e frica de etaje inalte si de aia nu am urcat pana acolo, am cautat-o numai p'aci, paralel cu solul

na....acum ca am gasit-o....cine ce voia?

purple? right? purplshirt?

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

io acu nu mai vreau limonada ,fiindca stiam ca oana a uitat-o in apartamentul celalalt si am baut cat am avut chef

www.youtube.com/watch?v=DcB8py9JWF4" target="_blank">

Forever,Michael

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mey da cata nepasare aci....iona cere plata pe ea. tu zici ca stiai da nu ai spus ca sa te bucuri singura de ea.... cu asa pretini nu mai am nevoie de paparazzo la poarta sau de inamici in aluni

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mey nu zice nimenea nemic aci....da daca scot ceva la defilare, iute sigur sariti sa va dati cu parerea admirativ, sau comparativ


www.youtube.com/watch?v=F1O4BtpNel8&feature=player_embedded#t=69" target="_blank">sicret no. 1, www.youtube.com/watch?v=UkAfT65C3Sk&feature=related" target="_blank">sicret no. 2, www.youtube.com/watch?v=bEDoDmxCZTk" target="_blank">sicret no. 3




Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Buna dimineata

www.youtube.com/watch?v=NdLuBlw2Fs4" target="_blank">



Mergi la inceput