Goldie Pants - 39

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mey "ceva" ala ce va sa zica...e spaga? sau mita?

sau e plata parpal..ca s ate retragi mai devreme la mansarda cu baietii tai, ca ai auzit ca iaste acolo cel mai bun loc ...de la palat?

na vreu si eu spaga...ca altfel ma fac invisibila si mai departe intuiti

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

buna dimi
adica blueshirt isi gasi domiciliu stabil la lisa

in alta ordine de idei a trecut data de 1 si io am uitat sa duc reteta pt limonada
oanaaaaaaa una de pofta nu dai ?


6+
www.youtube.com/watch?v=DcB8py9JWF4" target="_blank">
Forever,Michael

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

neatza


mey JoAnn, ai dreptu doar la o www.youtube.com/watch?v=Fd1X6fKs47s&feature=related" target="_blank">limonada si o consumi cu maaare mare grija, incet si cu

lisa reusit party ai facut aseara. am descoperit si un loc sicret, o casuta de oaspeti foooarte primitoare, ascunsa undeva dupa neste trandafiri si ne-am simtit ca neste oaspeti pacat ca de dimi a trebuit sa luam cam devreme pentru neste treburi personale de-a lu cavaleru

fetili

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Hello

Am disparut aseara ..pt. ca...de fapt nu am disparut, doar ne-am pierdut prin galeriile secrete de sub mansionul Lisei .

Acel "ceva" nu este mita, doar un gest de politete din partea celor care nu au putut veni.

Ce bine ca azi este vineri !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

neatza
mey fetili deja e vineri??? duamne, ce saptamana scurta am avut sa tot fie asa
iaca va servex www.youtube.com/watch?v=NdLuBlw2Fs4" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=fRck0ZOOBRQ" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=sUT6C2CKUPs" target="_blank">
cat despre party, cu placere si alta data oana iar tu erai jeloasa pe purple cu "mita" si mansarda pai vezi ce loc bun gasisi?
joann mey pai blueshirtu tot umbla pribeag zilili astea si niminea nu l-a bagat in seama na, ca acum nu-i mai dau voie sa plece si nici el nu mai vrea
iona ceva www.youtube.com/watch?v=69a8LuNuA-c&feature=related" target="_blank">pentru tine sa iesi de pe unde te-ai ascuns cine stie peste ce loc sicret ai mai dat si tu?
mj o zi www.youtube.com/watch?v=fHo3Fev9mjk" target="_blank">insorita

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

Citat:
citat din mesajul lui lisa-marie

iona ceva www.youtube.com/watch?v=69a8LuNuA-c&feature=related" target="_blank">pentru tine sa iesi de pe unde te-ai ascuns cine stie peste ce loc sicret ai mai dat si tu?

vedeti de ce nu mi-am aratat fazta inca dar mey liso langa acest ceva pt.mine e nevoie si de neste doze de www.youtube.com/watch?v=NdLuBlw2Fs4" target="_blank">oxigen locul peste care am dat ramane sicret
la intrebarea
Citat:
ione ce zici? is in faliment au ba???

ca nu ti-am raspuns aseara dar am fost retinuta de catre cine nu va spun deci .....informatia primita in legatura cu falimentu iaste tootaaaal falsa firma e din ce in ce mai prospera

mey fetele ce facem cu ziua de azi? mj e plecata in lume dar totusi e ziua ei io propun sa punem inregistrarile de luna trecuta cu baietii atat ai ei cat si ai nostriioricum nu-si va da nimeni seama si sa ne intoarcem la lisa

www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Citat:
citat din mesajul lui iona2005
mey fetele ce facem cu ziua de azi? mj e plecata in lume dar totusi e ziua ei io propun sa punem inregistrarile de luna trecuta cu baietii atat ai ei cat si ai nostriioricum nu-si va da nimeni seama si sa ne intoarcem la lisa

uuuuuuu, pai in cazul asta mj
sper sa nu fiti chiar looooooooooost in lumea larga si sa gasiti tu si baietii tai the way back home ca eu v-am spus doar nicaieri nu-i mai bine ca acasa
iar tu iona....daca esti prin arhive.......si gasesti inregistrarili de luna trecuta...nah, puteti sa va instalati la mine confortabil si sa le revedem...INREGISTRARILE a nu se intelege gresit
poate...intre timp....apare si sarbatorita sa ne faca o surpriza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

am uitat sa va servex si.....www.youtube.com/watch?v=fcZT11Jqem8&feature=channel" target="_blank">ceva pt.ambient

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

mey oana schimbasi ingedentele limonazii, sau credeai ca papilele mele gustative nu vor realiza ???
oricum f savuroasa si asta

lisa super ambient stii sa creezi

6+
www.youtube.com/watch?v=DcB8py9JWF4" target="_blank">
Forever,Michael

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Citat:
citat din mesajul lui JoAnn
lisa super ambient stii sa creezi

si un www.youtube.com/watch?v=QpNB8Y7UXDU&feature=related" target="_blank">ceai pentru tine dupa limonada...mai tarziu

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput