Goldie Pants - 39

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Cred ca de acum o sa beau si eu mai multe ceaiuri. Sau poate le amestec cu ceva limonada, vad eu cum fac.
Daca pun neste cafea, ceai, limonada si putin oxigen in acelasi recipient ce credeti ca iese????????????Doar nu mi-o fi rau????

Mj . Esti la ????????

Buna ideea ta, iona...



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

oana multumesc de limonada
lisa multumesc de ceai
nu vreau sa aud ca iar sunt nerecunoxcatoare

fetelor oare azi ne mutam la apartament nou???


6+
www.youtube.com/watch?v=DcB8py9JWF4" target="_blank">
Forever,Michael

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mey...e rost de sarbatorit aci, apoi sa ma gandesc

poi sarbatorim, insa nota de plata pentru delicatese o plateste sarbatorita, de fapt cred ca o s ao plateasca unu din baietii ei. lisa nu trimete prin lumea larga factura, ca CT vine din cand in cand sa isi rezolve biznisurili


cu inregistraili... e tare buna ideea. macar asa sa mai videm si noi restul baietilor, ca doar suntem fiinte sociale, tre sa si socializam, nu?

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

Citat:
citat din mesajul lui lisa-marie

iar tu iona....daca esti prin arhive.......si gasesti inregistrarili de luna trecuta...nah, puteti sa va instalati la mine confortabil si sa le revedem...INREGISTRARILE a nu se intelege gresit

Citat:
citat din mesajul lui purple_blue

Buna ideea ta, iona...

Citat:
citat din mesajul lui oana_n

cu inregistraili... e tare buna ideea. macar asa sa mai videm si noi restul baietilor, ca doar suntem fiinte sociale, tre sa si socializam, nu?


tot prin arhive..saraca iona
stiiam ca va incanta ideea dar faza iaste ca n-avem ce viziona
inregistrarea de acu 1 luna
inregistrarea de acu 2 luni
inregistrarea de acu 3 luni aci am dat peste neste delicatesi
dar daca tot v-ati instalat in fata teveului am zis sa nu vin cu mana goala si am luat inregistrarea de la ultimul party a lu oana

www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns FanClubMJ spune:

Rugam moderatorii sa inchida aici deoarece ne-am mutat la capitol nou! Multumim!

Continuam aici
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=150873

Mergi la inceput