Goldie Pants - 39

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

neazta

Citat:
pregatim un party

Citat:
asta seara-i bal marrreeee

ce iaste pana la urma? ca de e bal nu poci aparea asa
eu una sunt tare curioasa cu ce delicatese vom fi servite ca din cate am inteles firma lisei a dat faliment

fetele

www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Citat:
citat din mesajul lui iona2005
ce iaste pana la urma? ca de e bal nu poci aparea asa
eu una sunt tare curioasa cu ce delicatese vom fi servite ca din cate am inteles firma lisei a dat faliment

mey iona party sau bal nu conteaza, vino imbracata cu ce ai ca pana la urma poa sa fie si bal mascat daca vrem important e sa avem cu ce ne delecta si NU firma mea nu a dat faliment cineva a dat iama in stocurili mele dar le-am refacut si acum va invitam sa degustati







yo si toti baietii mei vom face tot posibilul sa va simtiti dar nu asteptati sa facem noi totul vreau sa-mi prezentati insotitorii ca nu i-am mai vazut demuuuult cre'ca am si uitat cum arata asa ca.....go ahead

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

buna seara

party

baietii mei

Ebony jr
Shadow
si Whisper pe care il puteti admira in miscare



lisa buuun inceput de party

www.youtube.com/watch?v=DcB8py9JWF4" target="_blank">
Forever,Michael

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

mrs joann bun venit tie si la toti baietii tai apropo pot comanda oricand delicatesi la mine..... doar tre sa-ti indeplineasca toate poftele acum, nu?

aaaaaaa, am uitat ca sa va zic ca cel ce m-a ajutat sa-mi refac stocurili de delicatesi a fost acest domn dragutz, pe nume blueshirt fapt pentru care ma gandex serios sa-l gazduiesc forever la noi el vrea baietii mei vor eu...... daca ei vor, vrea si eu deci......

fetili da pe unde sunteti mey? alta data nu va mai invit....s-ar putea sa plec si eu in lume cu toti baietii mei si sa nu ne mai intoarcem never si asa mj nici macar telegrama nu ne-a trimes probabil o duce f bine unde e acum




www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

hello

daca iaste bal, atunci partyyyy sa fie

ebony a venit sa ma ia la party, el face oficiu de cavaler asta seara, iar ceilalti baieti iaste si ei la inaltime




si despre baietii ce iaste liberi de contract? ei vin la party? aduc si pretini de-ai lor??

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

Citat:
citat din mesajul lui lisa-marie

fetili da pe unde sunteti mey? alta data nu va mai invit....s-ar putea sa plec si eu in lume cu toti baietii mei si sa nu ne mai intoarcem never

ho mey nu te panica acilea suntem..adik baietii ca io m-am oprit la delicatesi si nu ma pune sa-ti prezint insotitorii ca iar primesc reclamatii ca e prea luuuuuuuuung mesaju
despre nashicu ma bucur ca a ales sa ramana forever la tine asa ne-am inteles

www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

meyyy da trebuie sa vin eu cu boxili meli de acasa ca aci slab se aude ca e partyyy...lisa...daca tot e aci blue si zici ca il gazduiesti, atunci spune-i sa ne incante cu ceva, ca si mie mi-e asa de dooor de baietii ce nu au mai defilat de muuult


sa nu ma apuc eu sa ii defilez, ca imi ajung leacurili ce le iau deja de pe reteta prescrisa de doftor

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Am ajuns in sfarsit si noi





...restul sunt ocupati cu bisnisuri in aceasta seara, dar i-au trimis lisei "ceva" pt. a-si cere scuze.




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

meyyy am uitat sa va tremit informarea cum ca sunt cu rochita invisibilaaa...deci daca nu ma vedeti din prima, nu ma cautati, ca inseamna ca am activat invisible mod, si ma conversez cu posibilii parteneri de biznis

lisa imi placi aci la tine, delicatese consum cu masura, ca is in convalescenta, insa la alte cele am liber

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

ione ce zici? is in faliment au ba???
oana blueshirtu va face o defilare cum numa el stie




purple am primit acel "ceva" thanx

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput