Copilasi din 2002 *73* Acum scolari !!!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Cristina_C spune:

Da, a venit primavara!
Era si timpul!
Am trecut si noi la tinute de primavara.

Of, urate altercatiile astea
Ca se mai bat si se inghiontesc copii, nu e OK, dar si mai grav e cand se amesteca si adultii in conflict si inca in halul asta, sa sara la gatul copiilor! Katty, e bine ca se discuta cazul la scoala.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Astazi nu a mai tipat la el. Sper s-o tina!

-----------------------------------------------------------
Sa aveti (mai repede, daca se poate!!) o primavara minunata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:


Poftiti la cafeaua de dimineata !
Se anunta o zi insorita.
O zi superba, tuturor !




Nina, mami de www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina" target="_blank"> Nina-Cristina (10.01.2002)
www.desprecopii.com/info.asp?id=1443" target="_blank">Cum ne-a schimbat diabetul viata

Copilasi din 2002
Minunatele Scorpiute

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Fie-ti ingerii aproape, Emma, licurici scump !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Multumim, Nina! Dimineata si la noi parea mohorat, dar acum vad ca s-a inseninat.

Astazi Stefan a dus la scoala o lamaie si un... praz. Vor pregati impreuna cu doamna invatatoare gustari delicioase (fiecare copil aduce cate ceva...). Sunt curioasa ce. Ieri de la hort a adus acasa o plantuta ingrijita de el, este o "verdeata" de mancat, zice el, inca nu-mi dau seama ce este... chiar vroia sa guste din ea, dar eu am fost mai precauta, am zis: Hai sa asteptam sa mai creasca!

Diseara definitivam bagajele... va dati seama ca sunt cam speriata de calatoria asta, mai ales ca am vazut si prognoza, in Bv va si ninge zilele astea...

O zi buna tuturor!

-----------------------------------------------------------
Sa aveti (mai repede, daca se poate!!) o primavara minunata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina22 spune:

gust si eu in fuga din cafeaua Ninei.

Si la noi e o vreme frumoasa, e insorit, ce mai, vreme de plimbat pe afara, nicidecum de plimbat hartoage

Katty-sunt curioasa cum se va rezolva.E strigator la cer, dar in Romania noastra,nici nu se iau masuri...

Nico-spor la impachetat!

C+C=Andrei

Cel mai greu lucru de pastrat e echilibrul.
(Jean Grenier)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aliclara spune:

Ziua buna doamnelor!
Si eu pe-aici,, ma bucur de primavara! Ce frumos e afara!
Dus copil la scoal de dimineata, aseara am facut pregatire pentru cangurul de matematica, astazi avem de tesut un covoras pentru maine la Abilitati Practice. Si mai avem o saptamana si luam vacanta!
O zi buna!

http://www.flickr.com/photos/aliclara/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Francisca spune:



Cristina22, ieri am lipsit la apel ... nu am fost deloc ok, m-am simtit foarte rau de dimineata am avut tensiunea foarte mica ... poate aceea a fost cauza nu stiu exact, azi ma simt ok, Doamne ajuta!
Avem o zi superba este soare vom avea 21 de grade
Am vazut pozele voastre, e foarte dragut Franklin Daca l-ar vedea Vlad, sigur ar vrea si el unul

Nina, multumim pentru cafea a fost delicioasa

Nicoleta, spor la impachetat!
Felicitari lui Stefan! Nu cunosc limba, dar si mie mi s-a parut ca vorbeste foarte bine limba germana!

Katty, ce intamplari neplacute...
Trebuie sa iti zic ca si Vlad s-a tot plans inca din prima zi ca un coleg ii vorbeste foarte urat, ba ca ii pune piedica ... eu am discutat cu invatatoarea, iar lui Vlad i-am zis sa il evite si vad ca acum s-a mai potolit colegul
Am votat si eu pt. plantatia lui Andrei sper sa il ajute

Cristina_C ... of ... si noi am avut mici "probleme" cu educatoarele ... sincer, abia am asteptat sa inceapa Vlad scoala

Devoska, voi ce mai faceti?

Sa aveti o zi superba!





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andy.p spune:



Am ajuns si noi acasa...am pierdut vremea pe afara,e superb.

Andy era suparat cand l-am luat ca exact fetitza de care-i place lui,i-a luat caietul de matematica si i-a dat coperta jos ca sa vada coperta caietului,care e de fete..asa ca a ras de el impreuna cu celelalte prietene.Ce drama!!

Francisca mai am si eu zile din astea,da beau cafelutza si e mai bine...esti anemica? Ca eu da

Nicoleta ma bucur ca n-a mai tipat tipa la copil,e bine ca luati atitudine..drum bun spre casa.Sper sa aveti vreme buna ,pana la urma.

Nina multumim de cafea...si la noi e o vreme minunata

Kattyoff ce ingrozitor...sa ne spui ce s-a hotarat pana la urma.:(

Crislasa hartoagele ,plimba copilu'si iepurasul

CristinaC wow ce chestie : sa te intrebe de fata cu toti parintii daca intelegi

Eu mi-am luat patrunjel ptr plantat in ghiveci..maine,ca azi e sarbatoare si lenevesc
Asa,si cursul nostru de karate incepe dupa Paste

Laura , Alexia (14.09.2008)
Andrei(07.04.2002)

"Oamenii mari nu pricep niciodata nimic si este obositor pentru copii sa le dea intruna explicatii"
(Micul Print)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

Laura spor la karate!
A mea mandra azi si-a dat seama ca e singurul copil evreu din clasa De cand cu inotul, ora de religie s-a mutat, s-a comasat si se tine impreuna in juma'de ora, nu cu profele de religie, ci cu doamna invatatoare. Si asa a participat si ea, si a cules informatii importante Si ceilalti copii erau suuuper: invatau de un rege evreu (nush exact care) la care ei: rege evreu??? pai Lili e evreu !(adica evreica)

Gabi+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)
www.dropshots.com/kincses3#" target="_blank">poze noi www.dropshots.com/kincses4#" target="_blank">poze si mai noi
www.dropshots.com/kincses5#" target="_blank">poze cele mai noi
Povestea nasterii: Lili si Robert

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Gabi, zi-mi cand au inceput sa interactioneze copiii tai (ca si intre ai tai tot 5 ani diferenta este). Ca ai mei interactioneaza, dar nu asa, armonie si toate bune. Ba isi iau jucariile, ba isi mai trag cate-o scatoalca (e reciproc, sa nu credeti altfel!)... sa stiu cum imi setez rabdarea!

Spor la bagaje nu am avut, diseara.

-----------------------------------------------------------
Sa aveti (mai repede, daca se poate!!) o primavara minunata!

Mergi la inceput