Bulgarasi si globulete de nov-dec 2007 (211)

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns popbianca spune:

pussi...ma gandeam ca serviciile medicale sunt mai bune n strainatate decat la mamaia....
copro i-am facut la inceputul lu'martie de 2 ori la interval de o saptamana...negativ
ieri i-am facut din nou, negativ....azi i-am dus iarasi ..astept rezultatul ...desi ma gandesc ca daca ar fi paraziti incat sa iasa bube ar trebui sa se evidentieze si in analize...sau asa de bine stau ascunsi astia? urocultura nu i-am facut....ma apuca groaza cu recoltarea...dar probabil voi incerca sa-i pun un recipient,doua, in olita...
ancadragoman...sora ta ce probleme are, de ce e consemnata ?

mami de Ana-Sofia(15.11.2007)http://picasaweb.google.ro/popbiancaflavia/AnaSofia si 33+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellis spune:

Citat:
citat din mesajul lui bb_yasmi

da ciocolata in exces constipa. si iasmi a cam mancat....


happy mom & ladybird Iasmina Alissa 2+ si poate cat de curand

astept vara...caldura...concediu...piscina...soare..eheeeeee



mie ciocolata imi creeaza doar placere...inainte de a-mi da procese de constiinta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellis spune:

eu nu am fost crescuta de bunica din partea mamei, ci de cea din partea tatalui, care este inca bine; insa si cealalta a fost f apropiata de noi si este oricum greu sa vezi cum se chinuie un batran si cum sufera mama , fiind toata ziua langa ea;

ANCA - asa devreme probleme cu sora ta? are sangerari, ceva?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

Citat:
citat din mesajul lui ellis

Citat:
citat din mesajul lui bb_yasmi

da ciocolata in exces constipa. si iasmi a cam mancat....


happy mom & ladybird Iasmina Alissa 2+ si poate cat de curand

astept vara...caldura...concediu...piscina...soare..eheeeeee



mie ciocolata imi creeaza doar placere...inainte de a-mi da procese de constiinta

Ellis,mami de ALESSIA MARIA (20.11.2007)


ALESSIA IN TARA MINUNILOR
MAMI IN BUCATARIE


da...da..da....am inceput sa ma si eu "dinalea"


happy mom & ladybird Iasmina Alissa 2+ si poate cat de curand

astept vara...caldura...concediu...piscina...soare..eheeeeee

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

A avut sangerari ,are un hematom si de la ala sangereaza.Acum dr i-a spus sa se ohihneasca,inca nu are restrictii stricte si ia 6 utrogestan pe zi .Iar aci cand a luat rez la analize se pare ca are
si o problema cu glanda si trebuie sa ajunga si la endocrinolog .

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca


BAZAR UNIC!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellis spune:

Citat:
citat din mesajul lui ancadragoman

A avut sangerari ,are un hematom si de la ala sangereaza.Acum dr i-a spus sa se ohihneasca,inca nu are restrictii stricte si ia 6 utrogestan pe zi .Iar aci cand a luat rez la analize se pare ca are
si o problema cu glanda si trebuie sa ajunga si la endocrinolog .

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca


BAZAR UNIC!!!


mai, ref la hematom, insa fara legatura cu sarcina, eu, saptamanile trecute, am avut un hematom nu stiu de care si am sangerat 3 saptamani, adica am avut menstruatie la mijlocul ciclului menstrual, apoi sangerari, destul de mari toata luna, urmate de menstruatia la 29 de zile...am fost varza mai bine de 3 saptamani...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Pai din cate am inteles ala nu pune sarcina in pericol ,insa trebuie urmarit .
Nasol de tine si l-ai eliminat?
Dar parca a fost cineva la noi la odisee care avea probleme cu glanda sau ma insel?

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca


BAZAR UNIC!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellis spune:

Citat:
citat din mesajul lui ancadragoman

Pai din cate am inteles ala nu pune sarcina in pericol ,insa trebuie urmarit .
Nasol de tine si l-ai eliminat?
Dar parca a fost cineva la noi la odisee care avea probleme cu glanda sau ma insel?

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca


BAZAR UNIC!!!

pai da, de cateva zile am scapat si eu...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxxy80 spune:

Buna!!!

Va multumesc din suflet pt cuvintele frumoase la adresa puilor mei. Sunt tare mandra de ei. Sunt extraordinar de cumintei. Ii ador.


Anca, eu am facut hematom in saptamana 15 de sarcina cu Maria (il ridicasem pe Matei cu tot cu carucior). Mi s-a retras dupa o luna de zile (tratament cu Utrogestan, magne B6). Din acel moment mi s-a interzis ridicatul, caratul, mersul prea mult pe jos. Nu a mai reaparut si totul a fost ok.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Roxana mersi mult

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca


BAZAR UNIC!!!

Mergi la inceput